Tabletki poronne Forum Za i przeciw aborcji Prawo wyboru kobiety

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  P00h 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #10202 Odpowiedź

  9tygodni.pl
  Opiekun forum

  Zwykle nieplanowana ciąża nie jest miłym zaskoczeniem – praca, chęć rozwoju, brak stabilizacji w związku, brak dóbr materialnych, stan zdrowia kobiety a nawet obawa przed odziedziczeniem choroby genetycznej, powodują, że najzwyczajniej w świecie kobieta nie jest gotowa na macierzyństwo. To nie ten moment. Jednakże w Polsce, w odróżnieniu od innych krajów Kobieta nie może liczyć na dyskrecje ani pomoc lekarzy. Jesteśmy tu po to, aby kobieta nie była sama z problemem i pomagamy od początku do końca aby móc odzyskać kontrolę nad własnym życiem i planami na przyszłość. Zaufały nam już setki kobiet.

  • This topic was modified 11 miesięcy, 2 tygodnie temu by  9tygodni.pl.
  • This topic was modified 11 miesięcy, 2 tygodnie temu by  admin.
  • This topic was modified 11 miesięcy temu by  9tygodni.pl.
  • This topic was modified 11 miesięcy temu by  9tygodni.pl.
  #11120 Odpowiedź

  Karolajna86

  A jak myślicie – czy coś w tej kwestii się w końcu zmieni w Polsce, czy nadal będziemy 100 lat za murzynami? Coś się ruszyło rok temu, ale jednak – sprawa przycichła. Ile jeszcze czasu musi upłynąć, aby kobiety w Polsce miały takie same prawa jak w UE?

  #11164 Odpowiedź

  Vena88

  No ja jakos w to nie wieze! Za duzo juz bylo wszelkich obietnic i co???? I nadal nic! Czy to nie jest jasna dyskryminacja nas – Polek?!

  #11176 Odpowiedź

  Małgorzata

  A ja jednak jestem dobrej myśli. Wg mnie za kilka lat prawo w UE powinno być bardziej ujednolicone i w końcu będziemy mieć takie same przywileje jak kobiety w innych krajach Europy Zachodniej.

  #11206 Odpowiedź

  Ferla

  Hejka dziewczyny! Trafiłam na naprawdę wartościową stronę, na której można znaleźć masę info na ten temat: wszystko-o-aborcji.pl – spójrzcie same. Poczytajcie, to wtedy podyskutujemy na ten temat.

  #11300 Odpowiedź

  P00h

  Przeczytałam dzisiaj całą tą stronę i co mogę stwierdzić – niestety, Polska ma bliżej do wschodu niż do zachodu. Czemu nie możemy decydować same o swoim ciele i mieć wolny wybór, tylko jest to nam – kobietom – narzucane przez rząd??
  Wątpię, aby coś się znacząco zmieniło za rządów obecnej partii.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
Odpowiedz na: Prawo wyboru kobiety
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH