Otagowano: 

Temat zawiera 206 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  JAaaa 1 dzień, 17 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 207)
  • Autor
    Wpisy
  • #15291 Odpowiedź

Ik

Nie wiem właśnie czytałam że najlepiej iść po 14 dniach bo to jest czas na oczyszczenie się

#15331 Odpowiedź

Ag

lk jak się czujesz? U mnie podejrzewam, że się nie udało niestety :((( nie krwawie w ogóle. Bolą mnie bardzo plecy na dole, piersi nadal bolą i czasem brzuch 🙁

#15333 Odpowiedź

Ik

Mi leci krew wymieszana ze sluzem, brzuch mnie nie boli, ani żołądek a bolał praktycznie codziennie w ciąży, nie wiem czy się udało chyba zrobię bete w poniedziałek i później we wtorek bo zwariuje z tego wszystkiego

#15334 Odpowiedź

Sandra

Ag podaj numer popiszemy pisałam już z wami Sandra

#15336 Odpowiedź

Sandra

Co to beta

#15337 Odpowiedź

Ik

Badania z krwi jeśli zrobisz drugi raz i wynik bety b dzie spadkowy to znaczy że nie jesteś w ciąży

#15338 Odpowiedź

Ik

A Ty Sandra jak tak myślisz że się udało? Jak się czujesz?

#15340 Odpowiedź

Sandra

Czuje się dobrze a czy się udało nie wiem serio krew dalej w takich ciągnących się skrzepach .No i mój naciska że mam iść do cipologa boję się.

#15341 Odpowiedź

Ik

Ja pójdę za dwa tygodnie tyle czasu potrzeba aby tam się wszystko oczyscilo, ja mam coś takiego jak y krew ze sluzem nie mam skrzepow a Ty?

#15356 Odpowiedź

Lady

Hej, nie puścilo mi wcześniej postu. Może. Teraz. Się uda. Sprawa wygląda tak, zamawiam jutro tabletki, jestem w 5tyg. Tabletki będą sroda/czwartek. W sobotę mam wesele na którym jestem świadkowa. Czy lepiej polknac tabletki jak przyjdą czy poczekać juz do niedzieli? I. Kolejna sprawa, nie chce żeby ktokolwiek się domyślił więc będę musiała pewnie coś wypic. To już wtedy chyba nie robi różnicy prawda? Proszę o odpowiedź.

#15369 Odpowiedź

Ik

Ja bym Poczekala, nie wiadomo ile będziesz krwawic i jak mocno na weselu trochę nie bardzo

#15379 Odpowiedź

Lady

To chyba zrobię jednak po weselu. Dzięki

#15393 Odpowiedź

Lady

Kurcze posty mi poblikuje na chwilę i żeby zobaczyć odpowiedzi to muszę znowu coś pisać. Jak u Was dziewczyny?

#15394 Odpowiedź

Xdd

U mnie się udało jestem 11 dni po zabiegu zrobilam 3 testy i wynik negatywny.

#15395 Odpowiedź

Ag

Xdd długo krwawilas?

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 207)
Odpowiedz na: Pomóżcie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH