Tabletki poronne Forum Tabletki poronne Oryginalne tabletki poronne

Temat zawiera 73 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  PAULINA 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 14 wpisów - 61 z 74 (wszystkich: 74)
  • Autor
    Wpisy
  • #27769 Odpowiedź

Xxxxx

Po wzięciu tej pierwszej dużej tabletki miałam wątpliwości na drugi dzień czy dam rade wziąć te małe bo jak dla mnie to za dużo ich było 12 . Już chciałam się wycofać gdybym tak zrobiła co by teraz było nie wiem ale wzięłam z myślą co ma być to będzie jak poszłam do ginekologa z krwawieniem to udałam że nic nie wiedziałam o ciąży.

#27770 Odpowiedź

Xxxxx

Po prostu powiedz że przyszłaś bo miałaś mocne bóle i obfitą miesiączkę jeśli nic nie wie o ciąży to udaj że nic nie wiedziałaś .

#28282 Odpowiedź

KW

Witam, czytam i mam wielki mętlik w głowie, to nie powinno się wydarzyć, ale się stało czytam co piszecie i jestem pewna, ze musze to zrobić, tak oczywiście jest starch, aby mi się nic nie stało i aby było całkowicie po sprawie, podziwiam waszą odwagę i bardzo mnie to motywuje, tak samo jak informacje, które wyczytałam na https://wszystko-o-aborcji.pl/ dodały mi odwagi. Dziewczyny napiszcie proszę jeszcze czy po tej wizycie u ginegologa, on nic sie nie skapnął ?

#29283 Odpowiedź

Magnolia57

Dziewczyny ja brałam tabletki w środę wczoraj lekko jeszcze krwawiłam wieczorem na brązowo dziś tylko plamienie w dzień kuracji wymieniłam tylko dwie trzy podpaski ból bardzo lekki nie wiem czy poszło ok był to dopiero 5tc ale nie wiem czy nie za mało tego wszystkiego jak na poronienie

#29321 Odpowiedź

Aleksandra

Magnolia
    Jesteśmy w podobnej sytuacji. Podczas kuracji 3 podpaski zuzylam małe skrzep poszły plus duży. Tak wyglądała moja kuracja. Dzień po delikatne krwawienie tylko przy podcieraniu, następnie brązowe plamienie.
    4 Tc.
    W przyszłym tygodniu robię betę bo do wizyty nie wytrzymam.
    Plus jest taki, że zaczęłam normalnie jeść i już mnie nie mdli

#29603 Odpowiedź

Honnnnn

Ja zamówiłam wczoraj jestem w 10 tygodniu, mam nadzieję że się uda.

#29719 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Też dostaliście ta pierwszą tabletkę taka duża?

#29774 Odpowiedź

Aleksandra

Gosia każda z nas taka miała

#29794 Odpowiedź

Ams

Czyli nie ma się czego bać? Ja dziś chce pojsc do lekarza zobaczyc co i jak i złożyć zamówienie, ale się troszkę boje 🙁 przeraża mnie ta cała wizja tego co będzie się ze mną działo.

#29994 Odpowiedź

A

Zamówiłam. Ale obawiam się że forum to podpucha i tylko stracę pieniądze.

#30096 Odpowiedź

Aga90

Forum to nie podpucha. A tabletki jak najbardziej orginalne, wszystko się udało. Zamawiałam już kiedyś z innej strony, która już nie istnieje. Wtedy byłam w 4 tyg i tez się udało. Te ze strony 9 tygodni w wyglądały inaczej, tamtych było 8 a tych 12, smakowały tez inaczej wiec trochę się bałam, ale okazały się skuteczne jednakowo. A w końcu to się dla nas liczy. Duża tabletka wtedy była opisana a przy zamówieniu z tej strony nie, ale to nie zmienia faktu ze to mogą być te same tabletki z identyczna skutecznością. Powodzenia dziewczyny!

#30463 Odpowiedź

Nieznana

Czy ta strona nadal działa . Tabletki są dostępne ?

#31260 Odpowiedź

JAaaa

Nieznana hej

#31621 Odpowiedź

PAULINA

Proszę o odpowiedź jak najszybszą

Oglądasz 14 wpisów - 61 z 74 (wszystkich: 74)
Odpowiedz na: Oryginalne tabletki poronne
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH