Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Wątpliwości…

Temat zawiera 42 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Fiona 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)
  • Autor
    Wpisy
  • #12180 Odpowiedź

doris18

Dziewczyny, pomóżcie. Zamówiłam zestaw. Mam już tabletki w domu. Ale dopadły mnie wątpliwości. Nie mam z kim pogadać 🙁 Mam tylko to forum… Brać czy nie brać?

#12183 Odpowiedź

Paula

Hej ja brałam, też miałam wątpliwości i ogromny strach. Jestem prawie 3 tygodnie po kuracji, wczoraj zrobiłam test i wychodzi na to że wszystko poszło dobrze bo test wyszedł już negatywnie. Mam do tej pory jakieś plamienia, teraz została tylko wizyta u lekarza tez się boje ale trzeba pójść.

#12191 Odpowiedź

Mala

Wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę. Nie chce brać dalej. Ktoś tez zrezygnował z dokończenia kuracji???????? Czy mogło to uszkodzić płód????? Jestem w 12 tygodniu i 3 dniach. Nie wiem co robić. Błagam pomóżcie

#12192 Odpowiedź

Mala

Ktoś dokończył kuracje w tym tygodniu? Powiodła się???

#12218 Odpowiedź

ALICJA666

U mnie było to samo

#12226 Odpowiedź

Mala

Anna_49_3
    Tabletki są oryginalne. Skuteczne i bezpieczne. A decyzja to już należy do Ciebie samej. Ja przeprowadziłam kuracje jakiś czas temu i nie zaluje. To nie był jeszcze mój czas na to. Dobrze ze jest mozliwosc wyboru. Dziwne ze w naszym Kraju to taki temat tabu ze boimy się o tym mowic i to robic. Moja kuzynka w czechach traktuje to tak, jak u nas branie antybiotyku – po prostu normalnie…

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 miesięcy temu przez  admin.
    #13104 Odpowiedź

doris18

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi. Ja wzięłam tabletki. Nie jest tak źle jak niektóre dziewczyny opisują. Ale to pewnie od organizmu zależy. Decyzji bym nie zmieniła. Pozdrawiam.

#13135 Odpowiedź

Reba

Doris kiedy bralas?? Który tydzień??

#13154 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bijesz sie z.myslami ?

#13155 Odpowiedź

Reba

Lola
    Tak myślę cały czas. Skąd wiesz?? 0😉

#13156 Odpowiedź

Reba

Lola
    Czemu zmieniłaś wątek??

#13157 Odpowiedź

Reba

Lola
    Jutro już Twój wielki dzień!!!

#13158 Odpowiedź

Lola

Ja tu u tu zagladam mi sie wydaje ze nie ma rownej ciazy ,ze tj pierwszy dzien ostatniej miesiaczki .Lekarz Ci mierzył wszystko itd ? Bo u mnie tez bylby 9tyd a jest ponad 3 tyg do tylu plod moze u Ciebie tez jest szansa ?

#13159 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ja jak byłam u dr to u mnie wszystko książkowe. Byłam w 8 tyg i usg to potwierdziło.

#13160 Odpowiedź

Reba

Lola no i z miesiączki też 8 był. Więc dlatego pamiętasz jak ja się CB pytałam czy to u CB napewno nie cały 5 tydz był?? No mówiłaś że miesiączkę miałaś 11 stycznia.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)
Odpowiedz na: Wątpliwości…
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH