Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Twój wpis to pomoc dla innych

Temat zawiera 166 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Jolanta 3 dni, 8 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 167)
  • Autor
    Wpisy
  • #43407 Odpowiedź

Sabrinaa33

Minęła godzina może dwie, poszłam do łazienki i wyleciało ze mnie coś większego aż w toalecie chlupnelo, nie wiem co to mogło być nie widziałam jakie było duże bo było wszystko we krwi i nie widziałam.. Chyba tak powinno być.

#43419 Odpowiedź

Lh

Hej dziewczyny. Wczoraj o północy ostatnie 5 tabletki i nic kompletnie,żadnych objawow myślałam że się nie uda i poszłam spac. O 2 się obudziłam, czułam jak coś mi leci, pobiegłem do łazienki i zaczęło chlustac krwią i skrzydłami dość dużymi wyglądały jak wątróbka, ale zero bólów itp. I tak do 8. Nagle zaczęło mnie pobolewac troszkę w podbrzuszu ale tylko troszkę i tak coraz mocniej aż bol był nie do wytrzymania razem z bólem kryzysowym do godz 10 poszłam na toaletę i wypadło w końcu to co powinno, od tamtego momentu nic już nie boli, krew leci jak przy normalnej miesiące. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanych plonów.

#43427 Odpowiedź

Marusia

Dzięki Mag, czekam na lekarza jak na zbawienie….
    Ciągle krwawię i co jakiś czas pokazują się skrzepiki krwi. No i nadal mam ból brzucha, Muszę być dobrej myśli

#43536 Odpowiedź

Maja

Hej, Od zabiegu trochę minęło, ale nie przestałam krwawić. Byłam w 9/10 tygodniu. Wiedziałam, że wypada dziecko (miało cała posturę) później skrzepy. Nadal krwawię, na czerwono, brązowo, a nawet czarno. Jutro idę do ginekologa, czy on jest w stanie stwierdzić, że byłam w ciąży?

#43565 Odpowiedź

Zuza

Hej. Polecam! Tabletki oryginalne!szybka dostawa!Kontakt bez problemu!czytelną instrukcją! Bałam się tak samo jak Wy teraz…czy bd bolało jak to bd itd. Ja zaczęłam od rana. sobota. Po 24h w niedzielę reszta. Boli, ale to ból do zniesienia.Jesli któraś z Was ma bolesne miesiączki to ten ból jest porównywalny. Z własnego doświadczenia proponuje luźne ubranie,paracetamol i czekolade.odradzam papierosy i gorące prysznice.Jesli nie masz nikogo zaufanego nie bój się. Przygotuj się psychicznie. Od tego się nie umiera! Jeśli podjęłaś świadoma decyzję (tak jak ja) licz się z konsekwencjami.czyli poboli przez 1dzien i minie, a nie bd musiała się męczyć całe życie. Ja nie żałuję, przetrwałam ten dzień bólu,te skurcze,te mdłości,biegunki,ataki zimna i gorączkę.
    Polecam i zarazem dziękuję za taką możliwość wyboru. Gdyby nie to, moje życie runęło by w gruzach. Trzymam kciuki za Was wszystkie.! Bądźcie dzielne, zapewne nie jedna z Was przeszła kiedyś gorszy ból!

#43725 Odpowiedź

Marusia

Dziękuję za pomoc. Udało mi się. Byłam wczoraj u lekarza, minęło 10 dni od zażycia tabletek, i lekarz potwierdził że nic nie ma ( byłam w 8 tc). Że trzeba teraz czekac jak się wszystko ureguluje bo nadal krwawię.
    Nieche więcej w życiu tego przechodzić, ale moja sytuacja wymusiła to na mnie….
    Trzymajcie się dziewczyny. Strona warta polecenia, tabletki orginalne, kurację każda przechodzi indywidualnie.

#44034 Odpowiedź

K asia

Witam wzięłam ostatnie tabletki wczoraj o 23 bólami mnie brzuch i zazylam nospe krwawić krwawię miałam biegunkę zimno mi było ale czuję że jak by coś tam było w środku bo brzuch mnie boli pomóżcie mi proszę

#44052 Odpowiedź

Ang

Dziewczyny dziś przyszly tabletki. Dzis wieczorem zacznę. Trzymajcie kciuki. Powiedzcie jeszcze czy ta pierwsza tabletka też byla taka duża jak np. Antybiotyk?

#44443 Odpowiedź

Ewa

A czy któraś z Was miala małe krwawienie i kuracja sie powiodła? Byłam w 4 tyg,zażyłam ostatnią dawke tabletek i dopiero po jakiejś godzinie od przyjęcia dostałam lekkiego krwawienia ze skurczami. Wczesniej goraczka i biegunka. Przez cala noc lekkie krwawienia, dopiero rano troche się wylało, male skrzepy z krwia.Czy ktoras z Was musiała powtarzać kuracje?Boje sie ze to zbyt lagodnie przebieglo

#44487 Odpowiedź

Jadzka

U mnie przebiegło podobnie jak u ciebie. Kuracje przechodziłam z piątku na sobotę ubiegłego tygodnia. Do dziś małe skrzepy, po drugiej dawce przy biegunce lekko się polało, nic poza tym. Też się martwię. Jutro robię bete. Muszę szybko ogarnąć co i jak bo mnie już wita 9 tydzień więc czas mnie goni. Daj znać jak u ciebie

#44513 Odpowiedź

Kaja

Jadzka, a jak u Ciebie wyglądał zestaw który przyslali bo boję się czy wszystko jest oryginalne?
    Daj znać proszę.

#44542 Odpowiedź

finka883

czesc dziewczyny jestem na poczatku drogi. mam juz tabletki ale jeszcze poczekam bo jest za wczesnie , poczytałam wiele wpisów i wszedzie pisza ze ponizzej 3 tyg żadko sie udaje . mam stresa jak mój orgnizm zareaguje ;/

#44657 Odpowiedź

Jadzka

Mój zabieg wyglądał co prawda ciut inaczej.
    Ale opowiem wam co i jak, bo naprawdę nie taki diabeł straszny dziewczyny.
    Za zażyłam arthrotek. Jest to mizoprosol pod inną nazwą na receptę. Działa identycznie jak tabletki z zestawu.
    U mnie dziś mija równo tydzień od zabiegu. Myślałam, że nie wypali. Stresowałam się, bałam.
    – 4 pierwsze tabletki. Straszna kreda pod językiem, rozpuszczają się w mgnieniu oka.
    Zdrętwiał mi jęzor, zaczęło boleć gardło.
    Ale to naprawdę nic strasznego. Dziewczyny piszą tu o dreszczach. Dreszcze były, ale nie jakiś parkinson. Po prostu takie drżenie jak drżą ręce przy stresie. Nie ma żadnej padaczki 😉 zrobiło mi się zimno. Ale nie miałam gorączki. Cały zabieg jej nie miałam.
    – 4 kolejne. Dostałam biegunki.
    Pojawiła się jasna krew na papierze. Raz poleciała do kibelka. Ale to malutko naprawdę. Nie dostałam żadnego krwotoku.
    Bol brzucha mniejszy niż na miesiączkę. Taki typowo menstruacyjny, nasilający się. Wzięłam apap żeby nie męczyć się jak się rozkręci, ale myślę że nawet to by było do wytrzymania.
    – 4 kolejna. Żadnych nowych objawów prócz tej całej sraczki.
    Byłam oslabiona. Rozbita. Tyle, jak jak bym miała zaraz dostać grypę.

Pobolewanie brzucha zostało.
    Tak wyglądała całą kuracja. Lekkie krwawienie. Plamienie w sumie.
    Po 3 dniach wyleciał ze mnie taki mały skrzep. Dziewczyny tu piszą o jakichś wielkich skrzepach. Mnie nic takiego nie spotkało.
    Cały ten czas pobolewa mnie brzuch, raz mocniej, raz mniej. Krwi w końcu pojawiło się więcej co mnie ucieszyło.
    Na 4 dzień faktycznie coś się że mnie pociągnęło. Aż poczułam jak leci. Długie, skrzepowate. Wcześniej zauwazylam na papierze taka zylasta nitkę z końcówką jak główka od szpilki. Czy to było to co myślę? Nie wiem. Tą 4 dobę czulam się najgorzej. Byłam słaba jak gówno.
    Ból brzucha bez zmian. Dziś mija równo tydzień. W sumie minie w nocy. Z dnia na dzień odsykuje siły bo ten zabieg naprawdę je zabiera. Cały czas pobolewa mnie brzuch, taki menstracyjny ból. W piątek robiłam bete poraz pierwszy. 233 z hakiem, według miesiączki to był prawie 9 tydzień. Jeśli tak, to spadła, jest za niska i wszystko się powiodło. W poniedzislek idę się zarejestrowac do lekarza na usg. Powtórzę też bete dla pewności. Ale jestem pewna że stracę tylko 50 zł 🙂
    Czyszczę się. Wiem jak wygląda to po porodzie, po zabiegu wygląda tak samo.
    Nie bójcie się dziewczyny. Naprawdę nie oczekujcie, że będziecie miały Teksańską masakrę z tym bólem i krwotokami. Wszystko będzie dobrze. Nie wyobrażajcie sobie, że coś pójdzie nie tak. Nie martwcie się.
    Dużo odpoczywajcie po zabiegu. Dbajcie o siebie. Siła jest kobietą! 🤟

#44653 Odpowiedź

Jadzka

Kaja, ja zrobiłam to zwykłym arthrotekiem na receptę 🙂 ale ręczę za stronę, tabletki są oryginalne 🙂

#44796 Odpowiedź

Olka

Jestem miesiąc po kuracji. Minęło równe 30 dni i dostałam okresu. Kuracja się udała. Krwawiłam po kuracji równe 7 dni. Po dwóch tygodniach od kuracji zrobiłam test ciążowy- wyszedł negatywny. Nie byłam u lekarza ponieważ wszystko się odbyło tak jak powinno. To był 5tc. Tabletki działają i dobrze , że istnieje taka możliwość jeśli ktoś nie jest pewny i nie jest gotowy na dziecko. Ja mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała tego powtarzać . Powodzenia dziewczyny.

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 167)
Odpowiedz na: Twój wpis to pomoc dla innych
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH