Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 1 tydzień temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,711 z 4,725 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #35947 Odpowiedź

Ka

W sobotę jedna tabletka(jedyne co czułam to jak z piersi schodzi powietrze,nie są już takie nabrzmiałe),w niedzielę pierwsze cztery ok 9, po godz 12 się zaczęło,wyleciało jedno plum i straszny ból,o 13 druga dawka skurcze coraz większe i silniejsze,krew leci jak z kranu,ok godz 15 wyleciało drugie większe plum, cały czas ból i krew mocna
    … O 17 ostatnia dawka już jest lepiej , ból jest do zniesienia i tylko krew krew i jakieś małe skrzepy… A dzisiaj już jak przy normalnej miesiączce
    Tylko najgorsza jest psycha( przynajmniej u mnie i rozstanie… którego najmniej się spodziewałam,facet który był przy mnie aż do wczoraj, który mówił że kocha, który bał się odpowiedzialności,ten który dał kasę na zestaw,po pierwszej dawce wyzwał mnie od najgorszych)
    A teraz w nikim oparcia,w osobie którą się kochało teraz nie zostało już nic…

#35963 Odpowiedź

Miłka

Ka bardzo mi przykro ale pomysl w ten sposób skoro w takiej sytuacji tak się zachował to znaczy że nie był wart Ciebie… Wiem że to co pisze nic nie da Tobie ale sama przeszłam duże rozczarowanie jakiś czas temu i teraz cieszę się że tak się stało bo życie potoczyło się super… Bedxye dobrze i ważne że kuracja się udała teraz przyjdzie nowe. Duży buziak 😘

#35971 Odpowiedź

Ka

Miłka
    Dziękuję bardzo
    Mam nadzieję że jakoś to zniosę, muszę dać radę

#35966 Odpowiedź

elficzka

Dziewczyny! Jestem 4 dni od rozpoczętej kuracji. Krew nadal leci. Dziś wyleciał taki ok 5cm zlepek czarnej krwi, zapewne zlepek komórek/tkanek- ciężko to jakoś nazwać. Dziś czuje się kiepsko bo chyba się przeziębiłam. Ginekologa mam dopiero w następnym tyg. A wy jak się czujecie?

#35973 Odpowiedź

Wiw

Mnie jeszcze nerwy chwytają czy jutro przyjdą mi tabletki czy w środę ahh chce to już mieć za sobą :((

#35974 Odpowiedź

Kaaaaka

Hej elficzka. My chyba tak samo bralysmy w piątek 😊 kuracje przeżyłam tragicznie bol byl okropny. Czuje juz jak piersi wracaja do normalności, caly czas krwawie jak w okres dość intensywnie . Jestem dobrej myśli że się udalo. Kupie sobie te czopki i będę brala. So gina pojde jak przestane tak krwawi . Samopoczucie ogolnie mam w porządku, jestem pełna energii nie to co wcześniej 😊

#35986 Odpowiedź

Iga

Również zaczynałam w piątek jestem około 10tyg od razu jak wspominałam dużo krwi i skrzepy .krew można by liczyć w szklankach. Kazdy organizm jest inny inaczej kazda to zniesie.

Nie wiem czy mój próg bólu jest wysoki ale ja normalnie w miarę funkcjonowalam przy 2dzieci czasem usiadłam bo bolał brzuch starałam się często siedzieć na toalecie . Nie będziecie czuły dużej różnicy tym co ma wylecieć a duzym skrzepem ,chyba że któraś zobaczy przez przypadek czy nie ,ale tak to podobne odczucie,dziś krwawię jak przy okresie.

#36005 Odpowiedź

Casumi

Wiw
    Mam nadzieję że w ciągu 3 dni przyjdzie. Chce to już też mieć za sobą i planuje by w piątek zacząć kurację a w sobotę te 12 tabletek. Boję się jak cholera że się nie uda bo każdy organizm jest inny. Ale rodzina i chłopak mnie wspierają i mówią że wszystko będzie dobrze więc próbuje w to wierzyć. A Ty też w 4 tyg ciąży jesteś?

#36009 Odpowiedź

Wiw

Według moich obliczeń powinnam być w 4 tygodniu może w 5 tyg.U mnie niestety ciężka sytaucja w rodzinie i muszę ukrywać wszystko przed nimi ;(

#36012 Odpowiedź

Casumi

Jakby co to jestem z Tobą:) Miejmy nadzieję że za pierwszym razem się nam uda. Bo niestety mnie na 2 kuracje by narazie nie było stać ://

#36016 Odpowiedź

Kasia88

Co oznacza malutka ilość brązowego śluzu?

#36034 Odpowiedź

Anulka35187

Dziewczyny dzis o 10 wzięłam pierwsze 4 tabletki i godzinę po wyleciał ze mnie ogromny skrzep ok 6 cm. Czy to możliwie że już? Czuje się nawet ok.

#36042 Odpowiedź

Wiw

Dziękuję Casumi mam nadzieję że wszystko się uda. Ja na drugą kurację prawdopodobnie będę musiała wziąć pożyczkę 🙁 Zamówiłam tabletki w sobotę mam nadzieję że do środy będą 🙁 a ty kiedy zamówiłaś?

#36043 Odpowiedź

Wiw

Kasia88 a to już jesteś po kuracji? Opisz cały przebieg

#36057 Odpowiedź

Kasia88

Wiw, jestem już w 15 tygodniu… W czwartek Robiłam kuracje drugi raz, bo za pierwszym nic się nie działo. Za drugim razem dopiero przy wzieciu ostatniej dawki bolał mnie brzuch, na następny dzień też, ale to był okropny ból. Dosłownie cały dzień miałam skurcze co 2 minuty. Pod koniec dnia zauważyłam delikatnie brązowy śluz I takie lepkie coś też brązowe, tylko mocniej, było tego może z 5. Dziś delikatnie ustalo. Ból brzucha minął.

Oglądasz 15 wpisów - 4,711 z 4,725 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH