Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,496 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Goska 7 godz., 3 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,441 z 4,455 (wszystkich: 4,497)
  • Autor
    Wpisy
  • #23118 Odpowiedź

Aggi

Dziewczyny, zamówiłam tabletki mają byc dzisiaj. To chyba 4/5 tydzień. Czy jest tu jakaś z Was która robiła kurację i wie że się udało? Proszę napiszcie o Waszych doświadczeniach.

#23170 Odpowiedź

Sisi

Hej Agii.Robiłam kurację w Poniedziałek 12.08.też byłam 4-5 tydzień,wiem ,że się udało,wszystkie dolegliwości,które miałam minęły ,potwierdziłam to betą.Jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj.Pozdrawiam !

#23101 Odpowiedź

Lusi
    Uczestnik

Dziewczyny a czy kuracja dotrze w ciągu tygodnia? Zamawiałam dopiero w środę i myślę czy do przyszlego piątku dotrze… Mam już dwoje dzieci, odchowane wiek szkolny…. Czekam niecierpliwie na paczkę.

#24040 Odpowiedź

Kasia

Lusi myślę, że spokojnie-mi w 3 dni dotarła.

#24101 Odpowiedź

Ania

Ja tez robiłam w poniedziałek od piątku strasznie mnie boli brzuch i całkiem mocno krwawię cały czas jestem na przeciwbólowych Bo ból jest bardzo nieznośny i nie za bardzo moge z nim funkcjonować czy ty tez tak macie ?

#24158 Odpowiedź

Lusi
    Uczestnik

Dziewczyny a otwierała któraś z was przesyłkę przy kurierze?

#24243 Odpowiedź

Mini

Ja byłam w 7 tygodniu, zamówiłam tabletki, które przyszły po 4 dniach. Jeden dzień był dniem wolnym od pracy. Poczekałam kilka dni na bardziej odpowiednia porę i wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę. Oczywiście od doczekałam 24h i wzięłam następne w regularności co trzy godziny. Przebieg całkiem spokojny, chociz nadal mam gorączkę i ból brzucha. Dwie godziny po po ostatniej porcji tabletek zarodek wyleciał. Dużo krwawię, bardzo słabo się przez to czuje, ale leżę pod kołdra i regeneruje siły. Cała sytuacja była dla mnie stresująca, ale nie taki diabeł straszny jak go malują, wiec dla pan, które bardzo się boją – spokojnie, dqcie radę.

#24300 Odpowiedź

Natalia

Mogę z kims pogadać kto teraz rozpoczął kuracje ? Zaczynam jutro tabletkę chciałam wsparcie

#24341 Odpowiedź

Lelum

Hej dziewczyny, w srode wieczorem zamowilam tabletki. Czy ktoras z was tez zamierza przeprowadzac kuracje w przyszlym tygodniu? Fajnke byloby miec wsparcie

#24432 Odpowiedź

Palina

Ja czekam na zamówienie, więc jak przyjadą to dam znac

#24523 Odpowiedź

Kasia

Ja właśnie wzięłam

#24570 Odpowiedź

Paulina
    Uczestnik

Kasia i jak?

#24610 Odpowiedź

Paulina
    Uczestnik

Kasia, możesz opisać jak u Ciebie przebiegało?

#24536 Odpowiedź

Paulina
    Uczestnik

Kasia i ile czekałaś na przesyłkę?
    Daj znać co i jak, jak możesz pisz że szczegółami

#24773 Odpowiedź

Kika

Hej
    Ja jestem po drugiej dawce 4 sztuk
    Po pierwszej dawce bolał mnie brzuch i miałam dreszcze…pół godziny przed drugą dawką zaczęłam krwawić przy oddawaniu moczu i lekkie skrzepy… moje obawy okazały się zbędne i krwawienie przyszło szybciej niż sądził am…boję się tylko bólu po kolejnych dawkach 🙁 ten do tej pory był do zniesienia

Oglądasz 15 wpisów - 4,441 z 4,455 (wszystkich: 4,497)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH