Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 1 tydzień, 1 dzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,891 z 4,905 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #37785 Odpowiedź

opuncja
    Uczestnik

Jak dlugo szedł ci zestaw?Powodzenia 🙂

#37814 Odpowiedź

Mała

Chyba się udało 🤞 po pierwszej dawce było strasznie, biegunka, ból brzucha dość mocny i wymioty, krwi było mało. Wzięłam ibuprom i drugą dawkę i się zaczęło… Chlusneło dużo kwi i skrzepy, jak leżałam było ok ale jak tylko wstałam to wylatywało coraz więcej. Bólu już nie było tylko lekkie mrowienie. Po trzeciej zasnęłam. Rano znowu duże skrzepy i dużo krwi. Teraz normalnie krwawie jak przy miesiączce. Czuję się dobrze, nic nie boli. Zestaw przyszedł po dwóch dniach. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i się okaże…

#37822 Odpowiedź

opuncja
    Uczestnik

Ciesze sie ze wszystko okej 🙂 Daj znać co powiedział gin.

#37826 Odpowiedź

Mija

Hej dziewczyny,udało się🙂 dzisiaj byłam u ginekologa i po badaniu powiedział że wszystko dobrze, nic nie zauważył. Zalecił mi tylko kontrolną wizytę za pół roku😉 i na koniec dostałam życzenia z okazji walentynek. Nigdy więcej takich decyzji życiowych😑 był to ciężki i trudny moment w moim życiu.

#37870 Odpowiedź

Help me

Dziewczyny Panicznie się boję, właśnie wzięłam 1 cztery tabtleki. Czy jest ktoś kto ma ochotę wesprzeć?

#37891 Odpowiedź

opuncja
    Uczestnik

Ja chętnie 🙂 Jak sytuacja u ciebie?Ja biore pierwsze 4

#37898 Odpowiedź

Mała

Help me, trzymaj się dziewczyno!!! To tylko kilka godzin, dasz radę. Trzymam kciuki 🤞 🤞 🤞

#37908 Odpowiedź

Justa

Help me i jak tam samopoczucie udało się.? Jak się czujesz. Wiem co przechodzisz teraz myślami jestem z Tobą. Daj znać. Mam to za sobą tydzień równy temu. Trzymaj się

#37919 Odpowiedź

Kat

Kobietki jestem w trakcie i po zażyciu 2 dawki leków mam tylko dreszcze i lekką gorączkę. Z 3 raxy miałam lekki skurcz i biegunkę. Jestem przerażona, o 23 zażyłam misopristol pierwszą dawkę, a drugą o 2.30 i nic nie leci. Nie mam silnych skurczy a juz jest prawie 5 rano. Miałam badanie usg, nie mam ciąży pozamacicznej i wszystko zażyłam zgodnie z opisem. Jestem załamana co robić. Niby jest skuteczna ta aborcja w 98%,a tu cisza. Dlaczego tak się dzieje

#37927 Odpowiedź

Eee

Czesc dziewczyny ja jestem po. Poerwsza dawka dreszcze i skurcze druga dawka dramat dreszcze mega biegunka i krew no i straszne bole brzucha prawie nie do wytrzymania ostatnia dawke zazylam o 16 i po niej mialam tez mega skorcze krew drgawki biegunke i dopiero po 21 zaczelo wszystko na maxa leciec. Takze spokojnie dajcie sobie czas

#37939 Odpowiedź

K.inga

Kat w którym tygoniu jesteś ? Z tego co ty czytam to wielu dziewczynom które pisały ze kuracje powtarzały itd były w 4/5 tygodniu..

#37944 Odpowiedź

Help me

Dziewczyny chyba się udało przeżyłam, ból był dość spory po 1 dawce po 2 dawce wzięłam już tabletkę przeciw bólową miałam lekkie dreszcze mała biegunkę oraz krwawiłam nie było to szczególnie mocne krwawienie. Po 3 dawce zasnęłam już nic nie boli i krwawie jak podczas okresu. Tylko martwi mnie 1 rzecz czy miał ktoś podobnie?.. Biorąc 3 dawkę połowa się rozpuściła i przelnelam ale niestety połowę zwymiotowałam :/ czy nic się nie stanie? Kuracja pójdzie jak trzeba???

#38039 Odpowiedź

Paula

Hej dziewczyny. Ja dzisiaj 2 podejście. 13:20 pierwsza dawka. Mam nadzieję że się uda ;(

#38060 Odpowiedź

K.inga

Psuła trzymam za Ciebie kciuki i myśle o Tobie . Mam nadzieje ze się trzymasz !!

#39837 Odpowiedź

Kwiatuszek

Mala możemy popisać

Oglądasz 15 wpisów - 4,891 z 4,905 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH