Temat zawiera 23 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Jj 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #28675 Odpowiedź

Jj

Hej dziewczyny. Czekam na swoją paczkę i strasznie ten czas się dłuży. Ma być koło wtorku… Czy sprawdzałyście czy zamówienie się zgadza przy kurierze? Czy nie ma takiej potrzeby? Naciełam się już raz kasę straciłam i nic nie wyszło. Czas ucieka a ja chciała bym mieć to już za sobą a zarazem strasznie się boję w sumię i tego jak to przejdę z objawami bo czytałam że różnie każda z Was to przeszła ale również czy to poskutkuje… Stres jest ogromny

#28682 Odpowiedź

Magnolia57

Kiedy zamówiłaś?który tc?Ja też czekam

#28684 Odpowiedź

Jj

W czwartek ale teraz ten długi weekend akurat. 5 tydzień A Ty?

#28693 Odpowiedź

Magnolia57

Ja zamówiłam w piątek więc może podobnie zaczniemy kuracje ja póki co nie mam wiadomości o przesyłce.Ja też 5tydzień to może nie będzie tak źle

#28700 Odpowiedź

Joana

Zamówiłam tabletki z tej strony i przyszły po dwóch dniach. Właśnie jestem w trakcie… Tabletki oryginalne wszystko się zgadza chociaż nie sprawdzałam przy kurierze. Ale macie taką możliwość żeby sprawdzić.

#28713 Odpowiedź

Jj

Też mam taką nadzieję że będzie dobrze… Daj znać jak już dostaniesz i jak Ci idzie.

#28781 Odpowiedź

Jj

Właśnie dostałam paczkę.

#28882 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Właśnie zamówiłam paczkę. Oby tabletki przyszly jak najszybciej bo liczy się każdy dzien. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

#28924 Odpowiedź

Magnolia57

Ja o 15 biorę pierwsze 4tabletki

#28925 Odpowiedź

Jj

Ja właśnie o 13 wzięłam pierwsze 4 tabletki rozpuszczały się 20 minut i teraz czekam co się wydarzy…

#28947 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Magnolia napisz później jak poszło

#28951 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Magnolia ile czekałaś na przesyłkę?

#28959 Odpowiedź

Aanna

Który tydzień jesteście ? Jak dziewczyny które dzisiaj już wzięły tabletki ?? Ja o 21 pierwsza dawka 4 tabletek. Jestem w 7/8 tygodniu . Obawiam się. Chcę żeby było po wszystkim . Wan też tego życzę i trzymam kciuki.

#28960 Odpowiedź

Magnolia57

Gosia ja wziełam o 14 nie wytrzymałam teraz mam zamiar druga serie o 17:30póki co nic takiego się nie dzieje…teraz lekko brzuch pobolewa od czasu do czasu u mnie 5tydzień

#28961 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Jj są już jakieś efekty?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)
Odpowiedz na: Oczekiwanie
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH