Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 4,904 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Kwiatuszek 5 dni, 4 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,861 z 4,875 (wszystkich: 4,905)
  • Autor
    Wpisy
  • #37146 Odpowiedź

Abi

Meg ja biore o 15 pierwsze 4, póki co po wczorajszym Mefi miałam od rana lekka biegunke, wziełam niedawno stoperan. Jak u ciebie??

#37150 Odpowiedź

Abi

Dosłownie moment po rozpuszczeniu pierwszej czwórki dostałam już mocnych dreszczy, narazie tyle

#37165 Odpowiedź

Abi

Ja już jestem 2h po drugiej dawce, za 1,5h ostatnia. Skurcze do wytrzymania bez leków przeciwbólowych, gorączka do 39*, leci dużo krwi ze skrzepami – mniejszymi i większymi. Nie chce zapeszać, ale chyba się udało.

#37167 Odpowiedź

Klaudia
    Uczestnik

Po pierwszych 4 tabletkach dreszcze oraz ból brzucha…
    Druga dawka o 21, dreszcze i ból brzucha.. brak krwawienia…

#37155 Odpowiedź

Meg

Dziewczyny po pierwszej dawce 4 tabletek, zaraz jak się rozpuściły zaczęłam krwawić i poczułam skurcze. Później było mi cholernie niedobrze i dopadła mnie biegunka i było mi zimno.Mniej więcej po 1 godzinie się rozkręciło na dobre. Wzięłąm tabletki przeciw begunce i przeciwbólowe. Mam cały czas skurcze, jak pzy bolesnej miesiączce i lecą ze mnie skrzepy z krwią. Za 1,5 godziny ostatnia dawka. Mam nadzieję, żę wszystko wyleci. Spodziewam się większego skrzepu, ok. 2 cm i mam nadzieję, że go zobaczę, wtedy będę spokojniejsza. Leżę cały czas, nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Dam znać jak dalej…

#37168 Odpowiedź

Kiki

Dziewczyny piszcie jak to przebiega! W który miesiącu jesteś abi ?

#37169 Odpowiedź

Abi

Meg- to u mnie leciały też większe skrzepy powyżej 3 cm, wyleciała też dziwna tkanka – taki jasnoróżowy okrągły zbity pęcherzyk – mam nadzieje ze to było to co miało.

#37172 Odpowiedź

Kiki

Ja gdy zaczęło się wszystko i czułam skurcze i leciało bardzo dużo krwi nie wzięłam już 3 dawki .. pod językiem wszystko mi napuchlo masakra wiec się bałam a wiem ze wszystko wyleciało to co miało.. w poniedziałek do ginekologa wiec będę wsyztsko wiedziała

#37177 Odpowiedź

Med

Abi jak u Ciebie?
    Przy drugiej dawce sporo wylatywało ze mnie. Przy trzeciej już prawie w ogóle. Noc przespałam. Mam teraz normalną miesiączkę, bez skrzepów. Mam lekkie skurcze, ogólnie czuję się dobrze. I mam nadzieję, że zakończyłam już pewien etap.
    Sprawdzę w tygodniu betaHCG czy spada.

#37191 Odpowiedź

Abi

Kuracje miałam wczoraj. Według moich obliczeń to był 6 tydzień. U mnie po każdej dawce dreszcze i gorączka nawet 39 stopni. Chwile przed wzięciem drugiej dawki po pójściu do toalety wypłyneło ze mnie ciurkiem sporo krwi z różnej wielkości skrzepami, ból brzucha nie był mocny. Krew dalej leciała przy kolejnych dawkach, szczególnie jak wstawałam lub się przemieszczałam. Godzine po wzięciu ostatniej dawki baaardzo mocno zaczął boleć mnie brzuch, tak, że musiałam wziąć tabletki przeciwbólowe, na szczęście po kilkudziesięciu minutach przeszło. Dziś już mam tylko delikatne plamienie. Nie wiem czy się udało, czy po prostu wszystko już wyleciało to co miało, czy coś się może zablokowało i ruszy po jakims czasie. Jak myślicie dziewczyny, udało się?
    Meg – a leciały u ciebie w końcu też skrzepy?

#37196 Odpowiedź

Klaudia
    Uczestnik

Pół godziny przed ostatnim podejściem niewielka ilość krwi, ból brzucha, dreszcze… Po ostatniej dawce 4 tabletek niewielkie krwawienie, noc przespana. Byłam załamana, jednak gdy się rano obudziłam wyleciał skrzep ok 3cm… Mam nadzieję że się udało…

#37225 Odpowiedź

Abi

Klaudia trzymam kciuki i dawaj znać jak sytuacja

#37254 Odpowiedź

Meg

Abi Jakieś skrzepy poleciały, coś do kibelka, coś na podpaskę. Ogólnie czuję się super, przedtem byłam mega senna i mnie mdliło. Teraz czuję się jak nie w ciąży. Mam lekki okres….Idę zaraz zrobić betę.
    Abi myślę, że u Ciebie już po.

Trzymajcie się Dziewczyny. Będę dawać znać

#37269 Odpowiedź

Abi

Meg tylko ja dzisiaj już wgl nie krwawie 🙁 A wczoraj tylko lekkie plamienie. Nie wiem czy sie udało

#37311 Odpowiedź

Meg

Abi moim zdaniem udało Ci się, sądząc po Twoim opisie. Ale mogło się jeszcze wszystko nie oczyścić i oczyści się przy najbliższej miesiączce na przykład.
    Stopień krwawienia zależy też od zaawansowania ciąży. Ja miałam ponad 8 tyg, Ty mniej.
    Zrobiłam dziś badanie betaHCG, wyniki miedzy 18-20. Dam znać.
    Ja trochę krwawię, taka krew ze śluzem…

Oglądasz 15 wpisów - 4,861 z 4,875 (wszystkich: 4,905)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH