Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Wątpliwości…

Temat zawiera 42 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Fiona 4 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)
  • Autor
    Wpisy
  • #13186 Odpowiedź

Lola

Oki

#13194 Odpowiedź

Lola

Reba
    Co do cytotec to nie wierzę bo przecież mnie ruszylo wiec cos musialo być trzeba zobaczyć na necie alw wydaje mi się,ze sa 12

#13199 Odpowiedź

Reba

Lola
    Zdecydowałam że zaufam tej stronie bo znalazłam dobre opinie tez na kafeterii poza tym forum. Widocznie sa sprawdzeni

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 8 miesięcy temu przez  admin.
    #13203 Odpowiedź

Lola

dokladnie

#13206 Odpowiedź

ALICJA666

No to w koncu jak?
    Ja sie boje co mi gin powie

#13207 Odpowiedź

Reba

Alicjay666
    Pójdziesz jutro to się dowiesz. Mój lekarz potwierdzil informacje zawarte tutaj. Ale wydaje mi się że Tb i Loli się udało. Przynajmniej mam taką nadzieję.

#13208 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Daj znać jutro od razu po dr.

#13209 Odpowiedź

ALICJA666

Reba, oki, ok 8:30 na bank juz napisze. Krwawienie mam dalej i skurcze w brzuchu tez i w krzyżu

#13210 Odpowiedź

Reba

To pewnie Ci się Alicja udało. Wiem że masz nerwy bo inaczej się nie da. Ale moim zdaniem macie skurcze bo macica wraca do normy. Po porodzie też jest krwawienie i skurcze żeby macica się obkurczyla.mialas wczesna ciąże to zadziałało. Spokojnie.. Będzie dobrze.3 mam kciuki😉

#13212 Odpowiedź

Lola

Reba u mnie tez doszly male skurcze sluz i krew .Właśnie zaraz ide sie ogarnac na jutro do gin :/ nie nawidze tam jezdzic

#13214 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, pisz jutro conu jak

#19434 Odpowiedź

Dajen

Witam. Dziewczyny pewnie już się te pytania pojawiały ale ja właśnie zrobiłam test i jestem w ciąży….potrzebuje tych tabletek, ale wiecie…obawy. powiedzcie proszę czy są skuteczne i czy występują jakieś skutki uboczne? Kiedy będę mogła mieć pewność że kuracja przebiegła prawidłowo? I jak długo będę odczuwała skutki?

#19445 Odpowiedź

Fiona

Dajen wejdź i poczytaj wątek przebieg kuracji. Tam wszystko jest napisane.

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)
Odpowiedz na: Wątpliwości…
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH