Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,625 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Aanna 1 tydzień, 6 dni temu.

Oglądasz 6 wpisów - 4,621 z 4,626 (wszystkich: 4,626)
  • Autor
    Wpisy
  • #29094 Odpowiedź

Mona

Zaczelo się jakieś krwawienie rano, brzuch boli jak na miesiączkę, może dlatego ze z moich obliczeń to 4 /5 tydzień a z miesiączki wychodzi 6/7 zobaczymy co się będzie działo dalej

#29129 Odpowiedź

Anna

Witam . Ja już po pisałam wszystko na forum ale opiszę raz jeszcze . Po pierwszej dawce czterech nic poza bólem brzucha. Po drugiej dawce ból brzucha i krzyża. Około 1,5 h po drugiej dawce lekkie plamienie. Ciągłe skurcze brzucha i w okolicach krzyża. Przy oddawaniu moczu więcej krwi , możliwe skrzepy ale nie mam pewności. Po około 2,5 h po drugiej dawce biegunka. Okropna biegunka , wraz z biegunka poszło dużo krwi. Okropne bóle/ skurcze. Po trzeciej i ostatniej dawce okropne bóle ,ciągle krwawienie. Jestem 8 h po ostatniej dawce i dalej krwawie dość intensywnie. Bóle w okolicy podbrzusza nie ustępują pomimo tabletek przeciwbólowych. Mam nadzieję że się udało. Tzn myślę że na pewno tylko mam nadzieję że obędzie się bez pobytu w szpitalu na ewentualnym łyżeczkowaniu. Zamierzam jutro iść na betę i powtórzyć ja w poniedziałek . W taki sposób sprawdzę czy jest wszystko w porządku jeśli chodzi o brak ciąży. Natomiast po tych badaniach zamierzam udać się na USG aby sprawdzić czy wszystko się oczyściło. Pozdrawiam i życzę wam powodzenia. Trzymam kciuki. Nie zamierzam już wracać tutaj na stronę gdyż dużo kosztowała mnie ta decyzja . Chce zapomnieć. Ewentualnie dam znać czy wszystko się udało. Trzymam za was kciuki.

#29216 Odpowiedź

Eni34

ANNA który to był tydz dokładnie?

#29262 Odpowiedź

Kasia

Witam, ja też czekam na tabletki. Z każdym dniem strach jest większy i wątpliwości dużo. Myślałam że w ten weekend będzie już po te czekanie jest straszne.

#29271 Odpowiedź

Gosia
    Uczestnik

Mam to samo. Dzisiaj będą wysyłać. Na wtorek może będą. Boje się

#29272 Odpowiedź

Aanna

U mnie to był 7/8 tydzień ciąży.

Oglądasz 6 wpisów - 4,621 z 4,626 (wszystkich: 4,626)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH