Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Nasilajace się krwawienie 3 dni po

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Alina 3 miesięcy temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #16262 Odpowiedź

    Alina

    Witajcie,
    Proszę Was bardzo o poradę, nie jestem pewna czy wszystko jest ok..
    W skrócie : We wtorek 3 dni temu zakończyłam kuracje, druga dawka była bardzo, bardzo bolesna nie pomagały mi środki przeciwbólowe, ostatnia trzecia dawka nie dała większych objawów.. Krwawienie było we wtorek i środę dosyć skąpe, jak skapy okres i krew bardzo ciemna. W czwartek się lekko nasililo a dzisiaj w piątek czyli 3 dzień po kuracji jest dosyć obfite, zdecydowanie obfitsze niż moje okresy, krew leci świeża, jasna. Skrzepy są sporadyczne, ale bardzo obfite krwawienie nie spotykane wcześniej u mnie. Czy to normalne objawy? Proszę o podzielenie się doświadczeniem, jeśli nie ustąpi będę musiała działać dalej.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
Odpowiedz na: Nasilajace się krwawienie 3 dni po
Twoje dane:




START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH