Z uwagi na dużą ilość zapytań informujemy, że pomimo zagrożenia COVID-19, czas dostawy przesyłek do większości krajów nie ulega wydłużeniu. Kraje których aktualnie nie obsługujemy: Włochy, Austria.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 4,904 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Kwiatuszek 2 dni, 7 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,726 z 4,740 (wszystkich: 4,905)
  • Autor
    Wpisy
  • #36065 Odpowiedź

Yzma

Hej, właśnie odebrałam przesyłke i wzięłam pierwszą tabletkę. Jutro 12 i mam nadzieję , że wszystko pójdzie jak powinno.

#36060 Odpowiedź

Nena

Wiw, nie przejmuj się tak bardzo, uda się za pierwszym razem tylko sporo cierpliwości. U mnie był dopiero początek 4 tygodnia kiedy w sobotę kończyłam kuracje. Miałam niemiłosierne skurcze, biegunkę, wymioty, dreszcze, więc w sumie książkowo, jednak krwawienia nie było za dużo, tylko podczas sikania. Za to dzisiaj, 3 dzień, obudziłam się zalana krwią i cały czas wymieniam podpaski czego prawie wcale nie robiłam na początku. Po pierwszej nocy miałam też skrzepy na podpasce. Tak więc wszystkim dziewczynom zalecam cierpliwość i odczekać tak do 5 dni i jeśli nadal nie ma krwi to wtedy ponawiac. W niedzielę czyli pierwszego dnia po miałam ogromne wątpliwości, teraz już żadnych, bo nie ma opcji, że przy takim krwawieniu coś zostałoby w macicy.
    Wiw trzymam kciuki i przejdziesz to jak ja 😉

#36073 Odpowiedź

Kasia88

Nie, zero krwi

#36061 Odpowiedź

elficzka

Kasia88 a nie krwawiłam w ogóle?

#36066 Odpowiedź

Wiw

Kasia88 powiedz mi czy nie wystąpiło u ciebie żadne krwawienie?Skrzepy czy coś kochana 15 tydzień już naprawdę późno kobiety tutaj zwykle mają do 11 tyg 12 tyg to max 🙁 Nie wiem czy w twoim przypadku nie trzeba będzie zrobić zabiegu czy coś nwm Czechy?

#36077 Odpowiedź

Anulka35187

Wiw prawie 2 tygodnie czekałam nie wiem czemu tak długo. Jestem już po 2 dawce i okropne bóle brzucha, wymioty i dreszcze.

#36078 Odpowiedź

Casumi

Nena
    Podbudowalas mnie psychicznie, jak się dziś okazało jestem w 5 tyg ciąży i już miałam myśli czy wszystko pójdzie dobrze jak zacznę terapię ale jak piszesz że byłaś na początku 4 tyg i się tobie udało to mam nadzieję że u mnie będzie tak samo, teraz tylko czekać na przesyłkę (oby przyszła do piątku :/)

#36079 Odpowiedź

Agii

Tak dziewczyny, tak samo jak Nena pisze bądźcie cierpliwe warto odczekać te kilka dni od kuracji 🙂 u mnie krwawienie największe było tylko w dzien przyjmowania 12 tabletek, z każdym dniem słabło, bardziej plamiłam. Dzisiaj jestem już 5 dzien po kuracji, wrocilam do pracy i krwawienie znowu mocniejsze i wyleciał naprawdę spory kawałek czegoś 🙂 Do tej pory zaobserwowałam to tylko w dzien przyjęcia 12 tabletek, a dzisiaj znowu 🙂 więc macica cały czas oczyszcza 🙂 jutrro zamierzam zrobić test 🙂

#36080 Odpowiedź

Wiw

Nena naprawdę dziękuję za słowa wsparcia już odebrałam paczkę i zażyłam pierwsza tabletkę.Jutro czeka mnie reszta ah trzymajcie kciuki opiszę wam wszystko jak będzie po wszystkim

#36099 Odpowiedź

Casumi

Wiw
    Dasz radę! Jesteś silną kobietą i trzymam kciuki by wszystko było ok ❤

#36107 Odpowiedź

mUa

Czy ktoras z Was tak miala ze po kuracji (w trakcie bardzo obfite krwawienie ze skrzepami) po 2 dniach nie miala plamien, zero krwi???.?

#36109 Odpowiedź

Timi
    Uczestnik

Hej. Po czym poznajecie, że aborcja się nie udała ? Nie występuje u Was krwawienie, bóle podbrzusza itp. ?

#36110 Odpowiedź

Natalia

Kasia88 15 tydzień to już długo

#36112 Odpowiedź

elficzka

Dziewczyny! Ja jestem po kuracji już 5 dni. Nie jest to przyjemne ale da się przeżyć. Miałam skurcze, ból brzucha no i biegunkę. Codziennie krwawię. Od dziś będę brać te czopki na oczyszczanie macicy. Ginekologa mam za tydzień dopiero. Ja miałam jakiś 4-5 tydzień. Najgorszy był dzień w którym brałam te 12 tabletek. Ale następnego było super energia wróciła i uśmiech 😊 będzie dobrze jak coś to pytajcie. Tez się bałam 😭

#36115 Odpowiedź

Dziewczyna

‘Kasia88’ myślę że powinnaś iść do ginekologa, bo może ciaza się zatrzymała i skieruje cię na zabieg do szpitala, a jak nie to chyba został ci tylko zabieg za granicą
    Bo już w tak wysokiej ciąży te tabletki mogły zatrzymać rozwój lub uszkodzić płód..

Oglądasz 15 wpisów - 4,726 z 4,740 (wszystkich: 4,905)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH