Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,625 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Aanna 1 tydzień, 6 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,591 z 4,605 (wszystkich: 4,626)
  • Autor
    Wpisy
  • #28811 Odpowiedź

Mami

Dziewczyny ja zaczynam jutro o 6 rano pierwsza tabletkę. 9 tydzień. Trzymajcie kciuki bo mam w domu małego 7 miesięcznego bobaska

#28815 Odpowiedź

Magda

Jestem 2 dni po kuracji. Podczas dzisiejszego dnia krwawienie coraz bardziej się nasiliło. Jest bardzo dużo małych skrzepów. Nie odczuwam już żadnego bólu. Mam nadzieję że się udało.

#28827 Odpowiedź

Eni34

Ja czekam na swoje tabletki.tyle się naczytalam że łeb mi pęka.boje się ze trafię na pogotowie.czytalam że można zakażenia dostać przez resztki które się same nie oczyszcza.czy są tu przypadki które trafiły na sor? Czym późniejszy tydzień tym gorzej

#28841 Odpowiedź

Magnolia57

Eni ja też tyle się naczytałam że nie wiem czy drugi raz bym zamówiła ale dziś doszły i postanowiłam nie czytać więcej. Zamówiłam w czwartek więc szybka wysyłka na plus czy działa to się okaże

#28886 Odpowiedź

Anasti

Witam . Ja wczoraj dostałam tabletki. Zamówiłam w czwartek przed świętami. Wysłane zostały w poniedziałek , już wczoraj je dostałam o 21. Lokalny kurier lubi takie późne dostawy . Zażylam pierwsza tabletkę już wczoraj o 21. Dzisiaj zaczynam kurację . Obawiam się gdyż będę sama z dwójką moich małych dzieci. Trzymajcie kciuki,będę pisać na bieżąco.

#28895 Odpowiedź

Eni34

Dasz proszę znać jak to u Ciebie poszło? Ja mam 6-7 tydzień

#28933 Odpowiedź

Magnolia57

Ja jestem sama z dzieckiem właśnie wzięłam pierwsza dawkę czekam 3,5godz wezmę druga

#28952 Odpowiedź

Anasti

Wszystko napiszę . Zaczynam o 21. U mnie 7/8 tydzień .

#28963 Odpowiedź

Eni34

Wróciłam z usg 7tydzi 2dni boję się tabletki dojdą po weekendzie

#28976 Odpowiedź

Eni34

Proszę o opinie osób które wzięły tabletki w 8 tyg czyli w zasadzie na ostatni gwizdek. Strasznie się denerwuje że kuracja w tym tyg może się nie udać albo będą silne powikłania?

#28985 Odpowiedź

Inez

Nie przybyliście nigdy poronienia? Ja poroniłam Samoistnie pierwsza ciąże w 12tc. I rzeczywiście cała noc krwawiłam koszmarnie rano straciłam przytomność i jechałam do szpitala, łyżeczkowanie i wyszłam na własne żądanie wieczorem…

#28997 Odpowiedź

Zocha

Ja bylam w 7 tc i przeszlam bardzo lagodnie. Jak mocniejszy okres odnosnie bolu, skurczow zadnych nie czulam, biegunka jedynie do zniesienia. 8 tc nie jest duzo dalej, mozesz to bardzo lagodnie zniesc. U mnie bylo wiecej strachu niz to warto. Naptawde nie bedzie tak zle, zobaczysz. Powodzenia

#29021 Odpowiedź

Aanna

Właśnie przyjmuje pierwszą dawkę 4 tabletek . bede was informować jak przebieg . I co do poronienia. Ja kiedyś poroniłam i owszem był okropny ból ,duże skurcze . Dużo krwi . Była biegunka i było mi słabo. Byłam w 7 tygodniu ciąży wtedy . Chciałabym tylko jeszcze wpisać że podobno poronienie przechodzi się gorzej niż taka właśnie aborcję farmakologiczną. Czytałam całkiem niedawno. Nie wiem na jakiej zasadzie różni się przebieg i dlaczego tak jest ,ale to tylko dla pocieszenia. Pozdrawiam,trzymajcie kciuki .

#29029 Odpowiedź

Eni34

Cieszę się że dajemy sobie otuchy.trzymam kciuki za Nas wszystkie bo cześć nie ma wsparcia ja jestem z tym sama. Piszcie na bieżąco

#29036 Odpowiedź

Aanna

Kochana ja też jestem sama. Poza dwójką malutkich dzieci w drugim pokoju
    Przyjelam o 20:30 pierwszą dawkę 4 . Rozpuściły się w 20 minut . Już około 21 bóle brzucha. Podbrzusze . Na razie dokładnie w lewej stronie . Dreszcze, jest mi zimno. Odkrywam się kocami i kołdra. . Trzymajcie kciuki

Oglądasz 15 wpisów - 4,591 z 4,605 (wszystkich: 4,626)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH