Otagowano: 

Temat zawiera 206 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  JAaaa 6 dni, 3 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 207)
  • Autor
    Wpisy
  • #14562 Odpowiedź

Maja

Ja tez we wtorek wieczorem a jeszcze nie ma i pisze do nich ale nie mam odpowiedzi . Nawet numeru do kuriera bo w pracy będę do wieczora a narzeczony o 15 jedzie wiec się martwię

#14563 Odpowiedź

Ancyk

O kurcze.. a podawalas numer przy zamawianiu paczki? Jeżeli tak to kurier powinien zadzwonić jak Cię w domu nie zastanie. U mnie był po 8 na szczęście. tak to też się martwilam czy aby na pewno paczka dojdzie.

#14564 Odpowiedź

Maja

No podałam ale martwię się ze strony nikt się nie odzywa . Może zadzwonić wtedy do nich nie wiem . Już się martwię strasznie

#14565 Odpowiedź

Maja

Antyk a dostałaś potwierdzenie ze paczka została wysłana ?

#14566 Odpowiedź

Misia

Hej, zamawiałam zestaw we wtorek wieczorem i też jeszcze nie dotarły. Jakim kurierem są wysyłane?

#14568 Odpowiedź

Maja

Misia a dostałaś potwierdzenie ze paczka wysłana ?

#14570 Odpowiedź

Misia

Tak, dostałam potwierdzenie. Tak, dostałam potwierdzenie na adres e-mail.

#14571 Odpowiedź

Misia

Dostałam informację, że tabletki dotarły. Dzisiaj zaczynam. Trzymam kciuki że dotrą i do Ciebie.

#14572 Odpowiedź

Maja

Ja pisałam do nich to dzisiaj odpisały ze tak wysłali ale kiedy co i jak nie wiem .

#14573 Odpowiedź

Maja

Mam nadzieje ze tobie się uda . Myśle ze powinny dojść dziś albo jutro . Boje się trochę czy się uda dla mnie

#14574 Odpowiedź

Ancyk

Dotrą na pewno. Wydaje mi się ze to zależy od kuriera. Ma też inne pączki do nadania i może przyjść później. Kurier dpd 😉 trzymam kciuki aby dzisiaj dotarły. Misia Ty już masz ? Który masz tydzień ?

#14575 Odpowiedź

Misia

Tak dotarły, kurier dpd.
    U mnie 4tc. Nie martwię się kuracja, wymiotami i biegunkami, bólem… Przeraża mnie fakt, że może nie dojść do samoczynnego oczyszczenia w 100% i będzie konieczne lyzeczkowanie…

#14577 Odpowiedź

Ancyk

Mnie bardziej przeraża fakt ze nie dojdzie wgl do poronienia. Chce mieć to już za sobą.. Ale dopiero jutro kolejna część. Mam nadzieję ze się uda. Będę z naszej trójki pierwsza, więc zdam relacje.

#14578 Odpowiedź

Maja

A jak będziesz robić pod język ?? Ja się boje tego smaku .

#14579 Odpowiedź

Misia

Czytałam, że smak kredy. Nic strasznego. No robie wg zaleceń, czyli pod język. Wezmę pierwsza koło 15stej,zeby po pracy jutro na spokojnie wziac pozostałe. Też BĘDĘ wam pisać co i jak.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 207)
Odpowiedz na: Pomóżcie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH