Tabletki poronne Forum Tabletki poronne Oryginalne tabletki poronne

Otagowano: 

Temat zawiera 852 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  W kropce 2 godz., 34 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 811 z 825 (wszystkich: 853)
  • Autor
    Wpisy
  • #45453 Odpowiedź

Gosia

Cześć dziewczyny jestem po kuracji. Mam tylko pytanie do was ile dni miałyście krwawienie po kuracji?

#45502 Odpowiedź

Agnieszka

Witam można zamówić tabletki poronne. Jestem w 2 tygodniu w ciąży

#45528 Odpowiedź

Anetka

Gosia kurację zakończyłam w środę o 22 i krwawię do tej pory . Wczoraj dość często obficie z malutkimi skrzepami . Ale ponoć to dobrze bo macica się oczyszcza

#45642 Odpowiedź

Julia

Czy ktoś może mi dać gwarancje, ze pozbędę się ciąży zarzywając tabletki w odpowiednim terminie? Ktoś już zamówił? Komuś się sprawdziły?

#45698 Odpowiedź

Anna

@Julia
    Wzięłam w 4-5 tygodniu, udało się. Krwawienie skończyło się dzisiaj (7 dni) byłam w szpitalu, by sprawdzić czy się wyczysciłam wtedy dawali mi tydzień na wyczyszczenie. Uważam, że tabletki są w 100% prawdziwe, warto:)

#45718 Odpowiedź

Gosia

Tabletki wzięłam 2 tygodnie temu (27 czerwca) i jeszcze mam delikatne krwawienie czy też tak długo miałyście krwawienie, doradźcie co robić bo nie wiem czy to dobrze czy nie?

#45798 Odpowiedź

Nn

Dziewczyny powiedzcie mi ile czekałyscie na tabletki? I czy kurier się z wami kontaktował przed dostarczeniem ?

#45934 Odpowiedź

sandra

witam a zna ktos strone gdzie mozna tanio kupic tabletki na poronienie

#46234 Odpowiedź

Vasylyna

Jestem teraz w około 9 tygodniu ciąży. Czy te pigułki nadal mi pomogą

#46347 Odpowiedź

Ja

Vasylana ja brałam 9 +4 dni pomogły

#46351 Odpowiedź

Margi

Tak. Jedni twierdzą, że nawet lepiej w późniejszym tygodniu, piszą że kuracja wcześniej im nie wyszła a np w 9 poszło jak należy. Koleżanka to przeszła w 9-10

#46365 Odpowiedź

Kaśka

Ja zastosowałam kurację w 10 tygodniu. Zaczęłam 11 lipca serię 12 tab. i wtedy też zaczęło się krwawienie, a ustało 28 lipca. 30 lipca byłam u gina, potwierdził brak ciąży i całkowite oczyszczenie. Obyło się bez łyżeczkowania.

#47597 Odpowiedź

Cyta444

Czy przyjęcie tabletek w drugim tygodniu ciąży zadziała

#47446 Odpowiedź

WERONIKAKUREK

Czy strona realizuje zamówienia?

#47692 Odpowiedź

Chcę

Hej Weronika.
    Ja swoje tabletki zamówiłam w niedziele wieczorem. W poniedziałek dostałam informacje, że dojdą w ciągu 3 dni roboczych.

Oglądasz 15 wpisów - 811 z 825 (wszystkich: 853)
Odpowiedz na: Oryginalne tabletki poronne
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH