Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Kuracja w moim przypadku.

Temat zawiera 49 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Natka001 1 dzień, 14 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 50)
  • Autor
    Wpisy
  • #16668 Odpowiedź

Sensimilla

17:20 – czuję się o niebo lepiej, za 40 minut ostatnia dawka tabletek, nadal odczuwam skurcze macicy ale mdłości powoli ustępują w moim przypadku dużo lepiej czuję się chodząc lub siedząc, nie mogę leżeć ponieważ wtedy mdłości są nie do wytrzymania.

Trzymam za was kciuki, nie jest to przyjemny zabieg ale da się go przeżyć, będę na bieżąco pisać gdyby były jakieś zmiany 😘

#16690 Odpowiedź

Sensimilla

18:00 – wzięłam ostatnią dawkę
    18:30 – silne krwawienie z malutkimi skrzepami
    20:15 – wróciły nudności, skurcze nadal się utrzymują.

#16729 Odpowiedź

Sensimilla

Po nocy wszystko się uspokoiło, brzuch od czasu do czasu boli jak przy okresie, mam nadzieję, że wszystko się udało 🙂

#17066 Odpowiedź

Lady

Hej. Kuracje robiłam w zeszłym tyg. Byłam 8tydz. W środę ta 1 tabletka, czwartek o 8 pierwsze 4. Od razu po tabletkach biegunka, po pierwszej dawce zaczęłam plamic, po 2 już “żywa” krew,będąc w WC ze 3 razy poczułam jak coś wypada, do tej pory krwawie. W czwartek dość mocno stopniowo coraz mniej.sam ból czy skurcze spokojnie do zniesienia. Biegunkę miałam po każdej dawce. Powiem szczerze że najgorszy to ból pod językiem po tych tabletkach. U lekarza nie byłam ani na bhcg nie robiłam jeszcze. Najchętniej bym nie szła w ogóle,ale obawiam sie że cześć została czy jak to tam nazwać. I chyba nadal się boję że się nie udalo

#33931 Odpowiedź

Jowixx

Ja właśnie zaczęłam kuracje i po 30 min wymioty i biegunka po 4 tabletkach. Narazie nic się więcej nie dzieje

#34832 Odpowiedź

Kawka

Czesc dziewczyny !!!
    Ja jestem juz po , wczoraj przeprowadzilam kurację … zresztą po koleji. 8stycznia rano wzielam pierwsza tabletke, pozostale na nastepny dzien po 24h , czyli kolo 11 . Zaraz po zazyciu mizoprostalu zaczelam miec dreszcze i bylo mi bardzo zimno, pozniej po okolo 2godz pojawilo sie pierwsze krwawienie i skurcze w dole brzucha i krzyzach. Po 4 godz wzielam kolejne tabletki i wtedy sie zaczelo, zwymiotowalo mnie a chwile pozniej mialam biegunke a podczas pobytu w toalecie zaczelam mocno krwawic i wylecialy skrzepy i jakas kulka… to bylo to … Wtedy tez powiedzialam mezowi ze chyba poronilam i kazał mi jechac do szpitala, bardzo sie opieralam bo nie chcialam tak szybko (z wiadomych przyczyn) ale gdzies kolo 16 pojechalismy . Na izbie przyjec opisalam co sie stalo (oczywiscie nie wspomnialam o tabletkach) , lekarz zrobil mi usg czy wszystko wylecialo i czy musi zrobic zabieg. Na szczescie okazalo sie ze wiekszosc sie oproznila sama i powinno sie obyc bez lyzeczkowania. Lekarz nie zorientowal sie ze to bylo wywolane ,wiec dziewczyny jesli chcecie wiedziec czy jest po i czy ciaza zostala usunieta warto pojechac w miare szybko.moim zdaniem nie ma sie czego obawiac a przynajmniej nie bedziecie zyc w niepewnosci.
    Jutro ide na kontrole czy macica sie sama wyczyscila ale mysle ze jest ok.
    Po wszystkim jest mi troche przykro ale niestety nie moge i nie chce miec wiecej dzieci a mam trojke obecnie i mase problemow na glowie zreszta jak kazda z nas.
    Trzymam kciuki za Was wszystkie , nie bojcie sie, do milych przezyc to nie nalezy ale jesli jestescie zdecydowane na taki krok to polecam kuracje i naprawde warto isc na swiezo do lekarza, zadnych badan nie robia poza usg i badania ginekologicznego.

#34838 Odpowiedź

Pam

Kawka w którym tc byłaś? I czy to był twój 1zabieg?

#34847 Odpowiedź

Kaaaaka

Dziewczyny powiedzcie mi czy po pierwszej kuracji mozna powtórzyć drugą dla pewności??

#34852 Odpowiedź

Corni

Ja jest 3 dni po kuracji nie wiem czy się udało nadal krwawienia po pierwszej dawce była juz krew po drugiej pełno skrzepow nie wiem co myśleć duoz krwi było do dziś krwawienia ale nie wiem co myśleć za tydzień w środę mam ginek

#34857 Odpowiedź

Kawka

Bylam w 8-9 tc , i tak to byl moj pierwszy zabieg .

#34860 Odpowiedź

Nika

Kaaaaka, ja robilam 3 razy, ale nie fla pewności, dwie sie nie udaly. Trzecia orzerwala ciaze dopiero, nie oczyscilam sie, nic nie wylecialo, w tygodniu ide do ginekologa i pewnie czeka mnie zabieg, alw trudno, jakos przeżyje.

#34866 Odpowiedź

Pam

Kawka dziękuję za odpowiedź

#34867 Odpowiedź

Kaaaaka

Nika a co nie mialas żadnych krwawien czy jak? I po jakim czasie przyjęła kolejną kurację?

#34878 Odpowiedź

Nika

Pam, robilam w 5 tyg, w 6 i w 9tygodniu.
    Kaaaaka, przez puerwsze dwie kuracje byla tylko krew przy siusianiu, blado rozowy papier tak z 4-5 razy i to wszystko. Duzo jest tu moivh postów. Piza tym goraczka 40 stopni i ogromne dreszcze. Za 3 razem pozno kuracja, bo byl omres swiat i kurierzy nie jezdzili. Dzis jestem 8 dni po trzeciej kuracji. Do tej pory mam krwawienie ale niewielkie, jak okres. Mialam przez 4 dni taki scisk w macicy, jadłam przeciwbólowe leki. Wyleciały drobne skrzepy, nic wiecej. Piersi zmalaly, przestaly bolec, sa miekkie, brzuch mniejszy, we czwartek szlam na zywiol do ginekokog, nie bylo jej. Kupilam test, choc zdecydowanie za szybko, ale wyszla bladziusienka 2 kreska, a wcześniej 5 testow pokazalo wyrazna 2ga. Nie mam goraczki, nic mnie nie boli, dlatego nie panikuje, ze zakazenie jakies mam, w tygodniu na spokojnie znajde ginekologa i pojde i cos nazmyslam 😊

#34880 Odpowiedź

Kaaaaka

Nika ok rozumiem 😊 ja mam miec tabletki w le wtorek i modłę się aby udalo mi sie za pierwszym razem.. oczywiscie mam nadzieję,że tabletki dojdą bo juz jest opoznienie

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 50)
Odpowiedz na: Kuracja w moim przypadku.
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH