Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,625 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Aanna 1 tydzień, 6 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,606 z 4,620 (wszystkich: 4,626)
  • Autor
    Wpisy
  • #29033 Odpowiedź

Magdalena

Witam,
    Jestem w 7tyg/3 dzień.
    Tabletki zamówiłam w czwartek 31.10.gdyż w tym dniu dowiedziałam się od lekarza że jestem w ciąży. Mimo iż korzystam od kilku lat z krążka antykoncepcyjnego. Nie potrafię opisać słowami co wtedy czułam i jak bardzo byłam rozczarowana iż nie ma 100% gwarancji na zabezpieczenie się środkami przed ciążą. Chyba że kobieta lub mężczyzna poda się zabiegowi.
    Cieszyłam się że tak szybko paczka byka u mnie w mieszkaniu.
    Kurier dostarczył ją we wtorek 5.11.
    Dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę.
    Jutro zaczynam drugi etap tabletek poronnych.
    Mam nadzieję że nie będzie żadnych komplikacji i że się uda.
    Powodzenia dla tych które już zaczęły i zaczną kurację.

#29042 Odpowiedź

Aanna

Za jakie 1,5 godziny druga dawka. Jak na razie tylko ból brzucha . Dreszcze już przeszły. Krwawienie zero. Obawiam się , że się nie uda. Będę na bieżąco. Szkoda że ,was nie ma .

#29054 Odpowiedź

Magnolia57

Ja jestem.

#29057 Odpowiedź

Aanna

Na razie dalej nic tylko bol brzucha. Za jakies 30 minut kolejna dawka. Dobrze ze ktoś jest. Przed kochana , w trakcie czy juz po jesteś?

#29061 Odpowiedź

Mona

Ja tez po drugiej dawcę i nic kręci mnie w zoladku i lekko w głowie, masakra jakaś nic pozatym

#29063 Odpowiedź

Aanna

Ja właśnie w trakcie drugiej dawki . Dalej zero krwawienia. Ból brzucha ustapil. Nic się nie dzieje. Oszaleje. Mam nadzieję ,że mimo wszystko się uda. U Ciebie i u mnie . Pisz na bieżąco co u Ciebie .

#29066 Odpowiedź

Mona

U mnie jakaś plamienie na papierze po drugiej dawce minęło 40 minut,czuje się jakbym miała poprostu wzdęcie i tyle nic pozatym 😟

#29071 Odpowiedź

Aanna

Ja po drugiej dawce drobne skurcze. Raz mocniejsze ta słabsze. Wzięłam 2 dawkę o 00:00 . Minęło 45 minut tylko ból brzucha i właśnie tak jakby wzdęcia . mała plamka krwi na podpasce. O 4 ostatnia dawka. Jak się nie uda to zwariuje. jak zamawiałam bałam się ,ale byłam przekonana że tylko raz przez to przejdę. Dawaj znać .

#29073 Odpowiedź

Mona

Ja także byłam pewna obaw jak zamawiałam, u mnie już 2.30 ostatnia dawka daje sobie czas może się rozkręci bardziej , trzymam kciuki za ciebie, będę zdawać relacje

#29075 Odpowiedź

Jj

Hej dziewczyny ja o 20.30 wzięłam ostatnią serię tabletek. Ale już po pierwszej dawce miałam plamienia, dreszcze i lekką biegunkę. Drugiej dawki to myślałam że nie dam rady wziąść bo dostałam strasznie silny ból w dole brzucha. Na szczęście jakoś się przymusiłam i skończyłam kuracje. Dopiero po 3 serii ból powoli mijał a teraz łapie sporadycznie. Krwawienie mam z skrzepami i teraz dość często muszę zmieniać podpaskę. U mnie jest to 5tc mam nadzieję że oznacza to że mi się powiodło….

#29078 Odpowiedź

Aanna

ja nie przespałam nawet minuty . Wzięłam właśnie ostatnia dawkę . Biegunka okropna . Sama woda się ze mnie leje , skurcze nie ustępują od pierwszej dawki . Czyli mam je aż 8 h. Dopiero po drugiej dawce po około 1,5 h więcej krwi. Teraz przy biegunce dużo krwi i chyba jakiś skrzep.

#29080 Odpowiedź

Magnolia57

Dziewczyny ja o 21 wzięłam ostatnią dawkę najgorsze ze ja to miałam skurcze żołądka a niżej to w sumie znikome ale w przeciwieństwie do was krwawie nie tak obficie ale w ubikacji to leci ciurkiem

#29083 Odpowiedź

Anna

Ja po kuracji 4 dni bylam wczoraj u ginekologa i udalo się.Ale dostalam skierowanie do szpitala na łyzeczkiwanie.I zastanawiam sie czy poczekac jeszcze pare dni czy isc odrazu

#29085 Odpowiedź

Mona

Nie udało się tylko plamienie zero efektu

#29088 Odpowiedź

Eni34

I jak dziewczyny dajcie znać????

Oglądasz 15 wpisów - 4,606 z 4,620 (wszystkich: 4,626)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH