Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Zaczęłam, pomocy

Temat zawiera 125 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Miki 2 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 127)
 • Autor
  Wpisy
 • #31071 Odpowiedź

  Dyda

  2 godz temu wzięłam pierwsze 4 tabletki, czułam się strasznie, ogromne dreszcze, ból, uczucie nieziemskiego zimna, bardzo boję się zażyć kolejne dawki… Czy po kolejnych będzie tak samo?

  #31076 Odpowiedź

  Klaudia

  Ja zaczęłam o 18, dreszcze i uczucie zimna zaczynają przychodzić. Aż się boje co będzie dalej. Bólu się nie boje. Chciałabym tylko żeby się to wszystko udało. Życzę Ci powodzenia i sobie również

  #31072 Odpowiedź

  Angelika

  Dyda jestem w podobnej sytuacji czy możemy sie skonaktować , aby wymienić sie doświaczeniami ?

  #31073 Odpowiedź

  Mika

  Duda jestem z Tobą!
  Ja jutro zaczynam kurację…i szczerze nie wiem co Ci napisać, napewno musisz wziąć kolejne dawki. W którym jesteś tyg.? Po przeczytaniu całego Forum wnioskuję że dolegliwości są prawie takie same u każdej z nas lecz może się różnić poziomem bólu itp..
  Proszę pisz na bieżąco jak przebiega w twoim przypadku..mam nadzieję że nie jesteś z tym sama..

  #31079 Odpowiedź

  Mari87

  U mnie ból pojawił się dwie godziny po 1 dawce. Kulminacja była przy 2. Schodziły ze mnie ogromne skrzepy, brzuch bolał jak w czasie menstruacji (mam bardzo bolesne). Nie wymiotowałam, nie miałam gorączki, ale wystąpiły dreszcze. Przy 3 dawce zeszły ze mnie ostatnie skrzepy i powoli krwawienie ustaje, pozostała jeszcze biegunka. Boję się zjeść cokolwiek…

  #31080 Odpowiedź

  Ewelina
  Uczestnik

  Z pewnością tak, a może być nawet biegunka i wymioty.

  #31102 Odpowiedź

  Monikus

  Dyda trzymaj się…musisz być dzielna.
  Ja miałam straszne dreszcze,nie mogłam zapanować nad drżeniem całego ciała…jednak po drugiej dawce dreszcze były mniejsze.Pojawil się za to ból przypominający skurcze (porównuje bo mam juz dzieci i wiem co to poród)ale tego każda z nas musi się spodziewać.Jestem z Tobą myślami bo wiem co przechodzisz,dasz rade

  #31127 Odpowiedź

  Dyda

  Ja już jestem po, mam nadzieję że się udało. Po każdej dawce to samo czyli ogromne dreszcze, uczucie zimna, gorączka, ból. Nie było biegunki ani wymiotów. Skurcze jak przy porodzie. Po pierwszej dawce wyleciał że mnie ogromny skrzep z czymś przezroczystym, wydaje mi się że to było To. Później kilka mniejszych, ostatnia dawkę przyjęłam o północy i już krwawienie takie jak przy okresie, w nocy było dość duże. Ogólnie jestem bardzo słaba, coś jak po porodzie…

  #31151 Odpowiedź

  Mari87

  Dyda, po jakim czasie będziesz sprawdzać czy się udało? I w jaki sposób? Planujesz iść do lekarza czy zrobić badanie krwi?
  Tez jestem po i zastanawiam się po jakim czasie sprawdzić czy się udało. Nadal boli mnie brzuch i krwawię jak podczas okresu

  #31163 Odpowiedź

  Klaudia

  Dziewczyny też jestem po. Krwawię jak przy okresie. Myślałam żeby jutro wybrać się do lekarza i sprawdzić. Zastanawiam się jak i kiedy sprawdzić czy wszystko się udało.

  #31169 Odpowiedź

  Dyda

  Mari87 kiedy robiłaś kuracje? Jutro na 9:30 jestem umówiona do lekarza, powiem że zaczęłam krwawic i zobaczymy…

  #31176 Odpowiedź

  Zm

  Dyda, a czy to aby nie za szybko na pójście do lekarza??przecież wszystko musi się oczyścić a lekarz może wysłać Cię na lyzeczkowanie

  #31183 Odpowiedź

  Sylwia

  Ja poszłam tydzień po i lekarz i tak mnie wysłał do szpitala bo coś tam zostało i endometrium jest duże. Jutro mają mi podać tabletki na oczyszczenie a jak nie pomoże to niestety łyżeczkowanie.
  Ale pamiętajcie żeby już po zbadac się i to kontrolować bo mi pani doktor powiedziała że jest bardzo dużo powikłań po poronieniu bo zostają resztki a kobiety nic z tym nie robią i z tego może dojsc naprawdę do poważnych chorób macicy.
  Pamiętajcie dziewczyny żeby być pewnym że wszystko tam ok.

  #31220 Odpowiedź

  Dyda

  Byłam dziś u lekarza, po ciąży nie ma śladu, śluzu niewiele, narazie ładnie się oczyscilo i nie trzeba lyzeczkowac, w przyszłym tygodniu ponowna kontrola.

  #31253 Odpowiedź

  Karolina

  Tabletki zamówione jutro albo w poniedziałek maja być wiadomo boję się bólu jak chyba każda z nas jak u was to bylo dziewczyny może ktoś zaczyna podobnie.?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 127)
Odpowiedz na: Zaczęłam, pomocy
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH