Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Strach przed cytotec

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Katrinas 1 rok, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #17960 Odpowiedź

  Misiak ew

  Hejka dziewczyny ja o 19 mam wziąć 4 tabletki i boje się , że ból będzie nie do wytrzymania lub , że nie będę wstanie trzymać tych tabletek pod językiem ze względu na smak. Niestety na takie rzeczy jestem bardzo wrażliwa. Jestem w 10 tyg. Na innej stronie czytałam , że lek można stosować do 12 tyg. Bardzo się boje jak to będzie. Nie mam komu nawet o tym powiedzieć nie mam wsparcia żadnego i będę musiała sobie radzić sama 🙁 bo komu ja powiem , że świadomie chce zabić dziecko 🙁

  #17962 Odpowiedź

  Kasia

  Misiak ew każda z nas czuje strach jak to będzie przebiegać, czy się uda. Ja czekam na przesyłkę i też od razu zaczynam.

  #18028 Odpowiedź

  Zdesperowana

  Misiek ew i jak u cb? Ja rano o 6 pierwsze 4 boję się chyba nie zmruze dziś oka

  #19251 Odpowiedź

  Mar

  Hej dziewczyny ja właśnie czekam na kuracje,opóźnia się przesyłka czekam tydzień odpisali że dotrze na początku tygodnia tez tak z was któraś miała,?Bardzo się stresuje czy dojdzie ,kiedy czas ucieka w pracy nie wiem jak wzias wolne ,jak to będzie …same wiedzieć jak to jest ..opiszcie mi swoje doznania czy prz 1 talbetce mogę iść normalnie do pracy??boze ale się boję czy zdążę ,żeby wszystko się zakończyło dobrze…pomoŻcie umieram że stachu w nocy nie mogę spać w pracy funkcjonować normalnie…proszę o opinie i wasze doświadczenie opiszcie.Normanie czy tych drugich tabletkach jadłyscie piliście wodę.?Ile miałyście duże krwawienia.?Mogę za 2 dni wrócić do pracy?Pomocy?

  #19262 Odpowiedź

  Katrinas

  Mar po tej pierwszej tabletce nic sie nie dzieje mozesz śmialo isc do pracy. A podczas zabiegu to ja piłam wodę, raczej nie jadłam żeby nie wymiotować za bardzo. Ból mocny ale do przejścia z termoforem. Dzień po zabiegu jeszcze trochę słaba byłam ale spokojnie w pracy da się wytrzymać o ile praca w miarę siedząca.Każda kobieta inaczej przechodzi ale najgorszy jest u wszystkich dzien zabiegu.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
Odpowiedz na: Strach przed cytotec
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH