Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Twój wpis to pomoc dla innych

Temat zawiera 155 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Marusia 3 dni, 18 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 156)
  • Autor
    Wpisy
  • #36413 Odpowiedź

Kinius

„ona” ja podobnie . W którym tygodniu była?

#36434 Odpowiedź

Ona

Tydzień temu beta hcg pokazywalo 4 t.c. ale mogla być wczesniejsza nie obliczy się nigdy dokladnie. Może dlatego tak łagodnie.

#36507 Odpowiedź

Kinius

Czy nie ma któraś z was ochoty popisać o tym przeżyciu? Potrzebuje tego .. K

#39905 Odpowiedź

Pepe

Hej dziewczyny. Tabletki zamówiłam 17.03 a 18.03 już były u mnie. Byłam w 6tc i już naprawdę się bałam, że tabletki nie dojdą na czas a tu takie miłe zaskoczenie. Kuracje rozpoczęłam w piątek i o 19:00 wzięłam pierwszą tabletke. Po 4h lekko bolał mnie brzuch i mnie mdliło. Poszłam spać a na drugi dzień też o 19:00 wzięłam pierwsze 4 tabletki. Po 30 min od rozpuszczenia tabletek na języku zaczęły się lekkie skurcze i ból. Jak dla mnie to nawet słabszy, niż podczas miesiączki. Po 3h od zażycia pierwszej dawki, skurcze i ból się trochę nasiliły ale nadal były do zniesienia. Dopiero po drugiej dawce zaczęło się krwawienie. Przez pierwsze 2h ból i skurcze były umiarkowane, a krwawienie jak na początku miesiączki ale po 3h od zażycia 2 dawki ból stał się praktycznie nie do wytrzymania. Strasznie było mi słabo. Nie miałam siły. Miałam dreszcze i gorączkę. Krwawiłam bardzo mocno przez 4 następne godziny ale zażyłam ostatnią dawkę tabletek tak jak dostałam w instrukcji. Nad ranem, koło 4:00 albo 5:00 ból i krwawienie ustało do tego stopnia, że w końcu poszłam spać. W niedzielę miałam tylko lekkie plamienie. I tak aż do środy rano. Wieczorem znowu zaczęłam mocno krwawić. Wypadały duże skrzepy. I tak się utrzymywało aż do soboty. Teraz już jestem tydzień i dwa dni po zabiegu i czuję, że się udało😊 mdłości ustąpiły, piersi przestały boleć a krwawienie zamieniło się znowu w plamienie. Jestem umówiona do ginekologa na czwartek 2.04 by potwierdzić, że ciąży brak😊 w końcu znów jestem szczęśliwa!

#39906 Odpowiedź

Pepe

Kinius
    Nie było aż tak źle. Wiadomo, każdy ma inny próg bólu ale dasz radę😊

#40785 Odpowiedź

Aga

Tam nikt nie odbiera i nie odpisuje więc nie chrzańcie głupot że dzwonił ktoś do was żeby potwierdzić

#40800 Odpowiedź

Ana

Aga a zamawiałas tabletki z tej strony ? Dlaczego masz taka opinie ? Pytam bo ja po zamówieniu nie dostałam żadnego potwierdzenia ale dzwoniąc na numer nikt nie odebrał ale napisałam to mi odpisali ze zamówienie jest i wyślą mi je dopiero w poniedziałek

#40807 Odpowiedź

Alice

Mi właśnie dziś przyszedł numer przesyłki z dpd. Paczka ma być dziś u mnie 🙂 kurację zaczynam w piątek ale dam znać czy wszystko przyszło jak należy

#40808 Odpowiedź

Alice

A ja mogę potwierdzić iż odpisują na smsy i e-maile…gdyż byłam zestresowana kiedy przyjdzie przesyłka…napisałam do nich smsa i fakt nie odpisali odrazu ale po 4h miałam odpowiedź- dodam,że było to w święta.

#40809 Odpowiedź

Magg

Mi na maile tez odpisywali, w sumie dość szybko, Alice daj znać w weekend, powodzenia

#40810 Odpowiedź

Alice

Magg
    Na pewno dam znać! Nie dziękuję…mam nadzieję, że będzie dobrze i wszystko się uda

#40819 Odpowiedź

Alice

przesyłka doszła.
    Tabletki w blistrze 12 szt.orginalne
    Opisane z datą ważności sierpień 2022r.
    1 tabletka biała podłużna-nie jest opisana ale po przeczytaniu forum to wszyscy takie dostają
    Plus karteczka że stroną www gdzie jest opis kuracji
    Także jeden stres za mną…W weekend opiszę czy skuteczne …
    Miłego dnia Kobietki …trzymam za Was kciuki również

#40835 Odpowiedź

Werka

Postaram się w skrócie opisać jak wyglądał u mnie przebieg…
    W piątek zrobiłam test ciążowy bo miesiączka spóźniła mi się 7 dni , po 6 sekundach widzę II kreski , myśle nie możliwe …
    Wiedziałam ze nie mogę pozwolić sobie na ciąże -ale tu myśle to ma małe znaczenie .
    Zamówiłam tabletki w sobotę , w niedziele dostałam SMS 2-3 dni. Cała zestresowana w poniedziałek napsialam SMS ba nr z którego przyszła informacja , „czy zamówienie zostało wysłane” dostałam odpowiedz ze tak .
    W środę około 9 kurier przyniósł paczkę.
    Czytam na stronie -pierwsza tabletka nie ma objawów – wzięłam ja o 15, po 40 minutach zakręciło mi się w głowie … myśle stres itd. (Była ze mną przyjaciółka i stwierdziła ze blado wyglądam zmierzyłam temp. 37,5). Ale poza tym 10-15 min gdzie zrobiło mi się dziwnie przez kolejne 24 h było normalnie.
    Kolejnego dnia od rana stresowałam się bardzo czekałam jak na wyrok do 15.
    14:30-strach, zaczęłam czytać fora… i bardziej nic całego zabiegu zaczęłam się bać skutków ubocznych .
    14:55 -panika , płacz bo się zestram bo zrzygam , przyjaciółka -która tego dnia była również ze mną -w razie co- dała mi 4 tabletki. Włożyłam je i zarzylam zgodnie z zaleceniem .
    16-17 -nie czułam żadnych objawów poza lekkim skurczem i…byłam strasznie głodna 😉 wiec postanowiłam zjeść makaronik z kurczakiem i szpinakiem .
    18:30-kolejna dawka , po około 40 min zaczął mnie bolec brzuch . Ale byłam na to gotowa -nie był to jakiś przerażający bol po prostu jak ciężka miesiączka …
    20:00- zaczął mnie już od 15 min mocno bolec brzuch zawinelam się kłębek i czekałam, poszłam do toalety i poczułam -plum, to co czytałam wcześniej na forum „coś się wyślizgnęło” zrozumiałam znaczenie tego zdania . I przysięgam po tym bol nadal był ale znacznie łagodniejszy , wzięłam jeszcze pierwsza tabletkę inupromu i kontynuowałem oglądanie serialu.
    21:00- znowu byłam głodna jak wilk , zjadłam sobie z 4 grzanki z serem popilam herbata i czekałam ba ostatnia dawkę.
    22:00-przyjaciółka podała mi ostatni porcje , i przysięgam nic już w moim przypadku się nie zmieniło , temperatura się utrzymywała 37,5-37,9. I zaczęłam krwawić jak przy miesiączce .
    23:30-poszłam spać .
    Wstałam rano koło 8 i po prostu leciała mi krew .
    Po 4 dniach krwawienie ustało, ale od 2 dni znowu wróciło i się mocno nasiliło . Poszłam dziś do ginekologa -brak ciąży prawdopodobnie poronienie . Taka usłyszałam diagnozę .
    Poszłam z krwawieniem bo bardzo się wystraszyłam ze zamiast coraz słabiej mam coraz mocniej -i bolał mnie podbrzusze .

Reasumując ;
    Byłam w 3 tyg ciąży-wiem kiedy uprawiałam sex, licząc od miesiączki 5 tydz.
    -przez przeczytane oponie bardziej się bałam niż to było warte, nie miałam ani sraczki ani rzyganie jedyne co -po 3 porcji bolał mnie żołądek ale kolejnego dnia wieczorem wzięłam coś na żołądek (nie nospe) i przeszło.
    -każdy musi przejść indywidualnie
    -jeśli masz możliwość nie bądź z tym sama mi to bardzo pomogło ,
    -miej leki przeciwbólowe , choć ja wzięłam tylko jedna tabletkę i naprawdę myślałam ze będzie dużo gorzej niż było.
    -ja nie żałuje , bo nie miałam wyboru a wręcz czuje ulgę -szczególnie dziś po wizycie gdzie lekarz się nie domyślił i to ze się udalo.

#40879 Odpowiedź

Maga

Dostałam dziś przesyłkę kurierem dpd faktycznie 1 tabletka jest nie opisana Ale skoro piszecie że tak jest. Jutro biorę pierwsza a w sobotę pozostałe mam nadzieję że wszystko przebiegnie prawidłowo. Zamawialam je 10.04 Ale z powodu wirusa taka otrzymałam informacje była opóźniona wysyłka

#40893 Odpowiedź

Ana

Maga a otrzymałaś powiadomienie o przesyłce kiedy w dniu dostarczenia czy wcześniej ?

Oglądasz 15 wpisów - 106 z 120 (wszystkich: 156)
Odpowiedz na: Twój wpis to pomoc dla innych
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH