Otagowano: 

Temat zawiera 205 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Anonim 2 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 181 z 195 (wszystkich: 206)
  • Autor
    Wpisy
  • #15964 Odpowiedź

maciej.abaco
    Uczestnik

Dziewczyny mam takie pytanko zamówiłam ale nie jestem pewna czy chcę przyjąć te tabletki od kuriera ,czy coś się stanie jak odmówię przyjęcia paczki wiążą się z tym jakieś konsekwencje .

#18363 Odpowiedź

Ja

Dziewczyny pomozcie, pierwsza tabletka w piatek, w sobote 3 razy po 4 tabletki, lekkie krwawienie bylo po ostatniej dawce, niedziela nic, zadnego krwawienia, dzis tez nic, robie ta kuracje drugi raz mozliwe by drugi raz sie nie udalo.. dzwonie na infolinie ale oni nie odvieraja, jutro mam wizyte u lekarza ale fiksuje, pomozcie

#18364 Odpowiedź

Ja

To dzis mija 7 tydzien od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, niemozliwe bym przeszla to tak lekko.. zadnych boli zadnych skrzepow, czemu nie dziala na mnie kolejna kuracja..

#18437 Odpowiedź

Kasia

Kolejna która nie ma krwawienia… Już kilka dziewczyn ma ta sama sytuację. Zastanawiamy się czy to nie jakiś “felerny sort” czy po prostu zoayalysmu oszukane. Ja o północy przyjechałam trzecia dawkę, i od tego momentu krwawienie jak przy słabej miesiaczce, ale po drugiej miałam może z dwa mocne bóle i krwawilam chyba mocno… Tzn krew tak delikatnie ciurkiem leciała, ale tylko jeden skrzep… Więc też nie wiem czy się powiodło

#18442 Odpowiedź

Ja

Kasia a w ktorym tygodniu jestes? No ja dzis ide do ginekologa, bedzie wiadomo, ale ja stosuje 2 raz kuracje w przeciagu tygodnia i jezeli nie zadziala druga to serio z tymi tabletkami jest cos nie tak..

#18453 Odpowiedź

Kasia

Ja byłam w 5-4 tygodniu.

#18556 Odpowiedź

Aga

Hej, właśnie zamówiłam tabletki. Po ilu dniach rzeczywiście przychodzą? Czy u kogoś zadziałały?

#18669 Odpowiedź

Ana

Jestem nowa i nie wiem czy tu mogę zapytać. Proszę mi powiedzieć co mówicie lekarzowi ginekologowi?

#18673 Odpowiedź

asiolka1986

ana mozesz powoedziec wszystko… ze masz np bardzo bolesne i obfite miesiaczki i niepokoi Cie to i chcialas sprawdzic czy wszystko jest w porzadku…

#18674 Odpowiedź

asiolka1986

ja np bylam w innej sytuacji bo najpierw bylam u lekarza zeby potwierdzic ciaze kiedy okazalo sie w 5tygodniu ze jest pecherzyk to odrazu zamowilam leki… kuracje zaczelam w niedziele i we wtorek pojechalam do niego bo powiedzialam ze bardzo mocno krwawilam i chyba cos jest nie tak… okazalo sie ze wciaz jest pecherzyk ale jak to nazwal niemrawy i ze to chyba dazy do poronienia… kazal mi przyjsc za tydzien bo to juz 7tydzien bedzie… poszlam i dalej byl ten sam pecherzyk wiec dal mi skierowanie na lyzeczkowanie…stwierdzilam ze nie wyczyscilam sie tak jka powinnam… wczoraj bylam w szpitalu i na usg okazalo sie nie ma zadnego pecherzyka juz i tylko mnie wyczyscili… dwa tygodnie po kuracji dopiero sie organizm oczyscil chociaz nie do konca bo musialam miec to lyzeczkowanie… moral taki ze nie ma odrazu isc do lekarza tylko oczekac ale z drugiej strony ja jestem panikara i nie wytrzymalabym w niewiedzy tyle czasu

#18675 Odpowiedź

asiolka1986

aga ja tabletki zamowilan w srode dotarly w sobote… u mnie niewiem czy tabletki pomogly czy to od poczatku byla ciaza bezzarodkowa… ale nie ma co o tym myslec… wielu dziewczynom pomagaja u niektorych odrazu iu niektorych troche pozniwj… nawet jak szlam na to lyzeczkowanie bo byl jeszcze pecherzyk to mowili ze dadza mi cytotec i jak zaczne krwawic zrobia lyzeczkowanie… no ale ze pecherzyka juz nie bylo to tylko mnie wyczyscili

#18798 Odpowiedź

Ewela

Dziewczyny które są już po kuracji, jak długo się oczyszczałyście?

#19151 Odpowiedź

Nowa

Hej dziewczyny właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży 😥😢 nieplanowana i niechciana. Mam już dwoje dzieci i nie mogę sobie pozwolić na następne. Zamówiłam te tabletki. Proszę powiedzcie czy to jest bezpieczne. Strasznie się boje.

#19164 Odpowiedź

Czokobo

Tutaj jest dużo różnych historii. Kazda kobieta przechodzi to inaczej, z inną intensywnością ale objawy są podobne. Ja dzisiaj skończyłam kurację. 2 h po pierwszych 4 tabletkach miałam silne skurcze. Do tego wymioty i biegunka. Po 2 dawce było lepiej. Krwawienie pojawiło się szybko po pierwszych 4.
    Teraz mam lekki ból brzucha. Jeżeli masz nasilone objawy trzeba jechać do szpitala ale to zdarza się 1% kobiet.

#19173 Odpowiedź

Fiona

Chodzę z jednego wątka w drugi. Chce kupić te tabletki najlepiej dziś. Jestem w 8 i 3 dni tc boję się żeby lekarz nie wykrył jak pójdę bo mam już kartę ciąży i będę musiała iść z krwawieniem i powiem że zaczęło się w ten dzień. Mam wysokie plytki krwi 466 i choruje na pokrzywke która nie wiem z jakiego powodu wychodzi. Na pewno uczulona jestem na pseudoefedryne. Pomóżcie mi proszę. Obawiam się o moje życie jak je wezmę. Że umrę i w ogóle

Oglądasz 15 wpisów - 181 z 195 (wszystkich: 206)
Odpowiedz na: Pomóżcie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH