Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 4,902 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  K.inga 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,636 z 4,650 (wszystkich: 4,904)
  • Autor
    Wpisy
  • #35530 Odpowiedź

Polcia

Ja jestem po wszystkich dawkach, u mnie zero skutków ubocznych, trochę krwawienia, myślę że niestety się nie udało… Ostatnio dawkę wzięłam o 20 czyli 12 h temu…

#35541 Odpowiedź

elficzka

Pola a który masz tydzień? Ja wzięłam 2 dawkę ból brzucha i skurcze oraz lekkie dreszcze

#35543 Odpowiedź

Pam

Polcia w którym tc byłaś ?

#35551 Odpowiedź

elficzka

Cześć dziewczyny! Wstałam o 5 rano zjadłam węgiel w kapsułce. Przyjęłam pierwsza partie tabletek. Zimno mi było, nakrywam się kocami. Gardło mnie bolało masakrycznie jakbym miała napuchniete, to od tych tabletkę. Rozpuściły się szybko po 15-20 min miałam lekkie skurcze, poszłam zrobić siku i był śluz brązowy z krwią. Po 8 zjadłam powoli kanapke☺️ I wypiłam herbate.

#35550 Odpowiedź

elficzka

Cześć dziewczyny! Wstałam o 5 rano zjadłam węgiel w kapsułce. Przyjęłam pierwsza partie tabletek. Zimno mi było, nakrywam się kocami. Gardło mnie bolało masakrycznie jakbym miała napuchniete, to od tych tabletkę. Rozpuściły się szybko po 15-20 min miałam lekkie skurcze, poszłam zrobić siku i był śluz brązowy z krwią. Po 8 zjadłam powoli kanapke☺️ I wypiłam herbate.

#35557 Odpowiedź

elficzka

Godzina chwile po 9. Po tym jak zjadłam kanapkę wypiłam herbatę i wzięłam węgiel. Ok to kolejna dawka leków wzięłam, szybko się rozpuściły. Po 20 min poczułam mocne skurcze. Poszłam na kibelek patrzę na podpasce już sporo krwi. Robiąc siku poczułam jak wypadają skrzepy i mnóstwo krwi. Wróciłam do łóżka i na chwile usnęłam. Bólu nie było mocnego może chwilami. Zaraz dopisze wam resztę.

#35560 Odpowiedź

elficzka

Ostatnia tura była po godzinie. 13:) przed wzięciem zjadłam bułkę i napiłam się coli. Rozpuściły się i biegiem na kibelek. 2 razy tak biegłam było rozwolnienie i mnóstwo krwi, zmieniałam bieliznę. Jest teraz już prawie godzina 15. Odpoczywam, krew leci przy każdym większym ruchu i boli mnie brzuch. Dziewczyny a jak u was? 😊

#35584 Odpowiedź

Agi

U mnie po dwóch dawkach zero krwi… tylko skurcze i dreszcze. Jestem załamana…

#35585 Odpowiedź

Agi

Dziewczyny w momencie w którym pisała wiadomość nagle poczułam ze leci krew… poko co małe skrzepy…

#35603 Odpowiedź

elficzka

Agi! Jest po 18 i krwawię nadal jak chodzę siku to wylatują skrzepy jak tam u Cb?

#35610 Odpowiedź

modliszka

pierwsza dawka o 10, była dla mnie straszna, bardzo duże skurcze, wymioty i biegunka, od razu na brązowo plamiłam, druga dawka o 14, lepiej, ale dalej biegunka i wymioty, zaczęłam krwawic. o 18 ostatnia dawka i zobaczymy, jestem już zmęczona

#35611 Odpowiedź

Kaaaaka

Dziewczyny. Ja o 8 rano 4 tabletki od razu zimno,trzeslo mnie,zaczęły wypadac skrzepy i lecialo mnóstwo zywej krwi. Pozniej O 11.30 kolejna dawka. Bole byly nie wytrzymania, dwa razy biegunka raz wymioty. Siedzialam na kiblu do 16 wypadało kawałki nie wiem czego bo nie patrzyłam . O 15 miała byc ostatnia dawka ale byla o 17 bo brzuch tak bolał ze nie dawałem rady. Teraz jest juz ok . Boli jak przy miesiaczce, obwicie krwawie ,skrzepy tez czasem wypadaja. Jak myślicie, udalo mi sie ?

#35618 Odpowiedź

Agi

U mnie pojawiły się coraz większe skrzepy, kilka razy wyleciały skrzepy na około 3-4 cm i nie wiem czy to to… jestem już po ostatniej dawcę, dalej mam deszcze i tak samo jak Ty elficzka – przy większym ruchu dalej ze mnie leci. Myślicie ze się udało? Dodam ze dalej mam ból podbrzusza jak przy okresie. W trakcie kuracji wzięłam trzy tabletki – ibupromy max. Krwawienie zaczęło się tuż przed trzecia dawka i od razu pojawiły się skrzepy, krwawienie obfite

#35620 Odpowiedź

Agi

Dodam tylko ze przed przyjęciem tabletek zjadłam kanapkę – żeby nie jeść na pusty żołądek. Po zażywaniu tabletek – jadłam kostkę gorzkiej czekolady. Brak wymiotów i biegunki. Jedynie ból brzucha i dreszcze, gorączki nie mierzyła. Naprawdę mam nadzieje ze się udało. I teraz pytanie FO was – doradźcie proszę. Mój chłopak nie wiem nic o tym ze przyjęłam tabletki. Chce powiedzieć jutro i zadzwonic do lekarza prowadzącego ciąże. Myślicie ze wyśle mnie do szpitala na badania? Dodam ze nie ma go w weekend w mieście.

#35623 Odpowiedź

Karol

Polcia, nadal noc się nie dzieje ? Będziesz zamawiać jeszcze jeden zestaw? Który to był tydzień?

Oglądasz 15 wpisów - 4,636 z 4,650 (wszystkich: 4,904)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH