Wysyłki na terenie Europy odbywają się bez zakłóceń.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 7 wpisów - 5,296 z 5,302 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #42908 Odpowiedź

Zestresowana

Lusi. Twój wpis niestety mnie nie pocieszył. Dzisiaj zazylam jeszcze 8 tabletek dopochwowo i nadal nic ;(

#42996 Odpowiedź

Lila

Dziewczyny pomocy przeprowadziłam kuracje w 3t która się nie powiodła leki zamawiałam z tej strony obecnie jestem w 6t i przyszły mi leki ze strony girlinneed pod nazwą cytocet czy to jest słabsze? Czy to wgl zadziała? Strasznie się boję nie wiem co zrobić czy któraś też używała tego leku?

#43307 Odpowiedź

Alice

Iwa ,Maga
    Ja już po wszystkim 🙂 znaczy w sumie jeszcze jutro z rana łyżeczkowanie!
    Ale dostałam już skierowanie ,mam napisane poronienie chybione -puste jajo płodowe
    Także po 2 kuracji się udało
    Dziewczyny !! Wierzcie w siebie i to co czujecie…ja miałam bardzo mało krwi ,malutkie skrzepy …bardziej biegunka mnie wymęczyła niż poronienie !
    Mam nadzieję że nigdy więcej nie będę musiała tego robić…leki kupowałam z tej strony .wszystko się udało

#43342 Odpowiedź

Zestresowana

Alice, byłaś u lekarza po zabiegu? Co mu powiedziałaś? Czy on wiedział? Ja też idę i nie wiem co powiedzieć.

#43370 Odpowiedź

Zestresowana

LUSI, byłaś u lekarza? Powiedziałaś mu o tabletkach? A jeśli nie to co mu powiedziałaś, ja idę w czwartek i nie wiem co mam mu powiedzieć.

#43584 Odpowiedź

Marlena
    Uczestnik

Hej. Jestem tu nowa pełna stresu. Jutro mam wizytę u giną. Żeby ogarnąć co i jak. Ostatnia miesiaczka miałam 22 dni temu. Robiłam test wczoraj i 2 kreski. Zdecydowaliśmy się z mężem na te tabletki. Powiedzcie mi czy macie jakieś problemy z krzepliwoscia krwi.. ja mam płytki na poziomie 150 tyś. Więc nie tak dużo. Powiedzcie czy jak trafię do szpitala to czy ewentualnie w wynikach wyjdzie że brałam jakieś leki? Pozdrawia

#43716 Odpowiedź

Gyal

Czy te tabletki napewno są skuteczne?? Jestem zdecydowana je zamówić ok13 tydz. Wycofać się nie mogę.

Oglądasz 7 wpisów - 5,296 z 5,302 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH