Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 1 tydzień, 1 dzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,936 z 4,950 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #40323 Odpowiedź

Gosia

Dziewczyny krwawienie ustało po 3 dawce bóle też. Jestem załamana…

#40325 Odpowiedź

Nicky

U mnie jeszcze ani kapka się nie pojawiła a niedługo druga dawka masakra, u Ciebie może jeszcze się rozkręci

#40326 Odpowiedź

Gosia

Jestem załamana nie wiem co robić. . ;(

#40327 Odpowiedź

Nicky

Przed chwilą byłam w toalecie i wyleciał jakiś skrzep i trochę krwi także jest nadzieja.. Ale też się strasznie boję

#40328 Odpowiedź

Nicky

I jak tam dziewczyny?

#40329 Odpowiedź

Es.

Nicky ja jakoś 7tc, może nawet końcówka, przed chwilą też mi skrzep jakiś wleciał do WC( chyba duży bo poczułam)

#40331 Odpowiedź

Nicky

U mnie na tym się skończyło, teraz zaraz kończę druga dawkę 😥

#40338 Odpowiedź

Kejti

U mnie po 21 dopiero się zaczęło. A skończyłam ostatnią dawkę o 14. Myślicie że do Gina iść w jakimś czasie? Do końca myślałam że nic z tego ale brzuch dalej lekko boli. Ogólnie cały przebieg całkiem spoko dreszcze i biegunka. 3mam za was kciuki. Mam nadzieję że będzie już po wszystkim.

#40339 Odpowiedź

Nicky

Jeżeli jeszcze kilka dni będziesz krwawić to myślę że jak najbardziej Gin wskazany aby sprawdzić czy wszystko dokładnie się oczyściło ja też trochę mocniej krwawie skrzepy itd po 2giej dawce a teraz 3 więc mam nadzieję że nic się nie zmieni i dalej będę krwawić

#40342 Odpowiedź

Es.

Ja bardzo obficie krwawię. Mam wziąć 3 serję?

#40343 Odpowiedź

Xxx

Ja wczoraj przed 3dawka miałam krwawienie i skrzepy dzis lekkie krwawienie ale od wczoraj do dzis dużo skrzepów tak to ma wyglądać ?

#40344 Odpowiedź

Es.

Ja już po pierwszej serii miałam mocne krwawienie i skrzepy. Teraz zastanawiam się czy aby brać tą trzecią. Myślę, że krwawienie i skrzepy dopiero się pk dwóch dniach uspokoją.

#40367 Odpowiedź

Es.

Dziewczyny ja już jestem po kuracji, nadal krwawię ale bardzo lekko. Wczoraj towarzyszyły mi skurcze, dreszcze i biegunka, a poza tym samopoczucie całkiem ok. Myślę, że będzie dobrze. Dzisiaj jeszcze tylko czuje w brzuchu dyskomfort, mam nadzieję, że to minie. Powodzenia reszcie życzę!!

#40371 Odpowiedź

Nicky

U mnie wyglądało to tak zaczęłam lekko krwawić po pierwszej dawce po drugiej skrzepy i większe krwawienie po 3 też krwawienie skrzepy przez całą noc praktycznie, rano gdy wstałam znowu biegunka i krew, a teraz jedynie delikatnie co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze i nie krwawie już 😒 nie wiem czy to dobrze czy może jeszcze coś ruszy 😒😒

#40372 Odpowiedź

Nicky

A i dodatkowo piersi uległy zmianie nie są już bolące i takie pełne

Oglądasz 15 wpisów - 4,936 z 4,950 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH