Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Krótkie krwawienie

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Sandra 2 tygodnie, 4 dni temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #26241 Odpowiedź

  Sandra

  Hej dziewczyny!
  We wtorek wzięłam pierwszą tabletkę, nic się po niej nie działo. Po ok. 24 godzinach wzięłam pierwsze 4 tabletki Cytotecu, już w trakcie zaczęłam mieć skurcze, ale nie mocno intensywne. Tabletki bardzo szybko się rozpuściły, a ja zaczęłam delikatnie plamić. Poza tym biegunka przez całą kurację i raz wymioty.
  Po 3,5h wzięłam drugą dawkę 4 tabletek, również niewiele się zmieniło, dopiero w trakcie brania 3 i ostatniej zaczęłam mocno krwawić, wydalać spore skrzepy (wydaje mi się, że nie tylko skrzepy, ale niestety nie zdążyłam się przyjrzeć). Krwawiłam dużo, skurcze miałam jednak nie aż tak bolesne. To ostrzejsze krwawienie trwało od 5 rano do ok 15 tego samego dnia, po wydaleniu ostatniego dosyć sporego skrzepu (taki bardziej okrągły) lekko plamiłam, najpierw normalna krew, potem brązowe upławy, a następnego dnia wieczorem zupełnie nic, dosłownie jak pod koniec miesiączki.

  Pytanie – czy któraś również krwawiła tak krótko? Nie wiem czy po prostu wszystko się wyjątkowo szybko wyczyściło, czy krwawienie się zablokowało. Idę jutro do lekarza sprawdzić czy się udało, trzymajcie kciuki!

Odpowiedz na: Krótkie krwawienie
Twoje dane:
START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH