Tabletki poronne Forum Ważne informacje!!! Uwaga na oszustów!

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  9tygodni.pl 11 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #28174

  9tygodni.pl
  Opiekun forum

  Fałszywe serwisy oferujące leki poronne.

  Musisz zwrócić szczególna uwagę na to gdzie dokonujesz zakupów. Większość serwisów oferujących tabletki poronne to witryny stworzone przez oszustów, chcących w łatwy i nieuczciwy sposób zarobić pieniądze. Ty wykonujesz przelew za leki i tutaj kontakt zazwyczaj się urywa. Jeśli nie chcesz zostać oszukana zwróć uwagę na kilka istotnych rzeczy.

  Jak rozpoznać oszusta ?

  1. Nie udostępnia swoich danych teleadresowych w tym numeru telefonu pod którym można się z nim skontaktować (dostępny jest jedynie adres email lub formularz kontaktowy).
  2. Niska cena. Koszt kompletnego i oryginalnego zestawu tabletek jest dość wysoki i oscyluje w okolicach 500zł. Jeśli cena jest znacząco niższa, możesz mieć pewność że nie otrzymasz prawdziwych leków.
  3. Wątpliwej jakości witryna, wyglądająca nieprofesjonalnie powinna być sygnałem, że może być to serwis stworzony przez amatora, jedynie na potrzeby wyłudzania pieniędzy. Zdarza się też kopiowanie serwisów od rzetelnych sprzedawców.

  Jednym z przykładów, który odnosi się do wszystkich 3 punktów jest serwis tabletka-poronna.pl

  Serwis jest łudząco podobny do 9tygodni.pl , gdy wejdziemy w zakładkę gdzie można złożyć zamówienie widać, ze strona jest skopiowana z https://9tygodni.pl/produkt/tabletki-poronne/ (wygląda niemal identycznie) różnica jest za to w cenie zestawu. Dane adresowe jak i komentarze tam widoczne również są skopiowane z oryginalnych opinii użytkowników zamieszczonych w naszym serwisie. Na stronie próżno szukać numeru telefonu, wyłączną formą kontaktu jest wiadomość email.

  Po dokonaniu płatności możesz być już na 100% pewna, że ktoś po drugiej stronie zaciera z zadowoleniem ręce iż wzbogacił się w prosty sposób o kilkaset złotych a Tobie próżno już czekać na jakikolwiek kontakt a tym bardziej przesyłkę…

  Pamiętaj! ZANIM DOKONASZ ZAKUPU W SERWISIE NIESPRAWDZONEGO DOSTAWCY, ZWERYFIKUJ GO DOKŁADNIE.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Forum ‘Ważne informacje!!!’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH