Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,741 z 4,755 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #36118 Odpowiedź

Róża

Wiw,ja jutro tez biore 12,trzymam za Ciebie kciuki.

#36128 Odpowiedź

Nena

Wiw nie ma sprawy. A i trzymałam te tabletki pod językiem 30 min, że nawet zaczynało mnie gardło boleć. W instrukcji było do rozpuszczenia, ale gdzieś wyczytałam, że 30 min, a resztę przełknąć, więc też tak zrobiłam. Oczywiste trzymam kciuki i gdyby coś odbiegajacego od normy się działo to na pogotowie 😉 poza tym będzie dobrze

#36148 Odpowiedź

Kaśka

Zaczęłam dziś o 6.15 połknęłam pierwszą pojedyńczą tabletkę. Bardzo się boję proszę niech się ktoś odezwie proszę

#36149 Odpowiedź

Casumi

Wiw
    Jak tam samopoczucie?

#36153 Odpowiedź

Polcia

Agii ma rację, nie ma co panikowac, u mnie było podobnie, dopiero w 4 dobie po wzieciu tabletek coś wyleciało, także chyba trzeba być cierpliwym, a nie zamawiać kolejnej kuracji w dniu pierwszej niby nieudanej.

#36183 Odpowiedź

Magg

Hej, zrobiłam bete hcg dzisiaj i wyszło mi 2-3 tydzień, a w niedziele robiłam zabieg i do tej pory bardzo krwawie i skrzepy duże wylatuja, moje pytanie brzmi czy muszę powtarzać zabieg? Czy się udało i nie za wcześnie zrobiłam to badanie, bo według ostatniej miesiączki wychodziło mi że jestem w 6tyg

#36240 Odpowiedź

Wiw

Cześć dziewczyny jestem po 2 dawce
    Na początku pierwszej dawki bardzo bolał brzuch pojawiło się krwawienie przy sikaniu i trochę na podpasce.2 dawka to istne piekło mój brzuch wariował myślę że wszystko przebiega dobrze.Przedemną 3 dawka o 22:30 mam nadzieję że krwawienie się rozkreci jeszcze przy podcieraniu zauważyłam takiego małego glutka krwi.Mam nadzieję że wszystko się uda kochane.A jak u was?

#36253 Odpowiedź

elficzka

Magg a kiedy robiłaś zabieg? Agi! Jak tam się czujesz? Ja dalej krwawię i dziś mnie bolał brzuch. Byłaś już może u ginekologa?

#36239 Odpowiedź

Karol

Polcia
    A w tej chwili masz krwawienie? Moja dziewczyna w 6 dobie po czyli dziś ma skąpe to krwawienie.

#36257 Odpowiedź

Wiw

Już jestem po trzeciej kuracji czuje się nawet dobrze brzuch bardzo boli ale da się wytrzymać.W międzyczasie wyleciały mi około 2 skrzepy krawawienie jest spore także myślę że się udało zobaczymy przez najbliższe dni jestem dobrej myśli.Piersi zmalały nie są już bolesne jak wcześniej

#36278 Odpowiedź

Wiw

Hej kochane wstałam już powiem wam że czuje się tak dobrze jak nigdy dotąd mam apetyt zero mdłości jestem pełna energii piersi zmalały zniknęły żyłki ah jestem szczęśliwa myślę że się udało
    A jak tak u was?

#36308 Odpowiedź

Casumi

Wiw
    To wspaniale!! Ja jutro dopiero biorę 1 tabletke ale jestem pełna optymizmu

#36313 Odpowiedź

Magg

Elgiczka, zabieg robiłam w niedziele, do tej pory krwawie dość sporo i boli mnie podbrzusze i miednica

#36336 Odpowiedź

Anka

Jestem godzine po pierwszych czterech. Oprócz goraczki i biegunki no i bólu w podbrzuszu nic sie nie dzieje. Ile trzymalyscie te tabletki pod jezykiem?

#36348 Odpowiedź

Wiw

Anka u mnie raz rozpuszczały się po 10 min a raz po 15 zależy od tego ile silny znajdzie się pod tabletkami

Oglądasz 15 wpisów - 4,741 z 4,755 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH