Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Wymioty po pierwszych czterech tabletkach

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Magnolia57 5 dni, 13 godz. temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #29277 Odpowiedź

    ania

    Dziewczyny godzinę po przyjęciu 4pierwszych tabletek zaczęłam wymiotować, czy któraś z was tak miała ?

    #29279 Odpowiedź

    Gosia
    Uczestnik

    To chyba efekt uboczny i kilka dziewczyn tak reagowalo. A wzięłaś tabletki pod język czy między policzek a dziąsło?

    #29280 Odpowiedź

    pula

    Hej, dzisiaj dopiero zamówiłam, wysyłka dopiero we wtorek:/ długo czekałyście na swoje zamówienie?

    #29284 Odpowiedź

    Magnolia57

    Dla mnie te tabletki były gorzkie gardło tak mnie bolało po nich przesyłać nie mogłam ale odruchy wymiotne miałam tylko przy ostatniej dawce

    #29293 Odpowiedź

    Eni34

    Ja zamówiłam we wtorek wieczorem liczyłam że dziś będą ale pewnie dopiero 12

    #29291 Odpowiedź

    Magnolia57

    3dni robocze

    #29312 Odpowiedź

    ania

    Pod język już jestem po wszystkim.Krwawie i lecą ze mnie skrzepy cały czas mnie mdli. Ból brzucha ogromny

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
Odpowiedz na: Wymioty po pierwszych czterech tabletkach
Twoje dane:




START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH