Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Okres po kuracji Pytanie o krwawienie ile czasu po kuracji?

Temat zawiera 95 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Karolina 4 dni, 11 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 96)
  • Autor
    Wpisy
  • #39246 Odpowiedź

Kaaaaka

Hej dziewczyny. Jak to u was z okresem po kuracji? Ja robilam w styczniu po czym dwa miesiące że mnie lecialo i mysle ze już powinnam mieć okres i nie wiem teraz. Mam nadzieje że to nie znowu ciąża. Dajcie znac

#39265 Odpowiedź

Pam

Kaaaaka Hej 😁 ja robiłam kurację zaraz po tobie okres dostałam dokładnie po 38dniach😉

#39279 Odpowiedź

Kaaaaka

Kurde Może ja tez dostanę. W sumie cycki miękkie brzuch też. Normalnie sie czuje wiec to chyba nie ciąża 🤔 oby 😁 bede czekać..

#39288 Odpowiedź

Kaaaaka

Robilam kurację 17 stycznia. Po wizycie u gina byly resztki i dostałam tabletki ogolnie krwawilam od 17 stycznia do 22 lutego. Wtedy przestałam. I teraz czekam nie wiem chyba na okres 🤔🤔

#39304 Odpowiedź

Pam

Ja robiłam 18 stycznia 😁 Więc wychodzi na to że teraz czekasz na swój okres 😊

#39309 Odpowiedź

Pam

Dawaj znać jakby co 😁😃

#39346 Odpowiedź

opuncja

Dziewczyny jak dlugo wam zajęło od wzięcia pierwszej tabletki zanim dostaliście okres?U mnie juz minelo 5 tygodni i okresu brak..

#39352 Odpowiedź

Kaaaaka

Wlasnie sikalam i przy podcieraniu krew ze sluzem wiec Chyba idzie ten okres 😁😁

#39356 Odpowiedź

Pam

Kaaaaka no to super 👍😄 Opuncja okres dostałam dokładnie po 38 dniach od kuracji 😉

#39864 Odpowiedź

J.

Cześć wszystkim kuracje przeprowadziłam 29 lutego dziś jest już 29 dzień Po i dostalam okres dość silne krwawienia i skrzepy wszystko się oczyszcza dopiero teraz, warto zaczekać i nie popadać w panikę. Po zażyciu tabletek miałam małe krwawienie delikatne trochę się bałam ze nie wyszło ale nie robiłam żadnych testów itd zaraz po okresie pójdę się przebadać czy wszystko jest okey. Warto być cierpliwym pozdrawiam was

#40162 Odpowiedź

Aleksaaa567888
    Uczestnik

Czy to normalne że nie mam jeszcze okresu kurację przeprowadziłam 21 stycznia krwawić przestałam 24 lutego a okresu dalej brak.

#40202 Odpowiedź

abi

Aleksa – czekaj cierpliwie, ja pierwszy okres dostałam dopiero 7-8 tygodni od zakończenia krwawienia

#43050 Odpowiedź

Justa

5 lutego robiłam kurację 5marca dostałam okres
    Po tej kuracji miesiączka tak szwankuje obliczyć się nie da ale pierwsza miesiączka była gorsza niż ta kuracja trwała u mnie 14 dni .
    Potem miałam miesiączkę 12kwietnia a teraz 4 mają
    Może kiedyś się unormuje ważne że po problemie

#45148 Odpowiedź

Paula

Dziewczyny, jak obliczacie tygodnie ciąży? Zupełnie nie wiem, boje się że wezmę te tabletki za późno 😔

#45169 Odpowiedź

Kati

Dziewczyny w poniedziałek wzięłam tabletki niby wszystko Oki do dnia dzisiejszego. Dziś mocniejszy ból jak pierwszy dzień miesiączki no i więcej krwi. Może tak być?

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 96)
Odpowiedz na: Pytanie o krwawienie ile czasu po kuracji?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH