Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 4,902 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  K.inga 1 tydzień, 4 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,681 z 4,695 (wszystkich: 4,904)
  • Autor
    Wpisy
  • #35829 Odpowiedź

Agii

Nena, tak najmocniejsze krwawienie mialam tylko w dzien przyjęcia tych 12 tabletek. Nie ukrywam trochę się przestraszylam, że może się nie udało, bo czytając opis przebiegu kuracji u innych dziewczyn wyglądało to trochę inaczej i drastyczniej. Jestem 3 dzień po kuracji i w każdym dniu pojawia się lekkie krwawienie. Pocieszam się tym, bo wiem, że to dobra oznaka, że wszystko się w dalszym ciągu oczyszcza 🙂 Nena, a Ty kiedy wybierasz się do ginekologa?

#35830 Odpowiedź

Agii

Iga, też tak uważam, żeby mniej leżeć a bardziej wspomagac żeby wszystko wyleciało. Zamierzam na dniach zrobić najpierw test przed wizytą u ginekologa.

#35828 Odpowiedź

Wiw

Ja się strasznie boje ze będąc we wczesnym tygodniu ciąży nie uda się dojść do poronienia.Dziewczyny co myślicie według kalkulatora na dzień dzisiejszy jestem w 6 tygodniu i 2 dni.(Czyli 6 grudnia miałam ostania miesiączkę) Niesety nie mam pojęcia kiedy doszło do zapłodnienia a nudności zaczęłam odczuwać dopiero 2 dni temu nie wiem co myśleć 🙁 Strasznie się boje ze się nie uda a chciałbym mieć to już za sobą im szybciej tym lepiej bo mniejszy ból ;( dajcie znać co sądzicie

#35833 Odpowiedź

Aga

Cześć dziewczyny, ja wczoraj przeszłam kuracje. Objawy takie jak piszecie drgawki, biegunka, wymioty. Ból taki jak na miesiączkę, obeszło się bez tabletek przeciwbólowych. Po pierwszej dawcę oprócz drgawek i biegunki to było troszkę krwi. Po drugiej dawcę również biegunka, wymioty i po jakimś czasie jak poszłam do toalety to „wyleciało” ze mnie coś sporego(miałam odczucie, że to to..), po trzeciej dawcę większa biegunka, poszłam spać bo było po 00, nad ranem jak się obudziłam to sporo krwi i wyleciały ze mnie jakieś skrzepy, a później już takie malusie. Teraz krwi już mało leci. Myślicie, że będzie ok? Po moich obliczeniach jutro zaczynałby się 6 tydzień.

#35845 Odpowiedź

Iga

Ja około 10tydzien

#35841 Odpowiedź

Casumi

Wiw nie masz się czego obawiać, moja koleżanka była w 4tyg ciąży i wszystko poszło tak jak powinno;)

#35846 Odpowiedź

Ewelka

Dziewczyny jestem już po chyba się udało czy te czopki bierze się odrazu

#35864 Odpowiedź

Nena

Agii zrobię za 5 dni beta hcg i potem ewentualnie ginekolog. Jakoś nie jestem przekonana do udawania, że nie wiedziałam,, że byłam w ciąży,jezu za dużo stresu. Wczoraj wyleciały jakieś kolejne lekkie strzępy, dzisiaj rano też. Jestem drugi dzień i czasami nadal mam lekkie skurcze. Też myślę, że to dobrze, że nadal się oczyszczam i narazie poczekam 😉 apetyt mi wrócił, kawa smakuje, mam znacznie więcej energii i nie robię już z drzemki 20 min 3h ciężkiego snu w ciągu dnia. A ty Agii ile dni po kuracji będziesz robić test? Beta hcg tak?

#35873 Odpowiedź

Wiw

Tak bardzo się boje naprawdę mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze jak tabletki przyjdą to wszystko napiszę i opiszę kurację

#35874 Odpowiedź

Wiw

Aga myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku ważne żeby twój organizm się oczyścił więc krew musi lecieć

#35875 Odpowiedź

mUa

Czy na nastepny dzien tez krwawilyscie tak malo, wrecz sladowo? Raczej plamienia to sa niz okres..co to moze znaczyc?

#35876 Odpowiedź

Wiw

Casumi dziękuję za dobre słowa a ty jak który tc? Czy już jesteś po?

Właśnie dziewczyny co z tymi czopkami wiecie coś więcej na ten temat? Jeśli mam być szczera to chciałabym uniknąć łyżeczkowania i zbędnych pytań ginekologa

#35868 Odpowiedź

Pam

Ewelka nie nie odrazu. Jedna dziewczyna tutaj dostała zalecenie od ginekologa aby je brać i zaczęła dopiero po około 8 dniach po zabiegu je brać

#35878 Odpowiedź

Terk

Witam jestem w trakcie wzięcia osttniej porcji tabketek .do tej pory wystapila biegunka dresscze bole brxucha i skrzepy krwi.mylse ze sie nie uda.

#35893 Odpowiedź

Agii

Nena, licząc ogólnie od pierwszego dnia kuracji dzisiaj wypada mi 5 dzien 🙂 A krwawienie cały czas się utrzymuje,no i piersi stały się mniej tkliwe. Myślę, że jutrro albo pojutrze zrobię test 🙂 Właśnie, też jestem ciekawa jak to z tymi czopkami jest 🙂 I czy może ktoras z Was ma w bliskim otoczeniu kogoś kto może jest po kuracji dłużej niż 4 tyg, bo jestem ciekawa, czy okres się pojawił, czy były z tym jakieś problemy.

Oglądasz 15 wpisów - 4,681 z 4,695 (wszystkich: 4,904)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH