Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,496 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Goska 6 godz., 59 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,456 z 4,470 (wszystkich: 4,497)
  • Autor
    Wpisy
  • #24807 Odpowiedź

Pauliska2

Ja kuracje robiłam wczoraj od 6:30 ostatnia dawka była przed 15.
    Po wzięciu pierwszej dawki cytocetu odrazu zrobilo mi się bardzo zimno leżałam z gigantyczna podpaska i podkładem przykryta kocami, stopniowo narastaly skurcze wiedziałam czego mogę się spodziewać ponieważ mam już dwójkę dzieci i zaczynało się podobnie jak przy porodach. Podczas rozpuszczania się drugiej dawki dostałam okropnej biegunki i pierwszych krawiem jeden z najgorszych momentów bo zrobiło mi się bardzo slabo i mąż musiał mnie prowadzić do łóżka, wzięłam najmocniejsza dawkę ibum super max zdecydowanie pomogło leżałam tak w łóżku z podkładem i podpaska starałam się o tym nie myśleć oglądałam film i czułam jak co jakiś czas krawie, nie chcialam wstawać, bo wtedy było mi slabo. Cały czas leżałam i piłam wodę przy trzeciej dawce skurcze ustały krwawienie się trochę wzmocnilo ale nie było tego az tak dużo jak opisywały wcześniej dziewczyny, chwile później będąc w toalecie usłyszałam plusniecie i czułam jakby wypadło że mnie coś sliskiego okraglego, to chyba było to…. Dostałam gorączki 38,5. Później już tylko czułam się lepiej wzięłam prysznic kolejna przeciwbólowa tabletkę i się położyłam. Dziś jestem dzień po.. krwawię jak przy zwykłym okresie, w przyszłym tyg planuje wizytę u zaufanej ginekolog która sprawdzi czy się udało. Jestem okropna panikara z niskim progiem bolu i powiem wam szczerze że myślałam że będzie gorzej, ważne żeby był ktoś przy was.

#24863 Odpowiedź

Natalia

Ktos mial lyzeczkowanie ? Niestety poszlam do ginekologa lyzeczkowanie pilne szpital nie wylecial zarodek myslalam ze tak glosno chlupnelp to bylo to .. Boje sie tego bolu

#24899 Odpowiedź

Jasmine666

Co Ty dziewczyno odpierniczasz. Dopiero co przeprowadziłaś kuracje i od razu poszłaś na badanie. Przecież w takim wypadku zawsze zlecą łyżeczkowanie, bo nie wiedzą jakiemu zabiegowi się poddałaś i myślą, że coś jest nie tak. Organizm powinien się sam oczyścić bez żadnego łyżeczkowania, ale to trochę trwa.

Czytałaś to w ogóle: https://9tygodni.pl/forum/temat/wazne-informacje/

??

#24985 Odpowiedź

Paulla

Czy mogę prosic kogoś o porade, jestem w 6tc czy na pewno uda sie zabieg ??
    Co zrobic jesli 30.09 nam wizyte kolejna u ginekologa na badania

#25130 Odpowiedź

Paulina
    Uczestnik

Fiona możesz napisać jak się u Ciebie skończyło? Śledziłam całe forum, czytałam Twoje wpisy. Wszystko ok?

#25164 Odpowiedź

Kasia

U mnie wszystko przebiegło naprawde dobrze spodziewałam się naprawde dużego bolu tu naprawde nic miałam dreszcze jak przy goraczce ale tylko 2godziny najgorsza była biegunka i tyle skurcze bardzo słabe normalnie przy miesiaczce było gorzej usg zrobiłam 4 dni po i na usg nic nie było wciąż mam krwawienie ale słabe nie spodziałam się że tak szybko i bez bólowo to przebiegnie choć przy porodzie u mnie też było szybko i bez bólu mòj poròd trwał 30 min

#25204 Odpowiedź

Kola

Cześć jestem po pierwszej dawce po ogólnie gardło boli lekko brzuch i strasznie zimno po1,5 przy sikaniu poleciała krew

#25221 Odpowiedź

Dula

Kola jak długo czekałaś na tabletki? Zamówiłam w czwartek, boję się że nie przyjdą 😭😭

#25226 Odpowiedź

Pauliśka2

Dziewczyny jestem 10 dni PO. Niestety dalej krwawię, ale tak jak przy okresie, byłam u ginekolog powiedziała że wszystko w porządku się oczyszcza i mam przyjść jeszcze raz jak skończę krwawić.

#25231 Odpowiedź

Dula

Kola jak się czujesz?

#25259 Odpowiedź

Kola

Hej wszystko ok lekko krwawie lekki ból brzucha po 3 dawce coś wyleciało mam nadzieję że to to jutro idę do ginekologa

#25260 Odpowiedź

Kola

Tabletki zamówiłam w sobotę w piątek dostałam, ja tez myślałam że to będzie gorszy ból tym bardziej że jedno poronilam samoistnie i to było straszne ogólnie ból do zniesienia wspomagalam sie ibupromem zimno strasznie było biegunki ani wymiotow nie miałam

#25261 Odpowiedź

Dula

Pauliśka a to jakiś zaufany ginekolog? Czy po takim czasie nikt nie zorientuje się że wzięło się tabletki?

#25263 Odpowiedź

Młoda

Dula
    Tabletki przyjadą na 100% , nie musisz się martwić. Ja wczoraj zakończyłam swoje kurację i jestem po. Teraz tylko się modlić żeby wszystko było dobrze.

#25275 Odpowiedź

Kola

Wszystko ok jutro idę do lekarza

Oglądasz 15 wpisów - 4,456 z 4,470 (wszystkich: 4,497)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH