Tabletki poronne Forum Wasze doświadczenia Ktoś kupował z tej strony?

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  MonaLiza 5 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11789 Odpowiedź

  Iwka20

  Szybkie pytanie – czy ktoś zamawiał z tej strony pigułki? Trafiłam już raz na niezbyt rzetelnego dostawcę. Nie chcę drugi raz się naciąć. Czekam na info, temat pilny! Dzięki.

  #11801 Odpowiedź

  Domi123

  A z jakich stron zamawiałaś? abym wiedziała czego unikać na przyszłość bo też jestem zainteresowana a co szukam to znajduje na każdej stronie inne tabletki do kupienia i w innych dawkach. A tyle mam kasy,że aż wcale na zamawianie tych tabletek jakby coś było nie tak z nimi.

  #11812 Odpowiedź

  Iwka20

  Nie była to strona. Przez telefon zamawiałam. Dziewczyna obiecywała cuda, a dostałam podejrzane pastylki, bez oznaczeń i w ogóle bez pewności co to może być. Nie wzięłam, a muszę wziąć. Więc pytam tutaj. Sporo dobrych opinii widziałam, ale wolę się jeszcze na forum upewnić.

  #11827 Odpowiedź

  MonaLiza

  Dziewczyny. Ja tu kupowałam. Kilka dni i były w domu. Tutaj https://9tygodni.pl/produkt/tabletki-poronne/ macie zdjęcie poglądowe i w zasadzie tak to wygląda. Podana ilość i w ogóle. Wiem, że jest sporo oszustów w sieci, ale tu nie. Płaciłam przy odbiorze i dostałam kompletny zestaw.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Ktoś kupował z tej strony?
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH