Z powodu COVID-19 wysyłki na terenie Europy są aktualnie wstrzymane.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Powikłania

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Lolka 1 rok, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11706 Odpowiedź

  Elza90

  Mam pytanie dotyczące powikłań. Wiem, już, że po tabletkach można normalnie zajść w kolejną ciążę. Zastanawiam się jednak co w czasie kuracji. Czy u którejś z Was wystąpiły powikłania? I co do takich powikłań może się zaliczać?

  • This topic was modified 1 rok, 6 miesięcy temu by  admin.
  #11788 Odpowiedź

  Basianti

  Powikłania zawsze mogą wystąpić – leki po prostu tak mają. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zareaguje organizm. Ale nie nastawiaj się negatywnie. Wiem, że jeśli kupujesz tabletki z pewnych źródeł, jak tu na przykład, to ryzyko powikłań jest minimalne.

  #11830 Odpowiedź

  Greta

  U mnie trochę krwawienie się przedłużyło. I było bardziej obfite niż przewidywałam. Ale nie było potrzeby wizyty w szpitalu. Jak będziesz się stosować do wytycznych, to wszystko będzie ok. Tu masz trochę info: https://9tygodni.pl/w-jakich-sytuacjach-nalezy-zglosic-sie-do-szpitala/ . Ale jak widzisz wysyko powikłań jest znikome/

  #11976 Odpowiedź

  Lolka

  U mnie poszło sprawnie. Naczytałam się o powikłaniach i trochę się bałam. Ale zupełnie niepotrzebnie. Jeśli kuracja przeprowadzona jest prawidłowo i tabletki są odpowiednie to ryzyko powikłań w zasadzie żadne.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Powikłania
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH