Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,501 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Goska 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,486 z 4,500 (wszystkich: 4,502)
  • Autor
    Wpisy
  • #25670 Odpowiedź

niebieskooka

Witam Was dziewczyny przede mną dzień drugi już za godzinę biorę pierwsze cztery tabletki i strasznie się boje … może nie ze boje ale obawiam się co ze mną będzie czytam wasze komentarze a godzina zbliża się wielkimi krokami …. jak sobie radziliście z takimi myślami ?

#25671 Odpowiedź

Agu

Ja zamówiłam 13 września, mam nadzieję, że przyjdą w piątek i będę mogła zacząć kurację. U mnie 7 tc i to bliźniaczej 😕

#25680 Odpowiedź

Karola

Zosia
    Czuję się dobrze pobolewa brzuch i to tyle nic się nie dzieje nie dostałam większego krwawienia … Dzisiaj byłam zrobić betę i pójdę powtórzyć w piątek ale obawiam się że niestety się nie udało i nie wiem co dalej średnio uśmiecha mi się kupić kolejny zestaw ze względów finansowych

#25683 Odpowiedź

Zosia

Kasiulka to padaj swojego, bo ja niestety mam nazwisko w adresie, wiec wolalabym pierwsza do Ciebie napisac. Niebieskooka ja sie strasznie boje, tego co bedzie w czasie kuracji i co bedzie potem…za miesiac..rok.. Trzymam kciuki, zebys lekko to przeszla!

#25686 Odpowiedź

Zosia

Niebieskooka jak Ci idzie?

#25715 Odpowiedź

Karola

Kasiulka tak kurację skończyłam w niedzielę dzisiaj pojawiło się trochę więcej krwi i kilka takich skrzepów przypominających żelek. Zrobiłam badanie krwi w piątek zrobię jeszcze jedno i wtedy wszystko się okaże strasznie się boję

#25756 Odpowiedź

Agu

Miałam nadzieję zacząć kurację w weekend ale przesyłka ma dojść na początku przyszłego tygodnia 😔 Już chciałabym mieć to za sobą i nie myśleć o tym cały czas.

#25768 Odpowiedź

Kasiulka

Karola, daj znać jak U ciebie będzie po badaniu bety. Agu więc i u mnie pewnie będzie po niedzieli. A u mnie zaraz strzeli 8 tydzien, ten czas za szybko teraz leci 🙁

#25780 Odpowiedź

Goska

Witam dziewczyny,a czy w 12 tyg wszystko sie moze udac?pomóżcie.pozdrawiam

#25789 Odpowiedź

Agu

Kasiulka u mnie w przyszłym tygodniu też już będzie 8tc. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę i mam nadzieję, że kuracja zakończy się pomyślnie.

#25810 Odpowiedź

Kasiulka

Gośka, ja czytałam kilka komentarzy że dziewczynom się udało po 10 tygodniu. Wiadomo ryzyko jest większe. 98 %skutecznosci jest do 9 tygodnia do 12 ponoć już około 80.

#25836 Odpowiedź

Goska

Kasiulka

ja jestem w 8 tyg ale pytam sie z ciekawosci czekam na tabletki maja byc na poczatku tyg to bedzie moj 9 tydz..mam nadzieje ze sie uda.A jak Ty zażywałaś tetabletki w 2gi dzien kuracji wiem ze od tej pierwszej po 24 te nastepne ale potem po 4 godzinach od przyjecia tabletki tak a nie rozpuszczenia jej..?

#25879 Odpowiedź

Kasiulka

Gośka, ja jeszcze jestem przed kuracja. I jestem tak samo chyba jak Ty, teraz będzie 8 tydzień jakoś. Więc też czekam na tabletki z niecierpliwością. Ja zamówiłam tydzień temu w niedzielę.

#25892 Odpowiedź

Halo

Hej dziewczyny ja tez czekam na tabletki sie denerwuje chce miec to za soba jestem 6 tydzien mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok

#25900 Odpowiedź

Goska

Kasiulk
    tez zamówiłam tydzien temu i czekam jak przyjdą daj znac zrobimy kuracje razem ok

Oglądasz 15 wpisów - 4,486 z 4,500 (wszystkich: 4,502)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH