Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Mika 3 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #32139 Odpowiedź

  Ania

  Cześć wam! Chciałabym się s wami pożegnanie, to był długi tydzień… Jestem po 1 kuracji, która robiłam tydzień temu. Dziś była kontrol u lekarza no i jestem skierowana na zabieg lyzeczkowania, resztki zostały, dużo krwawie lekarz nie chce, abym tymi z resztkami chodziła, bo mogę ich nie wydalic w całości wcale, więc po takim zabiegu będzie już ok. Miałam już taki zabieg rok temu, kiedy poronilam, źle moja ciaza się rozwijała. Także wiem na czym to polega, nic przyjemnego, zresztą tak jak ta kuracja, ale takie jest życie, że nie składa się z samych przyjemności. Jeśli miałaby znowu taka sytuacje to tak powtórzyłabym kuracji, nie żałuję, że tak zrobiłam. Doskonale wiem, jaka jest moja sytuacja i zdaje sobie sprawę, że dzięki temu uratowałam swoje życie. Zresztą każda z nas jest tu po to, aby zrobić to samo. Podjąć taka decyzję a nie inna. Cieszę się, że są takie strony, gdzie jeszcze można uzyskać pomoc, popieram to w pełni! Dziękuję wam za wasze wsparcie, dziękuję, że mogla poczytać wasze doświadczenia, posty negatywne czy pozytywne. Powiem wam, że po zabiegu dostałam powera, wracam do żywych, po zabiegu pewnie dostanę l4, będę miała chwilę sił żeby zebrać się do przodu i z moją córka podbić świat ☺ wam też tego życzę! Życzę wam abyście nie myślały źle o tym co robicie, nie bójcie się podejmowac decyzji i miejsce na uwadze, że każda z nas robiąc to jest mega silna! 💪 Bądźmy silne, wartościowe i idźmy dalej przez życie. Starajmy się, aby taka sytuacja nie musiała się powtórzyć, aby żyło nam się dobrze i jak najlepiej! Powodzenia życzę wam wszystkiego, ściskam was gorąco! Gdyby któraś miała ochotę na rozmowę, kontakt poza forum, dajcie znać, jakieś dane, wejdę tu pewnie trochę później, na chwilę. ☺ Buziaki!

  #32183 Odpowiedź

  Mika

  Ania..
  Dzięki za Twój wpis dodaje otuchy i odwagi..mnie jutro rano czeka kuracja, od 7:30 zaczynam. Jestem w 7 tygodniu. Byłabym ci niezmiernie wdzięczna gdybyś do mnie napisała na @ bo nie ukrywam że jednak mieć z kimś możliwość skontaktowania się kto tego doświadczył jest dla mnie bardzo ważnym..piszę mój mail ze stacjami tak żeby go nie usunęli
  M a d i p e q u e 8 5 małpa g m a i l kropka c o m
  Odezwij się będę Ci bardzo wdzięczna.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Odpowiedz na: Kuracja
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH