Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 4 dni, 15 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,906 z 4,920 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #40134 Odpowiedź

Aneta

Ja ostatnią porcję wzięłam trzy godziny za późno bo gorączka i ból mnie uspily, ale po 15 ej zszedł jeden większy skrzep który poczułam delikatnie (4tydz, i 4 dni). Pierwsza porcja była o 1 w nocy. Jestem trochę osłabiona ale ogólnie ok. Po jakim czasie powtórzyć test z apteki, później oczywiście wizyta u lekarza.

#40139 Odpowiedź

Antoinette

Dziewczyny, który tydzień najlepszy? Mam dziś 4t2d. Strasznie się denerwuję:(

#40151 Odpowiedź

Marika

Aneta, z tego co czytałam to test ciążowy jest wiarygodny dopiero po trzech tygodniach od kuracji. Dziewczyny zalecają zrobić badanie beta HCG, np w odstępach 48 godzin. Jeśli beta spada wszystko idzie zgodnie z planem. Wizyta u lekarza około dwa tygodnie po kuracji. Pozdrawiam

#40220 Odpowiedź

Xxx

U mnie druga kuracja pierwsza zakończona nie powodzeniem zero śladu krwi teraz jestem w drugiej została mi ostatnia dawka czy któraś tak z was miała bo już oszaleje

#40224 Odpowiedź

Monika

Też jestem po pierwszej kuracji gdzie wystąpiło lekkie krwawienie i nic więcej. Byłam dziś na USG, płód ma się świetnie… Zamówiłam druga kurację, stresuje się tak samo jak Ty…

#40227 Odpowiedź

Natalia

Dziewczyny jestem w 11 tygodniu , zamówiłam dziś tabletki czy one mi pomogą? Przy takim tygodniu ciąży? Strasznie się boję 😭

#40237 Odpowiedź

Asha

Hej dziewczyny! Dzisiaj kupiłam tabletki, mam nadzieje ze przyjdą w piątek żeby wszystko zrobić na spokojnie w święta.
    Czy możecie wypisać kilka złotych rad?
    Np jakie tabletki wziąć gdy bardzo boli brzuch, co robić gdy jest duża biegunka

I inne które są ważne i Wam się przydarzyły
    Będę bardzo wdzięczna
    Pozdrawiam :**

#40238 Odpowiedź

Asha

Hej 🙂
    Widzę ze dzisiaj nie byłam sama

#40261 Odpowiedź

Nicky

Hej ja mam druga próbę gdyż tabletki poprzednie nie zadziałały ale zamówione były z innej strony 1 i 8 mizoprostol, po tym byłam u gina i powiedział że nic jeszcze nie widzi ale może dlatego że jest za wcześnie, za tydzień poszłam znowu i zauważył pęcherzyk ale nic w nim nie widać stwierdził po wielkości że to 6 tydzień,zamówiłam tabletki i wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę i wystąpiło lekkie plamienie z krwią dziś zaczynam kuracje z kolejnymi 12, nie wiem czego się spodziewać czy któraś z was była w podobnej sytuacji?

#40262 Odpowiedź

Natalia

Ja zamawiam 18 lutego wtedy był 4 tydzień i też nic nie pomogło teraz jest 10-11 I biorę druga serie tabletek , przy pierwszej lekkie krwawienie i tyle

#40263 Odpowiedź

Nicky

To miałam tak samo był to gdzieś 4 tydzień praktycznie zażyłam je 3 dni po spodziewanej miesiączce no i nie zadziałały myślałam im szybciej tym lepiej ale raczej tak to nie działa co prawda wystąpiło lekkie plamienie i wydaliłam nawet z 3 skrzepy ale niestety nie powiodło się tak jak powinno, teraz mam ogromną nadzieję, że się uda z tymi tabletkami bo oszaleje..

#40271 Odpowiedź

Natalia

Ja również mam nadzieję że teraz się uda

#40277 Odpowiedź

Nicky

Trzymam kciuki

#40278 Odpowiedź

Kejti

Hej dziewczyny jestem po drugiej dawce 4 tab. Dostałam biegunki co robić? Krwawienia póki co zero

#40284 Odpowiedź

Gosia

Hej dziewczyny , to mój drugi raz gdy podjęłam decyzję o usunięciu ciazy. Za pierwszym razem miałam tabletki od lekarza. 7 tydzień poszło książkowo. Teraz działań z zestawem tabletek. Wczoraj po tej dużej białej nic się nie działo. Dziś rano o 6 po pierwszej dawce leciutkie krwawienie jak rozcieńczone z wodą. Po 1.5 trochę więcej krwi i malutkie skrzepy. O 9 druga dawka i znów trochę więcej krwi i skrzepki małe cienkie. O 12 ostatnia dawka i jak przy każdej ból brzucha dosyć silne skurcze jak na miesiączkę silniejsze krwawienie większe skurcze i biegunka. Czy powiodło się ? U mnie 4t4d. Od zapłodnienia 2tyg4dni. Za pierwszym podejściem od lekarza wyleciało że mnie całe jajo plodowe byłam pewna że poszło 100 procent i tak też było. Teraz tego nie ma czy możliwe że 3 tygodnie wcześniejsza ciaza więc same skrzepy bez jajeczka ? Bo już nie wiem co myśleć.

Oglądasz 15 wpisów - 4,906 z 4,920 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH