Otagowano: 

Temat zawiera 206 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  JAaaa 3 dni, 21 godz. temu.

Oglądasz 12 wpisów - 196 z 207 (wszystkich: 207)
  • Autor
    Wpisy
  • #19174 Odpowiedź

Nowa

Ja też się boję że coś mi się stanie.

#19175 Odpowiedź

Fiona

Ja się boję ze może się okazać że jestem uczulona na jakąś substancję i wyjdzie mi pokrzywka większą niż zwykle… No i te płytki krwi…

#19176 Odpowiedź

Nowa

Ja czekam już na kuriera dostałam powiadomienie że przyjdą w przeciągu 3 do 5 dni. Boję się ale wyjścia innego nie mam.

#19179 Odpowiedź

Fiona

A napisane jest że przychodzą w 2 dni…

#19190 Odpowiedź

Nowa

Dam znać jak dojdą.

#19191 Odpowiedź

Kia

Nowa a kiedy zamowilas?

#19196 Odpowiedź

Fiona

Dziewczyny nie mogę się tam dodzwonić. Nikt nie odbiera tel. A czas mnie goni. Muszę je zamówić dziś Ale mam kilka istotnych pytań zanim dojdzie do zakupu. Wiecie może na jaki nr tel trzeba dzwonić? Ja dzwonię na ten polski.

#19200 Odpowiedź

Nowa

Zamówiłam wczoraj. Ja dzwoniłam na nr podany na stronie normalnie odebrała kobieta.

#25223 Odpowiedź

Monika

Hej. Dziewczyny ja wczoraj wzielam druga dawke powiem nie bylo za ciekawie po pierwszej dawce skurcze usnelam jak obudzilam sie wziasc druga dawke zaczelam krwawic wylecial ze mnie 4 cm skrzep przy kolejnych wizytach w toalecie 2 kolejne male skrzepy krwaeienie nie duze po drugiej dawce jeszcze nie zdazylam polkac resztek pokarmu zwymiotowalam dreszcze goraczka biegunka znow zasnelam przed trzecia dawka zjadlam 3 wazy z dzemem trzecia dawka tylko lekkie skurcze. Wydaje mk sie ze lepiej zjesc cos wtedy nie bedzie wymiotow ja zjadlam przed pierwsza i trzecia dawka i bylo dobrze przed druga na pusty zolodek bylo tragicznie. Szczerze dzis dzien po mam lekki bol glowy krew po sikaniu na papierze niewiem czy sie udalo bo krwawienie bylo minimalne. Powiem ze warto miec kogos obok siebie kto moze podac Ci szklanke wode kto pomoze Ci sie podniesc isc do ubikacji bo ja prawie na kolanach szlam. Mysle ze kazdy organizm reaguje inaczej. Ja bylam 9 tygodni i 4 dni w ciazy mam nadzieje ze sie udalo.

#25396 Odpowiedź

Ann

Dziewczyny dajcie znać, która zamawiała
    tabletki teraz we wrześniu i czy wszystko było ok?

#25419 Odpowiedź

Anonim

Potrzebuje fachowej odpowiedzi czy po kuracji i zgloszeniu sie do szpitala (jesli zajdzie taka potrzeba) i ewentualnym zabiegu lyzeczkowania istanieje mozliwosc ze wykryja leki we krwi lub w badaniu histopatologicznym materialu z łyzeczkowania? Z zarodka, łożyska itd? Bardzo prosze o odpowiedz

#31249 Odpowiedź

JAaaa

Pomozecie?

Oglądasz 12 wpisów - 196 z 207 (wszystkich: 207)
Odpowiedz na: Pomóżcie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH