Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kuracja a brak krwawienia

Temat zawiera 21 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  009 9 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
 • Autor
  Wpisy
 • #14387 Odpowiedź

  Jolka18

  Dziewczyny. Zaczęłam kurację. Mimo, że minęło kilka godzin, nadal nie krwawię. Czy wszystko jest ok? Może być tak, że krwawienia nie będzie? Pomocy!

  #14432 Odpowiedź

  admin
  Opiekun forum

  Proszę dokładnie przeczytać ulotkę. JEST TAM ODPOWIEDŹ NA PANI PYTANIE. Kuracja tabletkami poronnymi skłdada się z 3 dawek rozłożonych w 3,5 godzinnych odstępach czasowych. Rzadko kiedy już po pierwszej jest efekt. Zwykle to druga, lub trzecia dawwka powodują krwawienie. Czasami ta reakcja może wystąpić do 48h po ostatniej dawce.

  #14657 Odpowiedź

  Misia

  Zazylam wszystkie dawki zgodnie z instrukcją. Ostatnia była o godzinie 19. Zero bólu. Zero plamien nic się nie dzieje. Co jest grane?

  #15050 Odpowiedź

  Pati

  U mnie wyglądało to tak, że po zażyciu wszytskich dawek plamilam tylko. Dopiero po 3 dniach zaczęłam mocniej krwawic i zaczęły wylatywac skrzepy.

  #15863 Odpowiedź

  Pats

  Pati, a ile u Ciebie trwało później krwawienie? U mnie już trzeci tydzień od kuracji..Krwawienie raz mocne raz lżejsze, raz plamienie.. ale ciągle.. zaczynam panikować

  #15917 Odpowiedź

  Kadi

  Trzeci tydzień? U mnie drugi i też panikuję… 🙄

  #15922 Odpowiedź

  Jg

  Ja jestem 3-4. I też tak mam, że raz leci raz nie. Dzisiaj akurat bardziej obficie krwawie i skrzepy wyleciały, więc jestem w miarę spokojna.

  #15924 Odpowiedź

  Kadi

  Ja 11 dni po. Ze mnie lało się okropnie, skrzepy wypadły. Ale nadal mam jakieś skurcze i mdłości…

  #15925 Odpowiedź

  Beata

  Kadi – robiłaś już jakiś test ?

  #15927 Odpowiedź

  Kadi

  Nie, nie robiłam jeszcze nic.

  #15929 Odpowiedź

  Kasia

  Dziewczyny a czy tabletki miałyście z tej strony? są oryginalne i bezpieczne? ja swoje zamowilam, mają być we wtorek ale trochę się obawiam bo widzialam różne opinie.

  #15931 Odpowiedź

  Beata

  Kasia- ja brałam te tabletki z tej strony . Testy pokazują mi wynik negatywny ale jutro jadę do lekarza. Dam znać co mi powie.

  #15933 Odpowiedź

  Kadi

  Beata, a kiedy robiłaś kuracje? Miałaś podczas oczyszczania jakieś inne objawy?

  #15934 Odpowiedź

  Pola

  Kasia ja zamówiłam z tej stronki widziałam. Na innej za 600 zł tutaj są tańsze i to mnie skłoniło, chociaż się bałam, ale doszły do mnie, fakt opakowanie nie wygląda za pięknie ale u mnie zadziałały.wiec nie jest to ściema

  #15937 Odpowiedź

  Beata

  Kadi – 20 dni po kuracji jestem a chyba krwawilam 8 dni jak się nie mylę. Teraz mnie czasmi bolą plecy i brzuch ale nw czemu tak . Jutro ide do lekarza zobaczymy co powie. Jak robiłam ta kurację to mnie brzuch bolał , wymioty miałam , biegunkę , zimno było i spać się chciało.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)
Odpowiedz na: Kuracja a brak krwawienia
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH