Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Otagowano: 

Temat zawiera 219 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Dora 2 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 wpisów - 211 z 220 (wszystkich: 220)
  • Autor
    Wpisy
  • #32788 Odpowiedź

Etoile

Angelika kuracja nr 2 czyli druga bo pierwsza się nie powiodła.

#32797 Odpowiedź

Nika

Tak jak pisze Etoile, pierwsza nieudana. Proba nr 2 zaczeta. Pierwsze 4 tabletki sie rozpuscily… Czekam 🙉🙈🙊

#32798 Odpowiedź

Angelika

Aaaa, myślałam że brałaś z jakichś ogłoszeń (np. oglaszamy24.pl) gdzie oszuści oferują różne zestawy aborcyjne…

#32801 Odpowiedź

Nika

Te dreszcze sa okropne, trzepie mna cala 😑

#32802 Odpowiedź

Xxyyw

Nika pisz nam co się będzie dziać. Ja czekam na przesyłkę i też zaczynam. Trzymam kciuki ✊

#32819 Odpowiedź

Nika

1 dawka rozpuszczla sie 15 minut i od razu mega dreszcze, cala mnna trzepalo, nie dalo sie zadnac. Padlam, obudziłam się pol h temu zlana potem. Właśnie wzielam 2 dawkę i to wszystko. Nic mnie nie boli 🙈🙉🙊

#32971 Odpowiedź

Kasia88

Za pierwszym razem kiedy następuje to wszystko? O 7 wzięłam 3 dawkę, jest 8:35.po za bólem brzucha nic oprócz okropnych drgawek po każdej dawce I bolące cycki

#32985 Odpowiedź

Nika

Kasia, kazda jest inna. Ja jestem po drugiej kuracji 29 h i nic sie nie dzieje. Krew podczas siusiania byla niespełna 2 h po zakończeniu kuracji wczoraj kilka razy i nic więcej. Wiec u mnie kolejna zakończona niepowodzeniem.

#33398 Odpowiedź

Kasia88

Nika, który tydzień?

#34873 Odpowiedź

Dora

Słuchajcie dziewczyny, podajcie mi link do sprawdzonego sklepu z tabletkami? Nie chce zostać oszukana. Zależy mi na czasie

Oglądasz 10 wpisów - 211 z 220 (wszystkich: 220)
Odpowiedz na: Pomóżcie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH