Temat zawiera 26 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Madzik 10 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)
  • Autor
    Wpisy
  • #31000 Odpowiedź

Zdesperowana samotna mama

Po pierwszym razie delikatne skurcze i lekkie krwawienie.Za to za drugim razem czułam jak się wszystko odrywa i wypada.Nawet z toalety nie schodziłam bo żadne podpaski nie pomagały.W 7 tygodniu gdzieś byłam.2 godziny ze mnie krew leciała.A rano kawa smakuje jak kawa.A nie jak błoto.Dla mnie to był znak że się udalo.Sniadanie było przepyszne.A przez 7 tygodni nie moglam zjeść nic.po półtorej tygodnia od kuracji skończyło się krwawienie.Ale nadal jest takie lekko brązowe plamienie.Jak po porodzie.

#31001 Odpowiedź

Zdesperowana samotna mama

Ogólnie w czasie pierwszej u drugiej kuracji miałam gorączkę i dreszcze ale przy drugiej to było poprostu piekło.No i przez tydzień mialam skurcze jak przed porodem takie krzyżowe.Pomogl mi ibum 600mg.

#31413 Odpowiedź

Patt

Zdesperowana samotna mama,

Dzięki za odpowiedzi. U mnie trzeciego dnia po kuracji robiąc sobie spokojnie zakupy poczułam nagle uczucie jakby przesiąknięty ciężki tampon chciał wyjść na zewnątrz. Pobiegłam do toalety i wyleciał większy skrzep, inny niż wcześniejsze. Może trochę bardziej brązowy, ale wcale nie miał kształtu kulki czy coś.
    Rzeczywiście apetyt wrócił. Mam ochotę dosłownie na wszystko.
    W dodatku zrobiłam betę HCG. Wynik na 1.12 – 53000, a na 5.12 – 6000, więc myślę, że się udało.
    U gina nie byłam. Jeszcze krwawię lekko, a minął tydzień i trochę sobie tego nie wyobrażam.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. Dacie radę. I oby już takich nieprzyjemności więcej nie było. Trzymajcie się!

#31510 Odpowiedź

Sylwia

Hej dziewczyny wczoraj miałam swój dzień skurcze trwały 10 godzin bardzo bolesne krew leciała jak z kranu strzępy również. Dreszcze boli. Dziś już dobrze okres jest Ale już mniej samopoczucie dobre. Tylko teraz zostało sprowadzić czy się udało

#32264 Odpowiedź

Madzialena

Hej dziewczyny. U mnie pech chciał, że kuracje muszę powtórzyć 20.12 więc święta mam w tym roku okropne. Pierwsza kuracja mi się nie udała. Czy ktoś będzie zaczynał razem zemna?

#32419 Odpowiedź

Nika

Madzialena… Niestety, ale ja 🤨

#32450 Odpowiedź

Malami

Dziewczyny, robiłam kurację wczoraj, ogólnie okropna biegunka nawet po lekach nie ustepowala, były po 2 dawce takie ciągnące się gluty i około 22 przestałam krwawić.😣 Jestem zalamana 😣😣

#32464 Odpowiedź

Malutka

Cześć dziewczyny, ja chyba tez będę musiała ponownie zamówić. Przeprowadziłam kuracje i miałam krwawienie tylko podczas oddawania moczu, a raczej tylko jakies skrzepy i to nie w jakichś większych ilościach… myśle, czy zamawiać czy isc na usg. Ktoś tak miał? Udało się?

#32477 Odpowiedź

Etoile

Malutka ja tak miałam, samą skrzepy, malutkie niteczki, bez krwawienia,jedynie papier różowy, jestem zapisana na zabieg chirurgiczny, bo dwie kuracje nie przyniosły żadnego efektu.

#32480 Odpowiedź

Nika

Malami, Malutka, zamówiłam dzisiaj drugi zestaw, Malutka mialam tak jak ty, w piątek przed 18 skończyłam kuracje i 4 razy tylko krew przy siusianiu i tyle… Czekam na przesyłkę, mam nadzieje, ze dotrze szybko, bo czwartek muszę zacząć ale tak się boję, ze znów nie zadziala. We środę 7 tydzień 🤨

#32484 Odpowiedź

Malami

Malutka, a czy nadal krwawisz? Ja ogólnie robiłam już drugi raz, raz w czerwcu i całkowicie inaczej to wyglądało niż teraz 😣😣

#32631 Odpowiedź

Madzik

Nika tez czekam na przesylke bardzo sie boje robie to pierwszy raz w zyciu,ale jestem zdecydowana w poniedzialek zamawialam mam nadzieje ze do konca tyg przyjda

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)
Odpowiedz na: Zaczynam
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH