Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  J. 17 godz., 29 minut temu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #39702 Odpowiedź

  Xcc

  Hej dziewczyny, czy któraś z was wie w którym tygodniu najlepiej zażyć tabletki żeby się udalo ? Mnie od ostatniej miesiączki mija dziś 5 tygodni .

  #39719 Odpowiedź

  Pam

  Hej. Ja właśnie zrobiłam kurację w 5tc. Kuracja jest najskuteczniejsza do 9tyg tak jak wspominają tu na stronie. Ale zdarzało się że dziewczyny robiły w 10,11,12 i chyba 15 tc.

  #39735 Odpowiedź

  AnkaN

  Dziewczyny czy odbieracie swoje przesyłki z tej strony? Mi się dłuży ten czas boję się że nie przyjdą. Wczoraj zamówiłam drugi zestaw babka ( znalazłam nr gdzieś w sieci) boję się że mi witaminę C przed. Chcę mieć już to za soba

  #39736 Odpowiedź

  AnkaN

  Pam a po jakim czasie można udać się do lekarza jak coś nie pójdzie zgodnie z planem? Czy jeśli wezne 2 dawkę i będę musiała jechać na szpital to lekarz zorientuje się co zrobiłam?

  #39820 Odpowiedź

  Jas

  W 5 tygodniu też jest duży odsetek nieudanych aborcji, moim zdaniem lepiej zaczekać do 7 tygodnia czy nawet 8

  #39866 Odpowiedź

  J.

  Cześć do mnie tabletki przyszły w 3 dni i wszystko okey jestem już po kuracji, 29 dni minęło i dostalam okres wszystko wróciło do normy pozdrawiam

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
Odpowiedz na: Kuracja
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH