Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Pomocy! Krwawienie już po 1 tabletce a po pierwszych 4 tabletkach niesamowity bó

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Margi 3 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #45756 Odpowiedź

  Beata

  Proszę o pomoc. Krwawienie już po 1 tabletce! a po uplywie 24h po pierwszych 4 tabletkach niesamowity ból. Nie wiem co mam robić. Boję się brać kolejnych 4 tabletek. Leki bólowe nie pomagają (wzięłam 3x Apap) Nie mam umówionej wizyty u ginekologa i usg ponieważ jest to małe miasto i chciałam uniknąć jakiś nieprzyjemności później gdyby się wydało, że to zrobiłam. Czy obędzie się bez pomocy lekarz, boje się i czuje że jest coś nie tak. Z tego co czytałam to u was dziewczyny krwawienie występuje dopiero po dwace 4 tabletek A u mnie już po tej pierwszej głównej tab. Dajcie znać co o tym myślicie, proszę o jakieś rady.

  #45803 Odpowiedź

  abi

  U mnie po tej pierwszej tabletce też było lekkie krwawienie. Później następnego dnia rozkręciło się już po pierwszych czterech (tuż przed wzięciem drugiej czwórki).

  #45820 Odpowiedź

  Ja94

  Ja zaczynam za 20minut pierwsze 4 tabletki. Boję się strasznie, nie mogę nikomu powiedzieć. W domu są rodzice i siostra, mam 26 lat już jedno dziecko. Boję się że będę się tak źle czuła że zauważa że coś jest nie tak.

  #45980 Odpowiedź

  Margi

  I jak dziewczyny, dałyście radę?

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Pomocy! Krwawienie już po 1 tabletce a po pierwszych 4 tabletkach niesamowity bó
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH