Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Okres po kuracji Pytanie o krwawienie ile czasu po kuracji?

Temat zawiera 95 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Karolina 2 dni, 10 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 96)
  • Autor
    Wpisy
  • #30188 Odpowiedź

Zocha

Co się dzieje z psychika? Ja czuje że nie jestem gotowa na dziecko

#30487 Odpowiedź

Xxx

Po jakim czasie pojawia się okres? Ja już jestem po 7 tygodniu po aborcji a dalej okres się nie pojawił

#30646 Odpowiedź

Doris

Jestem przed tabletka, czy podczas stosowania kuracji chodziłyście do pracy? Po jakim czasie pójść do lekarza, i co mu powiedzieć? Nie będzie wiedział?

#31946 Odpowiedź

Xxxxx

Ja po kuracji krwawiłam tydzień jak przy miesiączce

#32194 Odpowiedź

Meg

Ja też jestem 7 tyg po i brak okresu . Nie wiem czemu.

#32845 Odpowiedź

Sylwia

Czy przy tych tabletkach można karmić piersią?

#32873 Odpowiedź

Ama

Witam, mam to samo pytanie. Zamawiala Pani w Koncu? Z ktorej strony? Byly oryginalne?

#33002 Odpowiedź

Domka

Są oryginalne. Działają

#33289 Odpowiedź

Sylwia

Jaki kurier przywozi tabletki?

#33364 Odpowiedź

Nika

Sylwia, DPD.

#33461 Odpowiedź

M99

Hej dziewczyny. Czy bol był bardzo duży? Czytałam różne komentarze i niektóre kobiety krzyczą z bólu.. czekam na tabletki i boje się tego.

#33670 Odpowiedź

Mała

M99 ja bylam w 6 tyg bol troszke silniejszy niz przy miesiaczce, obylo sie bez przeciwbólowych, napady zimna i lekka goraczka i wsio to wszystko. Powiem ci tak… bol znokomy niz ten ktory trzeba przezyc przy porodzie. Dasz rade nic sie nie bój jedna znosi dobrze druga gorzej. Zadbaj o komfort i relaks nerwy pogarszaja wszystko.

#33869 Odpowiedź

Miłka

Dziewczyny w środę miałam drugi dzień kuracji po objawach myślę że się udało w czwartej mam lekarza martwi mnie jednak ze nadal chce mi się dość i bolą piersi czy któraś też tak miała? Będę wdzięczna za odpowiedź od Was ☺️

#34170 Odpowiedź

Pam

Hej dziewczyny 😉 zamówiłam te tabletki czekam na dostawę.. Mam do was kilka pytań. Czy ten zabieg jest faktycznie skuteczny ? W co się zaopatrzyć na czas zabiegu ? Po jakim czasie wybrać się do gin i co mu powiedzieć? Czy można karmić piersią podczas kuracji ? Proszę odpowiedzicie mi

#34203 Odpowiedź

Przestraszona

Cześć, zamówiłam dzisiaj tabletki.
    Powiedzcie mi dziewczyny, czy one przyjda? czy nic mi nie będzie. muszę usunać. nie mam innej opcji. zaczynam powoli wariować.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 96)
Odpowiedz na: Pytanie o krwawienie ile czasu po kuracji?
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH