Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,501 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Goska 2 tygodnie, 6 dni temu.

• Autor
    Wpisy
  • #12181 Odpowiedź

Tereska

Jestem gotowa wziąć tabletki. Wszystko zaplanowałam. Mam zalecany “plan awaryjny”. Będzie ze mną bliska osoba. Mam tylko jeszcze jedno pytanie techniczne – kiedy pojawiają się pierwsze skurcze? bolesne? Z góry dzięki za info.

• #12203 Odpowiedź

Mala

Hej Tereska. I jak? Wzięłaś już?

• #12204 Odpowiedź

Lola

Właśnie tez mialam o to pytac , ja zaczynam od jutra rana .

• #17716 Odpowiedź

Tulipan

Dziś drugi dzień. Już po 15 minutach od wzięcia pierwszej dawki nastąpiło krwawienie. Dużo skrzepów i krwi. Jeszcze ostatnia dawka o 19:30 i mam nadzieję że tym razem się udało

• #12205 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, zdaj relacje, ja zaczynam w piątek

• #12228 Odpowiedź

Lola

Ja jeatem w 4t5dni wycofac sie nie wycofam napewno ale muszę zaczerpnac informacji.Przykro mi z Twojego powodu 🙁

• #12231 Odpowiedź

Mala

Reba.
    Te tabletki są oryginalne. Ja byłam w 12 tyg i w nocy to się stało….

• #12232 Odpowiedź

Mala

Lola.
    Pytaj to Ci wszystko opowiem jak to się działo u mnie.
    Napewno jesteś zdecydowana???????

• #12233 Odpowiedź

Lola

Mala
    Tak jestem zdecydowana juz mam swoje dzieci i pelna rodzine takze wiecej juz nie . JA mam początek 4t5d mysle ze zle nie bedzie .jutro maz ma wcześniej wrocic i chce ta ru wziąść przy nim bo kto wie jak sie potoczy .Jak u Ciebie to przebiegalo ?

• #17691 Odpowiedź

Tulipan

Dziś zaczynam drugi dzień kuracji mam nadzieję że teraz będzie ok bo powtarzam kurację. Po pierwszej byłam u lekarza na usg i powiedział że podejrzewa ciążę.

• #12234 Odpowiedź

Mala

Lola.
    Po pierwszej tabletce nic się nie działo u mnie. Byłam w pracy tego dnia. Na drugi dzień zaczęłam brać te drugie. Dostałam gorączki, lekko brzuch bolał ale nic więcej. Druga dawka to samo. Przy sikaniu zobaczyłam lekka krew. Ostatnia dawkę wzięłam o 17 i o 19 zaczęły się duze skurcze. Cały czas leżałam zgonie z zaleceniami. Pojawiamy się wielkie skrzepy krwi i duże krwawienie. Podpaske maxi zmieniałam czesto. Te skurcze trwały do 2 w nocy az wkoncu ustapily. Wspomagalam się tabletkami na bole menstruacyjne.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesięcy temu przez  admin.
    • #12236 Odpowiedź

Misia

Hej.12 tydzien a 4 czy 5 to ogromna roznica w przebiegu wszystkiego.

• #12235 Odpowiedź

Reba

Mała o której wzięłaś Ru?? I następnego dnia równo po 24 h wzięłaś pierwsze 4??

• #12237 Odpowiedź

Reba

Bralas 3 razy po 4??czy 2 razy tylko??

• #12238 Odpowiedź

Reba

Lola o której wzięłaś pierwsza dawkę tych czterech?? Byłaś sama czy był ktoś przy Tobie?

• #12239 Odpowiedź

Reba

Lola
    A jak się dziś czujesz?

• #12240 Odpowiedź

Lola

Reba
    Nie wzielam dzis tj planowalam bo meza nie ma.Jutro biore ru rano potem pp 24h tak robie zeby do byl dzien nie noc i wtedy maz bedzie przy mnie.

• #12242 Odpowiedź

Reba

Lola
    Jak już będziesz działać to pisz na bieżąco. Proszę..

• #12243 Odpowiedź

Mala

Misia Reba
    Opisałam jak to wyglądało u mnie. Ale było tragicznie. Wiedziałam ze może być bardzo zle.
    I brałam 3 razy po 4 tabletki. Rozpuszczały się po 15 min w całości. Po 24 dokładnie wzięłam pierwsze

• #12244 Odpowiedź

Lola

Reba
    A Ty kiedy zaczynasz ? Dostałaś strone www gdzie jest opis kuracji na takiej karteczce była strona napisana .

• #12245 Odpowiedź

Reba

Mala
    Daj znać wszystko po kolei o której godz zaczęłaś? Jakie miałaś skutki uboczne?? Byłaś z kimś czy sama?? Strasznie boję ale muszę bo już nie chce więcej dzieci.

• #12246 Odpowiedź

Reba

Tak tak dostałam kuracja24 ito

• #12248 Odpowiedź

Mala

Reba.
    Bierz tak jak pisze.
    Ja dostałam gorączkę i straszna biegunkę. Dreszcze na przemian z zimnymi potami. Byłam sama….

• #12249 Odpowiedź

Reba

Mała
    a Ty juz rodziła wogole? Czy to Twoja pierwsza ciąża była?

• #12250 Odpowiedź

Mala

To była pierwsza

• #12251 Odpowiedź

Lola

Mala
    One maja jakis smak ? Kiedyś dziewczyna pisala ze miala takie ze buzie “gryzly” moze z nimi bylo cos nie tak, a jak jesy z tymi ? Ja bede brac tj na stronie jest napisane .

• #12252 Odpowiedź

Reba

Jutro mam do gina wizytę. Po wizycie zacznę działać i pójdę do niego później znowu za jakiś tydzień i powiem że wystąpiło krwawienie. Dobrze robię?

• #12253 Odpowiedź

Reba

Mala
    Aha i dlatego te skurcze mówisz że tak bardzo bolały. Ja już 3 razy rodziłam więc wiem jaki to ból. Boję się tylko powikłań bo będę sama z 3 dzieci.

• #12254 Odpowiedź

Reba

Mała
    A ile trzymalas pod językiem? Pół godz? Resztki wyplulas czy polknelas?

• #12255 Odpowiedź

Reba

Mała kiedy dokładnie miałaś ostatnia miesiączkę?

• #12256 Odpowiedź

Reba

Mala
    Dziękuję że jesteś z nami. Pozostaną jak najdłużej.

• #12257 Odpowiedź

Mala

W grudniu miałam ostatnia. A ból był okropny. Może dlatego ze byłam w 12 tyg. Rozpuściły się w 15 min a smak maja kredy.

• #12258 Odpowiedź

Lola

Ja mialam ostatnia 12.01 ale jak bylam u gina powiedzial ze ciaza jest opozniona i jest 4t5d i ze ratuje mnie Internet jesli nie chce byc w ciazy , potem mam przyjść na badanie czy wszystko ok .Kurde moze w 5 tyg nie bedzie az tak bolec …no ale trudno poboli i przestanie :)damy rade grunt to dobre nasatwienie .

• #12259 Odpowiedź

Lola

Reba
    To co zostanie pisza aby polknac .
    A kiedy po tabletkach mozna sie napic ?

• #12260 Odpowiedź

Mala

Możesz brać troszeczkę wody w trakcie dla lepszego rozpuszczenia. Ale dosłownie malutka łyżeczkę.

• #12261 Odpowiedź

Lola

No tak zeby nie rozcenczyc tabletek . A po jakim czasie moge sie napic mowia cos o tym ? Czy ze stresu sie odechciewa :/ tak sobie wlasnie obliczam dokladnie jak bede brac wszystko bedzie w dzien żeby byc spokojniejszym .

• #12262 Odpowiedź

Reba

Oki rozumiem. A podpowiedź Małą czy brać dziś ta Ru jak jutro mam wizytę u gineek?? Czy lepiej już jutro? Lekarz nic się nie pozna na usg?

• #12263 Odpowiedź

Reba

Mala
    Miałaś jakieś dolegliwości cizy wgl? Bo mnie mdli i ból brzucha u dołu.

• #12264 Odpowiedź

Mala

Można pic wodę ale zaraz biegunka się nasili i wszystko wylatuje. Nic noe zobaczy ze wzięłaś.

• #12265 Odpowiedź

Reba

Lola
    Boisz się? Bo ja panicznie. Niewiem kiedy zaczynać. Jeszcze jestem sama bo mąż chce kolejne.

• #12266 Odpowiedź

Reba

Mala
    To jak radzisz brać dziś? Czy lepiej jutro już po wizycie?

• #12267 Odpowiedź

Reba

Mala
    Bo ponoć po tej Ru to umiera płód. I dlatego te pytania.

• #12268 Odpowiedź

Mala

To jutro wez

• #12269 Odpowiedź

Reba

Mala
    Bo Ty normalnie też chodziła do gina??

• #12270 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bac sie nie boje jakos specjalnie .Moj nie chce cale szczęście i ja tez nie dwoje wystarczy 🙂
    Wez po ginekologu najlepiej ja bym tak zrobila bedzie pewniej .

• #12271 Odpowiedź

Reba

Podziwiam Cię za spokój. Dość że muszę przejść przez to sama to jeszcze wmawiać każdemu że to poronienie samoistnie. Ale ja już mam 3 i naprawdę już mam dość. Chcę trochę odpocząć, wyspać się i wgl.

• #12272 Odpowiedź

Reba

Lola
    Najbardziej się obawiam czy napewno poronie. Czy pójdzie. Bo czasami się słyszy że jak jest silny zarodek to nie pójdzie. Co Ty o tym myślisz??

• #12273 Odpowiedź

Reba

Lola
    To Ty jutro zaczynasz z ru? O której godzinie??

• #12274 Odpowiedź

Lola

Wydaje mi sie ,ze jal wszzysylo zrobimy tj piszą to sie uda .Dlatego sie też uwijalam z tabletkami żeby ciaza byla mala jeszcze ale jak mówiła,ze dp 12tyg moga dzialac tabletki to mysle ze sie uda .Ja jutro biore koło 10 rano zeby cytotec wziąść od soboty rana zeby w dzien w.miare sie oczyscilo

• #12275 Odpowiedź

Reba

Lola
    daj znać jutro jak zaczniesz ok? To może i ja wezmę w tej samej godzinie. Takto w sobotę byśmy może razem przez to przeszły. Razem zawsze raźniej, tymbardziej że ja będę sama. To wiesz będę miała wsparcie psychiczne z Twojej strony.

• #12276 Odpowiedź

Mala

Lola Reba

Właśnie wróciłam od gin. Wszystko zeszło tylko został jakiś malutki fragment i pow ze w ciągu pare dni samo się wydali.

• #12277 Odpowiedź

Lola

Mala
    Super ciesze sie powiedzmy,ze Twoim ” szczesciem ” oby u mnie bylo tak samo :)) Ty bylas w którym tyg ciazy bo juz mi sie myli .Teraz 3maj od jutra za nas kciuki

• #12280 Odpowiedź

Reba

Mala
    Świetnie, cieszę się że wszystko ok że zdrowiem.. Jesteś dzielna!! Tak jak lola napisała trzymaj za nas kciuki. A o powiedziałaś dokładnie gin??

• #12281 Odpowiedź

Lola

Mam nadzieje,ze po weekendzie bedzie po wszystkim 🙂

• #12282 Odpowiedź

Mala

Lola Reba
    Ja byłam w 12.
    Zrobił mi usg i pow ze nic nie ma. Tylko mały kawałek ale ze powinnam na dniach go sama wydalić.
    Trzymam za Was kciuki, oby wszystko poszło dobrze. Jakby coś to piszcie. Ja byłam sama i trudno mi było…
    nie pijcie kawy przez te dni i papierosy tez odstawcie na ten czas.

• #12283 Odpowiedź

Lola

Nie pijam kawy i nie pale to problem z głowy 🙂 bede pisać napewno krok po kroku moze komus to pomoze 🙂 ja lubię czytać i pisac człowiekowi lepiej na duchu :))

• #12286 Odpowiedź

Lola

Reba zaczynasz jutro ?

• #12287 Odpowiedź

Reba

Szczere ja też mam taką nadzieję. A kiedy planujesz później iść do gina?

• #12288 Odpowiedź

Reba

Lola.
    Tak jutro zaczynam. A Ty?? I o której zaczynasz??

• #12289 Odpowiedź

Reba

Mala.
    Bądź cały czas na tym forum. Bardzo dużo pomagasz nam. Chodzi mi o to co dokładnie ginek. Powiedziałaś??

• #12290 Odpowiedź

ALICJA666

Ja tez jutro o 14 biorę tabletkę

• #12291 Odpowiedź

Lola

Reba biore jutro rano ok 10 potem w sobote o 10 zaczne te pod jezyk czuje sie bezpieczniej jak wezme je w dzien i jeszcze kawalek jest do nocy czasu 🙂 ja tu bede ciagle jak cos 🙂

• #12292 Odpowiedź

Lola

Alicja 666 w ktorym tyg ciazy jestes? Bedziemy sie wspierac 🙂

• #12294 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, 4tyg :/ strasznie sie boje 😖😖

• #12295 Odpowiedź

Lola

Alicja 666 ja w 4t5d 🙂 ja mysle ,ze przejdziemy przez to damy rade silne babki jestesmy 🙂

• #12298 Odpowiedź

Lola

Mial ktos jakieś loty po ru ? Czy rzeczywiście po tym cisza i spokoj ? 🙂

• #12299 Odpowiedź

Reba

Lola. Co troszkę pan
    ikujesz??

• #12300 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, trzymam kciuki, jesteśmy na łączach

• #12301 Odpowiedź

Lola

Nie tylko mysle ,ze jak wezme to muszę isc na spacer z mala bo w domu zwariuje jeszcze bym wykorzystala czas zanim bede plamic 🙂

• #12302 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Ok jutro sie odezwe 🙂

• #12303 Odpowiedź

Reba

Boże spać nie mogę, cały czas przeżywam ten temat..

• #12304 Odpowiedź

Reba

Lola.
    Powiem Ci szczerze nie znam Cie i nie znam Twojego wieku ale uważam Cię za bardzo odważna i twarda babke😉Serio!!

• #12305 Odpowiedź

Reba

Alicja 666 i Lola
    To jutro we 3 razem działamy. Niby osobno a jednak razem. Mam nadzieje ze będziemy razem w stałym kontakcie. Ze będziemy miały siłę pisać i będziemy się wspierać w tym trudnym okresie.

• #12306 Odpowiedź

Lola

Reba jestem mloda mama i zona 🙂 wlasnie sie klade spac moja lalunia.mala już spi 🙂 nie ma o czym myslec bo to nie pomoze , a wrecz bedzie meczyc a to Ci nie potrzebne. Jasne ze będziemy sie wspierac jestem za 🙂 rano sie meldujemy 🙂

• #12307 Odpowiedź

Reba

lola

• #12308 Odpowiedź

Reba

Lola
    Kochana jesteś. Dobra to i ja się klade może jakoś zasne. To do jutra. Dobranoc.

• #12313 Odpowiedź

Lola

Reba alicja666
    A wiec dzien dobry 🙂 wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet aby to co chcemy poszlo w zapomniane 🙂 my z mloda juz wstajemy zaraz śniadanko no i zaczynynamy ta nie rowna walke Kobiety na traktory damy rade .Reba mam.nadzieje ze dzis humor lepszy i nic Cie nie meczy 🙂

• #12314 Odpowiedź

Reba

Witam. O również wszystkiego najlepszego. Ja dopiero po wizycie u ginek. Mam silna amemie i jakieś źle wyniki krwi, nie wiem czy przy tym mogę działać. Muszę zadzwonić chyba tam na infolinię.

• #12315 Odpowiedź

Lola

Reba
    A ja wstalam juz sie ogarnęłam i wzielam godz wczesniej bo nie ma na co czekac 🙂 tak tak lepiej zadzwon zapyt.Moze tardyferon po kuracji wezmiesz ja mialam na anemie kiedys..

• #12318 Odpowiedź

Reba

Lola
    O to super. Jestem z Tobą. Dziś pewnie nic się nie będzie działo. Dopiero jestem w domu, zaraz tam zadzwonię.

• #12319 Odpowiedź

Lola

Ok daj znac co i jak 🙂

• #12322 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, jak sytuacja? Ja za godzine wezme 1 tabletke.
    Wszystkiego dobrego moje Panie 😁

• #12323 Odpowiedź

Lola

Alicja666
    Cisza spokój,obiad sobie gotuje 🙂 daj znac jaki smak ma Twoja tabletka .

• #12324 Odpowiedź

ALICJA666

A to jej nie mamy normalnie popić wodą?

• #12325 Odpowiedź

Lola

Mamy.ale jak wezmiesz do buzi chwilę to daj znac jaki smak czujesz 🙂

• #12327 Odpowiedź

Reba

Lola
    Na ich stronie wyczytałam że jak ma się anemie to nie można.

• #12328 Odpowiedź

ALICJA666

Tabletka gorzka, ale szybko ją polknelam, a Twoja jaka byla?

• #12329 Odpowiedź

ALICJA666

Reba
    I co teraz?

• #12330 Odpowiedź

Lola

Moja nie byla gorzka tylko taka kredowa bezsmakowa wyjalowiona- to ciekawe co zjadlysmy

• #12331 Odpowiedź

ALICJA666

Nie mogę dodac komentarza

• #12332 Odpowiedź

ALICJA666

Była taka kredowa.. ogolnie to mam stresa

• #12333 Odpowiedź

Lola

Ja nie mam ale pierwszy raz to robię i.mam nadzieje ,ze ostatni 🙂 czytalam na forach ,ze tak maja smakowac …

• #12334 Odpowiedź

Lola

Reba
    Co u Ciebie ? Dowiedzialas sie coś , daj znac

• #12335 Odpowiedź

Reba

Jestem dziewczynki. Jestem nieco załamana i nie wiem co robić ale psychicznie jestem nastawiona na kuracje. Choc boję się krwotok, że stracę dużo krwi. Dajcie mi znać jak to u was takto ja najwyżej zacznę jutro bo dziś już późno na Ru. A w dodatku jestem taka chora, gardło katar, kaszel. Tragedia jednym slowem. Nie wiem czy to mi nie pisane? Pomóżcie psychicznie!!

• #12336 Odpowiedź

Lola

Reba
    Poczytaj co mozna na anemnie Pani w aptece Ci da i mniej juz w domu.A i sie podkuruj bo jak ma leciec dwoch stron to trochę kiepsko 🙁 jesli zabieg nadal chcesz wykonac to mozesz wziasc leki nie dla ciazowych stan na nogi i wtedy zadzialaj 🙂 będzie dobrze 🙂

• #12337 Odpowiedź

ALICJA666

Jezeli masz jeszcze czas to podkuruj sie i zacznij, ja mam dobry stan zdrowia, wydaje mj sie, ze organizm szybko sobie poradzi, ale z 2 strony strasznie sie denerwuje.
    Juz placebo dziala, juz mnie brzuch boli, troche niedobrze…

• #12339 Odpowiedź

Lola

Reba
    Zrob tak jak Ty czujesz wez zelazo normalnie i jak dasz rade to w pon zacznij albo w niedziele bo po ru nic nie dzieje siea na kolejny dzien dopiero a w miedzy czasie cos co postawi Cie na nogi .Herbata z gozdzikami,cytryna i miodem lub parz majeranek super na katat jest 🙂

• #12340 Odpowiedź

Reba

Lola
    Żelazo mi kazał brać dopiero jak wyzdrowieje. Dał mi też tabletki na podtrzymanie, luteine. Ale nie wykupywalam tego. Powiem tak jestem zdecydowana że nie chce tej ciąży. Ale boję się że się wykrwawie…a nie chce osierocic dzieci. Ja pierdziele mieszane uczucia.

• #12341 Odpowiedź

Reba

Lola
    A po tej Ru kompletnie nic?? Bo niektóre dziewczyny pisały że miały plamienia.

• #12342 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ja miałam ostatni okres 10 stycznia. I u mnie jest 8/9tydzien. A Ty miałaś 11 stycznia i u Ciebie około 5 tydzień? Dziwne trochę co? Miałaś regularne miesiączki?? Jutro o 9 zaczynasz?! Daj znać wszystko Oki?

• #12343 Odpowiedź

Lola

Ja mialam 11/12 stycznia ale bylam u ginekologa i powiedział ,ze ciaza jest do tylu,pozniej doszlo do zaplodnienia z drugim dzieckiem mialam podobny ale mniejszy poslizg i z usg powiedzial ze koniec 4tygodnia widzi nie bylo jeszcze zarodka .Powiedzial ze jak zalatwie tabletki i wezme to one powinny pomóc i wydale to bo jest to początek.

• #12344 Odpowiedź

Lola

Ja zaczelam dzis o 9 ru a jutro bitwa o reszte bedzie 🙂

• #12345 Odpowiedź

Reba

To i tak w porządku lekarz. Bo ja zapytałam swojego o przerwanie to mówi że nie ma takiej możliwości. I taka dziwna sytuacja.

• #12346 Odpowiedź

Reba

Lola
    No ciekawa jestem jak to zniesiesz. Wszystko mi dasz znać jak było z krwawienie Oki?? A powiedz mi jeszcze kiedy byłaś ginek?

• #12347 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    I jak samopoczucie u Ciebie bo nic się nie odzywasz!! Po Ru odczuwasz ból brzuszka?

• #12348 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bylam w poniedzialek u ginekologa 🙂

• #12350 Odpowiedź

ALICJA666

Ja tez mialam ostatnia miesiaczke 11.01 ale mi tez gin powiedzial, ze to sie nie zgrywa z wielkoscia itd. I tez 4 tydz.
    Zjadalam kolacje 1 raz od dawna i caly czas mi jest niedobrze, nie wiem czy to od tabletek, kolacji, stresu czy tego co mam w glowie 😥

• #12351 Odpowiedź

Reba

Lola
    Dzięki za odp. A u Ciebie coś się dzieje??

• #12352 Odpowiedź

Lola

Alicja666
    Mi nadal nic, spanie mnie lapie ale gosci mam 🙂 mnie znowu ciekawosc zżera przed jutrem …

• #12353 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Może że stresu Kochana bo ja jak się denerwuje to też mi często nie dobrze i siusiam albo załatwiam się co chwilę. Pisz na bieżąco co u Ciebie.

• #12354 Odpowiedź

ALICJA666

Reba, ja wlasnie zawsze przy stresie mam scisk zoladka i wymiotowac mi sie chce 😖😖
    Mam stracha przed jutrem 😥😥 na bank bede wymiotowac 😖😖😖

• #12355 Odpowiedź

Lola

Damy rade kobity 🙂

• #12357 Odpowiedź

ALICJA666

Obudzil mnie bol brzucha w nocy, chyba jednak salatka na posiadowce byla slaba 😞😞 i zadzialala na moj zoladek

• #12359 Odpowiedź

Reba

Lola. Alicja666
    Witajcie. Trzymam za was kciuki. Powodzenia. Dajcie znać co i jak.

• #12360 Odpowiedź

Reba

Alicja 666
    Bedziesz z kimś dzisiaj czy sama?? Jak to u Ciebie będzie wyglądało??

• #12361 Odpowiedź

Reba

Przeczytałam właśnie komentarz Twój. Jak Twoje samopoczucie? Co z zoladkiem.??czytalam wcześniej że jak myśli się że będzie się wymiotować to najlepiej przed 1 dawka wziąść coś przeciw wymiotnego.

• #12362 Odpowiedź

ALICJA666

A dostane to bez recepty?
    Wstalam na wizyte w toalecie i juz jest ok, ale cala noc nie spalam. Pewnie dzisiejszej tez nie przespie 😖😖
    Wynajelismy z chlopakiem hotel przy szpitalu do poniedzialku, zeby miec spokoj, a blisko do szpitala jakby co

• #12363 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Właśnie czytałam i po Ru mogą być plamienia i nudności.

• #12364 Odpowiedź

Reba

Alicja 666
    Nawet aviomarin można wziąść. Tak jest bez recepty. Aha to masz bliska osobę,to bardzo dobrze.

• #12365 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Ja też nie mogę spać wogole. A jak bym zazyla to już Wogole tragedia. Ciekawe jak Lola się czuje.

• #12366 Odpowiedź

ALICJA666

Ja plamień nie miałam, nawet biegunki na szczescie, ale bez wizyty sie nie obylo, nie jem majonezu itd, ale gloda bylam i salatka ziemniaczana chciala, zebym ja zjadla (a wiadomo, ze kazdy wrzuca do nich wszystko).
    No nic, skocze do apteki, rano mam prace jeszcze do wykonania i jedziemy zrobic swoje. Na bank bede tu caly czas od 15.
    Lola, jak nocka?

• #12368 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Świetnie to czekam na wieści.

• #12369 Odpowiedź

Lola

A ja troche spalam a troche nie mala w nocy sie krecila .Teraz mam lekkiego stresa ale.jak powiedzialo sie A to i B trzeba … wlasnie szamam sniadanie 🙂 ogolnie czuje sie Dobrze 🙂

• #12370 Odpowiedź

Reba

No Lola za pół godzinki działasz. Powodzenia. 3mam kciuki. Pisz na bieżąco.

• #12371 Odpowiedź

Reba

Lola i Alicja666
    Jak dziś będzie po to kiedy planujecie wizytę u ginek??

• #12372 Odpowiedź

Lola

Reba ja chyba 19go pojde jak sie oczyszcze bo w tym tygoniu moze byc różnie cos tak czuje .

• #12373 Odpowiedź

Reba

I co powiesz ze czemu wcześniej nie przyszlas?? Ja to myślałam że tak że 2 dni po żeby pójść i powiedzieć że nagle zaczęłam krwawi. A Ty co wymyśliła??

• #12374 Odpowiedź

Lola

Reba
    Ja chodze prywatnie do.lekarza i on wie jaki mialam plan i jest o wszystkim poinformowany.

• #12375 Odpowiedź

Reba

Ja też chodzę prywatnie od kilku lat do jednego i skurwiel nie zgodził się na nic takiego.

• #12376 Odpowiedź

Lola

Wzięłam maja smak kredy szkolnej .Wyczytałam,ze najlepiej brac dopoliczkowo bo powoduje to najmniej wymioty .Rozpieszczają sie i tak dziwnie w buzi sie robi … lekki stres mam ale to pewnie zaraz minie najciezszy jest pierwszy krok .3majcie kciuki

• #12377 Odpowiedź

Reba

Jak tam wzięłaś??

• #12378 Odpowiedź

Lola

Tak wyzej jest odp 🙂

• #12379 Odpowiedź

Reba

Lola
    To 2zielas dopoliczkowo?? 3mam kciuki.

• #12380 Odpowiedź

Lola

Tak na bok policzka ale dosc szybko sie rozpieszczają chyba ze ja mam slinotok i tyle sliny i tak szybko odzie .Jak zobaczyłam je bez opakowania wydawalo mi sie ze beda sie rozpuszczac pol dnia … ale jest ok poki co. Stary jesy w domu i dzieci .

• #12381 Odpowiedź

Lola

Juz sie rozpuscily .Czekamy….Teraz kolejna po 12

• #12383 Odpowiedź

Reba

Lola.
    Ciekawe czy coś po 1 dawce ruszy. A Twój ginek jak Ci to doradzał to mówił że to bezpieczne itp?

• #12384 Odpowiedź

ALICJA666

Ja planuje na czwartek jak sie uda, a Ty Lola?

• #12385 Odpowiedź

Lola

Powiedzial ,ze nie powinno nic zlego sie dziac w razie w mam przyjechac do szpitala i udac ze nie wiedzialam nic o.ciazy a on potem dojedzie .
    Alicja 666
    Ja 19go do gina chyba pojade .narazie jest mi zimno i gardlo po tych lekach mnie boli

• #12386 Odpowiedź

Reba

Lola. Nie wiem co robić. Ch ialam dziś wziąść Ru. Ale nie wiem czy lekarz się nie pozna jak pójdę po 2 dniach. Bo przecież będę musiała iść.

• #12387 Odpowiedź

Reba

No to efekt uboczny zimno, dreszcze
    Ale ze gardło boli to normalne??

• #12388 Odpowiedź

Reba

Po 3 czy 4 godzinach bierzesz następna dawkę??

• #12389 Odpowiedź

Lola

Biore kolejna ok 12.30
    Przełóż najwyzej wizytę o np pare dni 🙂 no gardlo mnie tak pobolewa .Ciekawa jestem kiedy moge cos zjesc cxy sie napic .nie chce rozcienczyc tabletek

• #12390 Odpowiedź

Reba

Lola. Ale chodzi mi o to że jak pójdę do dr i on zapyta czemu pani wcześniej nie przyszła jak krwawienie było a ja co zmarszczona!! A powiesz w jakim miescie masz swojego dr??

• #12391 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    A Ty co zamierzasz powiedzieć dr jak pójdziesz do niego??

• #12392 Odpowiedź

Lola

Moj doktor przyjmuje nie daleko od granicy niemieckiej goerlitz zobacz na mapie .Poki co mam tak dziwnie w dole brzucha jak na okres , modle sie by sie udalo…

• #12394 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, to musisz mieszkac niedaleko mnie, ja mam jakies 40 50 km do gorlitz.
    Ja wlasnie nie wiem co powiem… moze, ze mialam krwawienie, ale ze wzgledu na prace nie moglam wczesniej sie pojawic.
    Ja juz mam stracha, moj chlop jakos tak spkojnie, a ja pewnie spac nie pojde bo bede myslala czy sie obudze czy sie wykrwawie. Generalnie moj okres jest bardzo skapy i krotki, wiec mam nadzieje, ze gladko pojdzie

• #12396 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Podejrzewam ,ze mieszkamy nie daleko siebie :)dlatego robilam tak zeby zaczac branie cytotecu rano do wieczora moze nie będzie tak zle .Ja leze , a mala spi z tatusiem 🙂 póki co bylam siusiu i cisza .ciekawa jestem jak.i.kiedy mozna pic i jesc czy cos mowia o tym

• #12397 Odpowiedź

Reba

Ja też się boję krwotok bo ta anemia jeszcze.. I później tłumaczenie dr i mężowi. Muszę mieć wszystko poukładane i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić.

• #12399 Odpowiedź

Reba

Brak mi odwagi.. Pomocy!!

• #12400 Odpowiedź

Lola

Reba
    A nie masz takiego zaufanego gin ? Moze gdzies prywatnie jakis normalny znający Życie jest?
    Usiadz pomysl na spokojnie
    Ja po swoim zabiegu tu bede wiec mozemy pisac jak cos :)) dopiero wyjdę stad jak we 3 skonczymy .tak bedzie wporzadku

• #12401 Odpowiedź

Reba

Właśnie nie ma Lola. Próbowałam nikt nie chce pomóc. Dziękuję że jesteś.

• #12402 Odpowiedź

Lola

Reba
    W razie w powiedz ,ze nie bylo Cie w miescie dopiero wrocilas w pedach do niego i odrazu jesteś a i tak nie bedzie wiedzial od kiedy krwawilas , czytalam ze po 24h nikt ich w organizmie nie odnajdzie wiec cisza spokój bedzie .bede bede nie martw sie 🙂 ja za ok 50min kolejna dawka …

• #12403 Odpowiedź

ALICJA666

Mi też lekarz odmowil, wiec tak mu powiem, pewnie sie domysli, ale nic nie bedzie mogl zrobic..
    No wlasnie, jak to jest z jedzeniem i piciem?

• #12404 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Nie pilam i nie jadlam jeszcze dla pewnosci .Raz bylam.siusiu tylko , ale ppdejrzewam ze po 2 dawce ciut potem sie napije bo kredowo to widze :))

• #12405 Odpowiedź

ALICJA666

Sprawdzilam i jest, ze mozna normalnie jesc i pic

• #12406 Odpowiedź

Lola

Zjem juz po 3dawce cos solidnego :)) teraz moze przegryze cos na zabek 🙂 ciagle wierci mnie w podbrzuszu ale tak to nic wiecej .

• #12408 Odpowiedź

Lola

O to super 🙂
    Reba jak Ty tam ?

• #12409 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ty to masz główkę he. Dobra wracam z zakupów i działam. A Powiedz mi coś czujesz?? Jak wogole samopoczucie??

• #12410 Odpowiedź

Lola

Dziewczyny 3mac kciuki biore kolejne za chwile …

• #12411 Odpowiedź

Lola

Reba
    Samopoczucie ok ale zjadłabym sobie surowek :))

• #12412 Odpowiedź

Lola

Ale zamiast syrowek zjadlam 4 kredowce 😛 kolejne po 16 i niech stanie sie tak jak pragnę … bo inaczej bedzie ciezko :/

• #12413 Odpowiedź

Reba

Lola
    O co nic nie rusza??

• #12414 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Wzięłaś już pierwsza??

• #12415 Odpowiedź

Lola

Reba
    Niee tylko podbrzusze boli , a i glodna jestem :)) kiedy dzialasz ?

• #12416 Odpowiedź

Lola

Alicja chyba o 14 miala brac 🙂

• #12417 Odpowiedź

Reba

Lola
    Dopiero weszłam do domku. Lola a jak nic nie pójdzie co wtedy??

• #12418 Odpowiedź

Lola

Reba
    Najpierw ide na wizyte do gin zobaczymy co bedzie jak nie to albo szukam cos poza granicami kraju albo powtarzam kuracje

• #12419 Odpowiedź

Reba

Lola mnie nie będzie na to już stać. Poza tym Ty masz jeszcze czas a ja już nie. Boże nie wiem. Zglupialam. Albo wezmę albo do sedesu zaraz spuszcze.. A u Ciebie jak?! Dzieje się coś??

• #12420 Odpowiedź

ALICJA666

Ja za pol godziny wezme. Nic? Nie ma krwawienia?

• #12421 Odpowiedź

Lola

Mnie boli coraz bardziej , ale nie plamie ani nic .
    Ja oddam wtedy ostatnie siano tez nir mam o tak o 🙁

• #12422 Odpowiedź

Reba

Alicja nie boisz się??

• #12423 Odpowiedź

Reba

Lola nawet plamienia nie ma?? A ból brzucha jaki??

• #12424 Odpowiedź

Lola

Bylam siusiu to tj mocz byl rozowy jak sie wytarlam .Bol od kregoslupa w przod az do macicy , czasem lekkie klucie i tylko to poki co

• #12425 Odpowiedź

ALICJA666

Ja wzielam, ale za godzine wezme przeciwbólowa.
    Boje sie jak cholera

• #12427 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Ty już tez cytotec? Czy Ru? Ja mam na 16 kolejne 4ostatnie 🙁

• #12431 Odpowiedź

Reba

Lola
    Dawaj znać co z Tobą. Jak się czujesz Oki! Buzka

• #12437 Odpowiedź

Lola

Reba
    Ok 🙂 poki co jest ok 🙂

• #12438 Odpowiedź

Olka

No tak, ale wiem że na dziewczyny działały te tabsy z tad, mi się jednak nie udało i musiałam to przechodzić dwa raz, aktualnie jestem po drugiej dawce i dość sporo że mnie już poszło, zresztą wczoraj jak wzięłam mifegest to już czułam że coś się dzieje

• #12440 Odpowiedź

Olka

Cytotec jest tutaj oryginalny, napewno ja miałam lekkie skurcze mocny ból brzucha ale zaledwie kilka kropel krwi

• #12441 Odpowiedź

ALICJA666

Co zostanie mam polknac?

• #12443 Odpowiedź

Olka

Tak jeśli się nie rozpuszcza polykaj

• #12444 Odpowiedź

Lola

Licja 666
    Co zostanie pogrysc i polknac

• #12449 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, cos leci?

• #12451 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Nic 🙁

• #12455 Odpowiedź

ALICJA666

Mnie też zaczelo gardlo bolec

• #12456 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Cos czuje ,ze mimo tego ze to dopiero 5tydz to mi sie nie uda 🙁 trochę mnie to podlamalo 🙁

• #12457 Odpowiedź

ALICJA666

A czy te tabletki nie uszkodza plodu? Jezeli kuracja sie nie uda?

• #12458 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny krwawienie musi wystąpić, jeśli nie tzn ze nie poszło. Ale poczekajcie do 3 dni, bo cytotec działa do 72h

• #12460 Odpowiedź

ALICJA666

Mi zimno, pobolewa mnie brzuch

• #12463 Odpowiedź

Olka

Były takie sytuacje że dziewczyny zaczęły krwawic po 3 dniach od zażycia tabletek

• #12464 Odpowiedź

Olka

Reba który tydzień?

• #12465 Odpowiedź

Reba

Lola
    Jeszcze chwila i trzecia dawka. Leci coś? A jak ból brzucha??

• #12466 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    I jak tam u Ciebie?? Mocny masz ból brzucha??

• #12467 Odpowiedź

Reba

Olka 8 tydz 2 dzien

• #12468 Odpowiedź

Lola

Dziewczyny bylam siku leci krew takie skrzepki i sluz bol brzucha jest . Tak ja zaraz ostatnia dawka

• #12469 Odpowiedź

ALICJA666

Ja chyba zaraz birgunke dostane, bo juz bulgocze. A cala buzia mnir boli, jezyk, gardlo, policzki 😖😖

• #12470 Odpowiedź

Lola

Bylam siku leci lekko krew takie jakby skrzepki plus sluz i rozowe siusiu
    Nigdy wiecej takiego stresu :((

• #12471 Odpowiedź

Reba

Olka
    A Ty juz po kuracji czy teraz jesteś w trakcie??

• #12472 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ty naprawdę jesteś twarda. Dasz radę, wierzę w Ciebie. A ból jak??

• #12473 Odpowiedź

ALICJA666

Ja piernicze… do czego to doszlo

• #12474 Odpowiedź

Reba

Alicja
    Ta buzia może Cię boli bo dużo 4 tabletki na raz. A biegunka to efekt uboczny. A plamisz lub coś??,a jak boli brzuch??

• #12475 Odpowiedź

Reba

Alicja może będzie dobrze.

• #12476 Odpowiedź

Reba

Ostatnio czytałam artykuł że dziewczyna wzięła 3 dawkę o 17 a o 19 się zaczęło i trwało do 1 w nocy.

• #12477 Odpowiedź

Olka

8 tydz to tak jak ja, jestem przed trzecia dawka cytotec. Już chyba wszystko poszło u mnie, dziewczyny jak jest krwawienie to dobrze, ruszy sie

• #12478 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bol jakby teraz mniejszy chyba przez te nerwy :/ troche leci powolutku oby sie rozkrecilo .Mnie tylko już gardlo drapie policzki nic a nic .

• #12479 Odpowiedź

Lola

Olka
    U mnie jesy tak ze mialam okres 12stycznia ale plod jesy do tylu i ginekolog powiedział ze to ok 5tydzień był sam ten balonik zarodka nie bylo .Moze si3 uda …oby bo chodze z nerwow

• #12480 Odpowiedź

Olka

Lola, będzie dobrze, trzymam kciuki bo wiem jaki to okropny stres

• #12481 Odpowiedź

ALICJA666

Ja mam biegunke i boli mnie brzuch, ale krwi jeszcze nie widze

• #12482 Odpowiedź

Olka

Biegunka u mnie tak samo, a jeszcze napilam się wody to już wogole masakra, leci ze mnie, masakra. Nie pijcie wody dziewczyny 😒🙄

• #12483 Odpowiedź

Lola

Wiecie co watroba mnie boli :/

• #12484 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    To dawaj znać.

• #12485 Odpowiedź

Reba

Lola
    Może się rozkręci..wzielas 3 dawkę??

• #12486 Odpowiedź

Reba

Olka
    A z ciebie dużo krwi poszło?? I ból jak??

• #12488 Odpowiedź

ALICJA666

Ja rumienek pije i na razie nic sie nie dzieje

• #12489 Odpowiedź

Lola

Rumianek rozkurczowo dziala ?

• #12491 Odpowiedź

Lola

Reba tak wzięłam 3dawke o 16 .

• #12492 Odpowiedź

ALICJA666

Wypilam pol reszte juz wylalam

• #12497 Odpowiedź

Tola

Hej dziewczyny właśnie wzięłam ostatnią dawkę i ogólnie tylko brzuch mnie boli i pojawiła się krew ale delikatnie na forach piszą o silnym krwawieniu i piszę do was z pytaniem kiedy ewentualnie mogę się go spodziewać

• #12498 Odpowiedź

ALICJA666

Wylecial mi 1 skrzep i zaczela leciec krew, troche pobolewa mnie brzuch, ale wzielam przeciwbolowa

• #12499 Odpowiedź

ALICJA666

Za 30 min biore 2 dawke

• #12500 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, a Ty jak?

• #12501 Odpowiedź

Sonia

ALICJA666
    3mam kciuki u mnie też 5tydz. i zaczynam dziś wieczorem. Pisz na bieżąco jak tam u Ciebie.. Bo po ostatnich postach trochę się obawiam czy wszystko pójdzie ok u mnie

• #12502 Odpowiedź

ALICJA666

Sonia, ja za 5 min biore 2 daawke, do tej pory 3 wizyty w toalecie i krew juz leci. Wzielam 2 ibupromy i tak pobolewa. Mam juz 37 stopni

• #12503 Odpowiedź

Reba

Lola a Ty jak tam?? Bo Alicja666 dała znak życia. A co u Ciebie??

• #12504 Odpowiedź

ALICJA666

Lola coś sie nie odzywa 🙁 martwi mnie to

• #12505 Odpowiedź

Tola

ALICJA666 ja jestem po kuracji i miałam podobnie jak Ty i jak się teraz czujesz?

• #12506 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, tabletki juz sie rozpuscily, a reszte pogryzlam i polknelam. Troche mnie kluje w klatce i mam wzrosty tętna. Brzuch mnie boli, i krew leci.

• #12507 Odpowiedź

Tola

U mnie tylko temperatura dreszcze i lekki ból brzucha i teraz się boję że się nie udało

• #12509 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, a krwotok?

• #12510 Odpowiedź

Tola

Tylko delikatnie

• #12511 Odpowiedź

Lola

Ja spalam mialam.goraczke zaraz wstane to zobaczę co soe dzieje

• #12512 Odpowiedź

Tola

Hej Lola możesz napisać jak to dokładnie u Ciebie wyglądało?

• #12513 Odpowiedź

ALICJA666

Mi wylecial kolejny skrzep. Temperatura 38.3
    Pisz Lola co tam, bo sie martwie.

• #12515 Odpowiedź

Reba

Lola
    Co się dzieje??

• #12516 Odpowiedź

Tola

No to tak jak u mnie i nie wiem teraz czy się udało bo ostatnią dawkę wzięłam o 15 i tylko mam temperaturę dreszcze i delikatne krwawienie także nie wiem a Ty już skonczyłaś czy jeszcze nie?

• #12517 Odpowiedź

Reba

Tola jak miałaś tylko delikatne krwawienie to powinno jeszcze się rozkręcić. Bo to musisz się oczyścić.

• #12518 Odpowiedź

Reba

Lola
    Co z Tobą?? Kochana niepokoje się. Odezwij się jak masz siłę.

• #12519 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, a skrzepy?
    Ja dopiero 2 wzielam, jeszcze 2.5h.

• #12520 Odpowiedź

Tola

Miałam tylko dwa i to małe

• #12521 Odpowiedź

Lola

Reba u.mnie się pomału saczy przy siusianiu tylko brzuch tez boli ale u mnie chyba sie nie uda tymi tabsami nietety 🙁 nic dalej sie nie rusza 🙁 jestem podlamana

• #12522 Odpowiedź

Tola

Lola a w którym jesteś tygodniu?

• #12523 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, nie ma skrzepów?

• #12524 Odpowiedź

Lola

Nie ma skrzepow 🙁 ja jestem w 5tygodniu a powinnam w 8byc ale jak to gin ppwiedzial wszystko jest do tylu

• #12525 Odpowiedź

Tola

A kiedy wzięłaś ostatnią dawkę?

• #12526 Odpowiedź

ALICJA666

Ja siedze zawinieta w 2 koldry i krew sobie leci, 37.7

• #12527 Odpowiedź

Lola

O 16 wzielam ostatnia 🙁

• #12528 Odpowiedź

Reba

Lola
    Nie zalamuj się jeszcze. Może pójdzie. Bądź dobrej myśli. Jak jest krew to jest ok. Może się nasili ta krew i może dojdą skrZepy. Jesteś silna!! Wierzę w Ciebie.

• #12529 Odpowiedź

Tola

U mnie tak samo też mam dreszcze i gorączkę ale krwi to mało

• #12530 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Dobrze ze u Ciebie jest ok .zazdroszczę…

• #12531 Odpowiedź

Reba

A nawet jeśli nie da rady teraz to masz jeszcze czas i napewno są działasz. Poza tym masz wsparcie ginek. Głowa do góry.

• #12532 Odpowiedź

Lola

Reba
    Rece mi juz opadaja a lzy sie same cisnal , zawsze mam ppd gorke 🙁 mam nadzieje,ze moz3 ruszy pije rumianek tj alicja 666

• #12533 Odpowiedź

Lola

To chyba mial byc rumianek ? Alicja ?

• #12534 Odpowiedź

Reba

Lola
    Dużo komentarzy czytałam że nawet w nocy je budziły bóle i krwotok.

• #12535 Odpowiedź

Reba

Lola
    Tak mówiła Alicja że to rumianek.

• #12536 Odpowiedź

Reba

Lola
    Na demna chyba bóg czuwał, że te wyniki źle wyszły i że ta choroba mnie męczy. Ja na 80%procent raczej urodze. Ale po raz 4 i ostatni. Napewno!!

• #12537 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ja też nie mam łatwo i uwierz ze ja tez ze wszystkim mam pecha.. Naprawdę że wszystkim. Wszystko wkoło każdemu się układa tak jak chce a mi zawsze inaczej
    . Jedynie co mi się udało to mąż i dzieci.

• #12538 Odpowiedź

ALICJA666

Mi wylecial kolejny skrzep, duzy, jakies 5cm na 5cm :/
    Ogolnie to mam gorace poliki i leze pod koldra, ale niby czuje sie calkiem ok

• #12539 Odpowiedź

ALICJA666

Ja wypilam rumianek, ale on niby dziala rozkurczowo, czli chyba jak No-Spa, tak?

• #12540 Odpowiedź

Mała

Dziewczyny po jakim czasie od przeprowadzenia kuracji można wykonać test ciążowy ?

• #12541 Odpowiedź

Lola

Po 4 tygodniach test

• #12542 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bylas siku i cos wyleciało czulam jak tylko sie slizgnie i wylatuje to chyba skrzep i na papierze tez sa malutkie skrzepki , oby sie udalo 🙁

• #12543 Odpowiedź

ALICJA666

To takie jest Lola

• #12544 Odpowiedź

Lola

Alicja moze to sie rozkreci ?
    Miałaś uczucie takiego jakby czegos jakby galaretka Ci uciekala ?sorki ,ze tak pisze ale ja już nir mam sily :/

• #12545 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, tak, juz 3 duze uciekly

• #12548 Odpowiedź

Lola

Dziewczyny duzo.pijecie plynow ?

• #12549 Odpowiedź

ALICJA666

Ja pije caly czas

• #12550 Odpowiedź

Lola

Alicja 666 reba
    Bylam na skraju wiary wiec wzielam stara miske i.mowie no inaczej nie zobacze jakby co i wylecialo 4 duze skrzepy ok 4 -5 cm .chyba idzie w dobra stronę

• #12551 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny u mnie wyglądało to tak przy pierwszej próbie bóle brzucha, skurcze, i dosłownie kilka kropel krwi i koniec, wtedy się nie udało. Za drugim razem po pierwszej dawce już delikatnie krwawilam, jakieś małe skrzepy. Po drugiej dawce mocno się ruszyło, to już nie były skrzepy ale “coś” wyraźnie większego, wiadomo co.. Jakby w dwóch częściach wyleciało, intensywny ból brzucha przez całą kuracje, po trzeciej dawce krew jak przy miesiączce, cały czas ból brzucha, krwawienie jest coraz mniejsze.

• #12552 Odpowiedź

Lola

Moze ja przeloze wizyte na wtorek max na czwartek do gina zeby zobaczyc czy sie udalo … pewnie noc spokojna nie bedzie

• #12553 Odpowiedź

Mała

Olka a jak długo występowalo po kuracji u Ciebie krwawienie/plamienie ?

• #12554 Odpowiedź

Olka

Mała nadal krwawie, ale już mniej zdecydowanie.. A kuracje robiłam dziś startowałam o 10..

• #12555 Odpowiedź

ALICJA666

Ja mam tak, średnio tej krwi, ani duzo, anu malo, ale okresów tez nigdy intensywnych nie mam. Znowu mam biegunke, temperatura nie spada, ale wysoka powyzej 38 tez nie jest.

• #12556 Odpowiedź

ALICJA666

Olka, czyli jak dokladnie bylo, wtedy gdy sie nie udalo?

• #12557 Odpowiedź

Reba

Oj dziewczyny to widzę że się rozkręca. Super. Jak takie duże skrZepy lecą to bardzo dobrze. A krwi jaka ilość?? A ból macie??

• #12558 Odpowiedź

Olka

Wtedy jak nie poszło, to przede wszystkim miałam bardzo skąpe krwawienie, przy drugiej dawce kilka kropel dosłownie. Wylecialy dwa malutkie skrzepy i na tym się skonczylo. Zero krwawienia przez kolejne dni

• #12559 Odpowiedź

Reba

Pewnie noc macie nie przespana.

• #12560 Odpowiedź

Olka

Reba ból jest bynajmniej u mnie bardzo intensywny, aż do teraz..

• #12562 Odpowiedź

Reba

Olka to krwawienie już słabe masz?? Jak miesiączka czy jak?? A bóle może są bo macica się obkurcza tak jak po porodzie. Jak myślisz?? Rodziłas kiedyś??

• #12563 Odpowiedź

ALICJA666

Mnie boli, wylecial kolejny z mocnym bolem. Krew leci troche caly czas

• #12564 Odpowiedź

Lola

Reba
    Mam nadzieje ,ze bedzie ok bo przestawalam juz wierzyc …
    A jak Ty sie czyjesz ?

• #12565 Odpowiedź

Reba

Oh Lola w takiej chwili myślisz JesCE o mnie. Po niedzieli idę na kolejne badanie krwi. AK wyjdą źle to muszę iść do jakiegoś specjalisty zajmującego się tym i dalej kolejne badania wykrywajac co jest grane. Psychicznie jestem wymeczona ta cała sytuacja. Chciałabym być po kuracji, naprawdę. Ale w takiej sytuacji nie mogę bo mogę dostać krwotok. A jeszcze osłabienie od choroby. Dziś krew z nosa mi poszła.

• #12566 Odpowiedź

Reba

Lola
    Napewno będzie ok. A co nadal krwawisz i skrZepy?? Mąż Cię pewnie wspiera..

• #12567 Odpowiedź

Olka

Reba dokładnie jak miesiączka, myślę że ten ból to właśnie macica obkurcza się.. Tak jak mówisz. No rodziłam raz i takie zarządzenie losu że raz miałam też poronienie samoistnie.. Podobnie to wszystko wygląda..

• #12568 Odpowiedź

Olka

Reba a nie myślałaś o zabiegu np w Niemczech? Fakt że trochę bardziej kosztowne, ale w Twoim przypadku bezpieczniejsze. W Prenzlau przy Szczecinie przyjmuje Polski lekarz, moja znajoma tam robiła, wszystko może w 3 godziny i bardzo profesjonalnie.

• #12569 Odpowiedź

Lola

Reba
    Mysle mysle 🙂
    A bierzesz juz zelazo ?
    Tak u mnie duze skrzepy szly a teraz takie malutkie i siusiu z krwia
    A maz jak to maz pizze sobie je i mowi ,dasz rade , dasz rade jak ja mu dam zaraz to nie poniesie 😂 ale mam bulgoty w brzuchu jakby grzmiało

• #12570 Odpowiedź

Reba

Boję się mechanicznie bardziej niż farmakologiczne.

• #12571 Odpowiedź

ALICJA666

Ja wsadzilam ostatnia dawke. Caly czas biegunke mam i caly czas mocniej krwawie

• #12572 Odpowiedź

Reba

Olka poza tym ja miałam robić kuracje zupełnie sama. Bez męża bez nikogo.. 😣😣

• #12573 Odpowiedź

Olka

Reba ten zabieg jest tam legalny, w klinice, dostajesz tabletkę a później czyszcza cię próżniowo, wszystko pod okiem lekarzy ale za to minusów jest więcej bo raz że droga, dwa że koszty, a trzy że to aż kilka dni Cię nie ma w domu nie każdy może sobie na to pozwolić no i niestety zapisują to w karcie (więc chyba gdzies to widnieje) a cały koszt jak kiedyś liczyłam to 3500-4000 tysiące

• #12574 Odpowiedź

Olka

Ach Reba no tak.. 🙄

• #12575 Odpowiedź

Reba

Lola tak zaczęłam przyjmować żelazo. Ale to też ciekawe za ile zacznie się wchłaniac.

• #12576 Odpowiedź

Reba

Ahh te chłopy. Z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej 😋😋

• #12577 Odpowiedź

Olka

Przy anemii cytotec jest niewskazany, ale wiesz zawsze możesz na szpital uderzyć jakby coś się działo, tabletek nie wykryja..

• #12578 Odpowiedź

Reba

Olka
    I tu jest pies pogrzebany

• #12579 Odpowiedź

Lola

Olka
    Tez czytalam o tej klinice Polski ginekolog tam wykonuje zabieg .
    Ide zaraz pod prysznic moze ciepła kapiel bardziej ruszy

• #12582 Odpowiedź

Reba

Olka a Ty kiedy miałaś miesiączkę ostatnia?

• #12584 Odpowiedź

Olka

Reba ostatnia miesiączka 15 styczeń, piszą że lekarz nie jest w stanie wykryć tabsow po 48 godzinaach

• #12586 Odpowiedź

ALICJA666

Lola jak tam? Mi sie leje krew

• #12587 Odpowiedź

Reba

Olka
    A no widzisz co chwilę nowe wpisy. I już człowiek sam głupiej.

• #12588 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Widzę że się rozkręca na Maxa u Ciebie. A o której zazyla ostatnia dawkę??

• #12589 Odpowiedź

Reba

Olka
    A to ile taki zabieg??

• #12590 Odpowiedź

Lola

Wykapalam sie i wypadlo 3 duze skrzepy znowu ok 5cm ale jeden byl dziwny bardzo zwiazany i taki zylkowy .Ja pitole burza u mnie jeszcze tego brakowalo :/

• #12591 Odpowiedź

ALICJA666

Reba, 45 minut temu

• #12592 Odpowiedź

Olka

Reba zabieg 600 euro plus koszta

• #12593 Odpowiedź

Lola

Ide zaraz ostatni raz siusiu i chyba sie poloze moze uda sie zasnac … jak cos bedzie sie dziac to chyba sie obudze tak sądzę

• #12594 Odpowiedź

Lola

Reba
    Daj znac rano jak sie czujesz i jak przemyslenia .

• #12596 Odpowiedź

Reba

Lola
    O to może to co miało polecieć. Bądźmy dobrej myśli. A boli brzuch?? Bralas coś przeciw ból owego. Oki, będę się odzywać. Jak byś poszła we wtorek do ginek to napisz od razu Oki?? I byś może zapytała go jak to jest przy anemii. Bo masz takiego zaufanego dr.

• #12597 Odpowiedź

Reba

Alicja 666
    A u Ciebie jak samopoczucie??

• #12598 Odpowiedź

ALICJA666

Ja w sumie leze, brzuch pobolewa, krew sie saczy. Goraczka nie spadla, ale jeszcze nie ide spac, zn jestem umeczona, ale jeszcze czekam

• #12599 Odpowiedź

Lola

Reba nie ma sprawy zapytam jak sie dostane na wizyte 🙂 brzuch boli jak na miesiaczke nie nie bralam nic , jestem zdania ze i.tak wzięłam juz duzo tabletek dzis . Wszystko da się przezyc … 3mam.kciuki za Ciebie :*

• #12602 Odpowiedź

Reba

Witam dziewczynki. I jak samopoczucie?! Spicie czy jak?? Myślicie że się udało?? Działo się jeszcze coś w nocy?? Trzymajcie się cieplutko.

• #12603 Odpowiedź

Lola

Reba
    Mnie zalo w nocy takie male skrzepki i krew ciagnaca sie
    Właśnie wstaje:)mam nadzjeje,ze ske udalo
    A jak u Ciebie

• #12604 Odpowiedź

ALICJA666

Ja sie obudzilam o 4 znowu z biegunka i teraz znowu. Temperatura juz mi spadla. Przed snem mnie zalalo, bo poszlam ok 1 spac, ale teraz juz tylko troche krwi mam na podpasce.
    Mam nadzieje, ze sie udalo.
    Ogolnie jezeli sie udalo to powiem szczerze, ze myslalam, ze bedzie 5 razy gorzej, ale dramatu nie bylo

• #12605 Odpowiedź

Lola

U mnie biegunki brak czuje sie normalnie jak przy miesiaczce .Oby sie udalo bo nie chcialabym drugi raz zamawiać tabsow

• #12606 Odpowiedź

Sonia

Hej Alicja ja zaczęłam wieczorem i ostatnia przyjęłam dziś o 5rano. Parę skrzepkow poszło i oprócz biegunki i lekkiej gorączki, bol brzucha jak przy 1dniu okresu. Kiedy mogę się spodziewać, że się bardziej rozkręcić?

• #12607 Odpowiedź

ALICJA666

Sonia, u mnie najgorsze skomczylo sie 3 godziny po ostatnjej, a 1 krawienie wystapilo jeszcze przed 2 dawka. Wylecialo mi duzo duzych skrzepow, a zaraz po 3 dawce krew leciala tak konkretnie i po 2 h znacznie sie zmniejszyla. Caly czas mam biegunke i mialam goraczke ok 37 stopni.

• #12608 Odpowiedź

Sonia

No niestety mnie nie puściło jeszcze tak konkretnie:/Mam pytanie dziewczyny czy wy dużo piłyscie płynów??
    Może to pomoże żeby bardziej zaczęło leciec

• #12609 Odpowiedź

Tola

Cześć dziewczyny u mnie w sumie bez zmian troszeczkę krwi brzuch lekko pobolewa ale nic bardziej także nie jestem pewna czy się udało

• #12610 Odpowiedź

ALICJA666

Ja pilam duzo, ale przez to mialam biegunke.
    Teraz juz zjadlam sniadanko i mam nadzieje, ze mi przejdzie.
    Tola, a kiedy ostatnia dawke wzielas?

• #12612 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    A jak psychicznie?
    U mnie ok maz mowi ze krzycze to wravam na swoje tory 🙂

• #12613 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, jest ok, mam tylko nadzieje, ze sie udalo.
    Kiedy myślisz isc do lekarza?

• #12614 Odpowiedź

Lola

Ja bym chciala na wtorek reba mnie zmobilizowala ale nie wiem czy bede miala z kim dziecko zostawic bo u mojego gin sie cxeka ok godziny mimo zw masz na dana godzinę :/ narazie mam lekkie bole jak w okresie 2dniu lekko krwawie i jak siusiam to leci krew taka ciagnaca ale skrzepow juz nie ma .ogolnie czuje sie dobrze 🙂

• #12615 Odpowiedź

ALICJA666

To tak jak ja, ja mam nadzieje, ze w czwartek pojde

• #12616 Odpowiedź

Lola

Tak jak.mi.sie nie uda na wtorek to czwartek na 100% .

• #12617 Odpowiedź

Lola

Ile u was wizyta u gina kosztuje ?

• #12618 Odpowiedź

ALICJA666

Ja jezdze 30 km. To jakies 120 zl chyba

• #12619 Odpowiedź

Lola

Ja za pierwsza 150zl a teraz 130 kurde ceny straszne

• #12620 Odpowiedź

ALICJA666

Ja juz nawet nie zwracam uwagi… ortodonta, ginekolog, dentysta, co chwile płać…

• #12622 Odpowiedź

Lola

U nas to samo :/ JA jeszcze endokrynolog i isulino opornosc . Jak sie czujesz ?
    Reba co u Cb ?

• #12623 Odpowiedź

Tola

ALICJA666 wczoraj o 15

• #12624 Odpowiedź

Tola

I powiem Ci ALICJA666 że nie wiem czy się udało bo teraz to już mnie nic nie boli i krwi też mało

• #12626 Odpowiedź

Lola

Tola
    Wazne co wylecialo 🙂 nie musisz za długo krawawic 🙂

• #12627 Odpowiedź

Tola

Lola nie wiem dwa skrzepy miałam malutkie i nic poza tym dużo śluzu tylko i obecnie nic mnie nie boli

• #12628 Odpowiedź

Lola

U mnie sie rozkrecilo pp 3 dawce dopiero do teraz jak siusiam to jest lekka krew i na papierze tez. Moze bete zrob raz i po 48 drugi raz jak spada to znaczy ze sie udalo .ja ide do gina bo on o wszystkim wie ale jak nie to tez bete bym zrobila

• #12629 Odpowiedź

Tola

A to wyjdzie teraz wiarygodne?

• #12630 Odpowiedź

Lola

Powinna za 2 razem byc mniejsza

• #12631 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, nie mam pojecia w takim razie. U mnie normalnie lala sie krew, skrzepy watywaly z mocnymi skurczami.
    Troszke mnie jeszcze pobolewa momentami i troche krwi jest

• #12632 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Ja tez krwawie jak przy okresie i sluzu troche jest czerwonego.ale dziewnie bo nie odczuwam parcia na sikanie.

• #12633 Odpowiedź

Reba

Lola
    U mnie bez zmian. We wtorek idę na badanie krwi. A w czwartek już zaczyna mi się 9 tydz😣😣

• #12634 Odpowiedź

Lola

Reba
    Ja bym sie podreperowala i startowala po wynikach moze a noz sie uda

• #12635 Odpowiedź

Reba

Dziewczyny idźcie jak najszybciej do dr i dajcie znać. To może i ja się skuszę i zdążę. Ale jak czytam Toli komentarze to znowu zalamka. Tymbardziej że wszystkie porody miałam wywoływane bo zawsze brak rozwarcia, skurczy itp. Wszystko sztucznie mi wywoływały.

• #12636 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    A Ty juz rodziłas?? Czy to Twoja 1 ciąża??

• #12637 Odpowiedź

Reba

Lola
    Zobaczę w środę jak wyniki odbiorę. Chciałabym być już po. Ale tak bardzo się boję. Mam nadzieję że uda Ci się we wtorek pójść do dr.

• #12638 Odpowiedź

Reba

Lola. Wgl jak byś była u dr to zapytała byś się co grozi jak się nie uda?? Ok??

• #12639 Odpowiedź

ALICJA666

Ja jeszcze nie rodzilam

• #12641 Odpowiedź

Tola

A ALICJA666 myślisz że wszystko poszło ok?

• #12642 Odpowiedź

Lola

Ja rodzilam raz poród wywolywali tydzień czasu az w koncu na chama rodzilam bo.mialam 4cm tylko a drugi to cesarka .
    Ok zapytam, ciekawe czy mi sie udalo …

• #12643 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, taka mam nadzieje, ale np juz mam mniej twarde piersi, nie bola az tak jak przez ostatni czas i zszedl ze mnie ten wieczny nerw

• #12644 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Moja piersi też juz nie sa.tkliwe i jakod lepiej sie czuje ogolnie i spac nie chce mi sie…ciekawe co to będzie

• #12645 Odpowiedź

Tola

To ALICJA666 cieszę się mam nadzieję że u mnie tez będzie dobrze

• #12646 Odpowiedź

Reba

Lola, Alicja666
    To pewnie wam się udało. Bo tak Mówia że piersi przestaja być bolesne i że ma się ochotę wreszcie na kawę he ciekawe..

• #12648 Odpowiedź

Lola

Reba
    Najlepsze ,ze spac mi sie nie chce bo ostatnio ciagle spalam :/ i krwawie nadal …

• #12649 Odpowiedź

Misia

Dziewczymy tu pisaly wczesniej ze zrobily test ciazowy po 3 tyg od kuracji.

• #12651 Odpowiedź

Reba

Lola
    Bo miałaś oznaki ciążowe i dlatego spalas. Ja też senna jestem co chwila. A piersi to o Boże.. Do tego nudności. Masakra. To u CB pewnie się udało. Kiedy dzwonisz do ginek??

• #12652 Odpowiedź

Reba

Alicja666

• #12654 Odpowiedź

Lola

Reba
    Bede dzwonic we wtorek moze uda mi sie wkrecic w kolejke chodz tam to ciezko a jal nie to na czwartek na 100%
    Ja nadal krwawie i mam sluz bole podbrzusza jak przy okresie .samopoczucie lepsze niz przed

• #12655 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Co tam u Cb ?

• #12657 Odpowiedź

ALICJA666

No u mnie to samo, przeszla mi ta sennosc, bo ja juz funkcjonowac nie moglam.
    Troszke leci krwi jeszcze, ale ogolnie jeszcze pare skurczy brzucha mialam dzis, czyli jak przy miesiaczce. Jestem dobrej myśli.
    Tola, a jak u Ciebie?

• #12658 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Mnie bolal brzuch w tym miejcu gdzie byla ciaza na usg jakbym miesnie naciganela. A w macicy mnoe kulo ale moze to skurcze byly u mnie tez nadal leci i lekko boli jak przy okresie ciagle

• #12659 Odpowiedź

Tola

Mnie to tylko lekko brzuch nadal boli ale nic poza tym 😣

• #12664 Odpowiedź

Misia

Dziewczyny tabletki sa oryginalne.ja mam tylko zal ze po prostu do siebie ze nie trafiłam tu od razu tylko zamowilam z jakiegoś głupiego ogłoszenia i doszly mi nieopisane leki luzem w woreczku dramat nigdy więcej ogloszen wydalam kase a tu płacisz raz i z glowy

• #12667 Odpowiedź

Lili

Dziewczyny jestem już po… Wszystko jest wporzadku. Kuracja jak najbardziej skuteczna i gwarantuje najwyższą jakość. Tabletki przyjęłam, pierwsze skurcze zaczęły się pierwszego dnia po przyjęciu 2 dawki 4 tabletek. To nie jest żadne oszustwo. Jeśli jesteście pewne na wykonanie tego to śmiało można wierzyć w skuteczność. To jest jedyna strona która nie oszukuje i nie naciaga ludzi.

• #12668 Odpowiedź

Tola

ALICJA666 nie wiem niby wszystkie objawy były poza krwawieniem tylko 2 małe skrzpki

• #12669 Odpowiedź

Reba

Lili
    A w którym tyg byłaś?? I kiedy robiłaś kuracje??

• #12670 Odpowiedź

Reba

Tola.
    A Ty w którym tyg byłaś??

• #12672 Odpowiedź

Lili

Byłam w 6 tyg ciąży. Kuracje robiłam w 4 dni temu. Nadal krwawie i pobolewa mnie brzuch ale poza tym jest ok. Jutro idę na betę

• #12673 Odpowiedź

Reba

Tola
    A jak się nie powiodło to co robisz?? Powtarzasz kuracje??

• #12674 Odpowiedź

Reba

Lili
    A do lekarza się nie wybierasz??

• #12675 Odpowiedź

Reba

Lili
    A możesz opisać dokładnie jak to u CB wyglądało?? Zaczynając od Ru, jak wzięłaś to pobolewa brzuch lub coś?? A w następnym dniu jak to wyglądało??

• #12676 Odpowiedź

Lili

Wybieram się do lekarza pod koniec tygodnia

• #12677 Odpowiedź

Lili

Pierwsza tabletkę przyjęłam 24h przed przyjęciem 3×4 tab. Wieczorem zaczął mnie delikatnie boleć brzuch. Kolejnego dnia przyjęłam pierwsza dawkę 4 tabletek. Nic się nie działo. Przy drugiej dawce po 3,5h zaczęły się delikatne skurcze. Dało się wytrzymać. Trzecia dawkę i ostatnia przyjęłam o 14 wtedy zaczęły się silne skurcze i krwawienie. Nasililo się wszystko wieczorem.

• #12678 Odpowiedź

Lili

Dodam że podczas kuracji nie byłam sama.

• #12689 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, no wlasnie… ginekolog od razu nam potwierdzi brak ciazy?

• #12690 Odpowiedź

Tola

Też mam zamiar się wybrać do ginekologa

• #12691 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Tak na usg bedzie widac dopochwowo i na usg normalnym potwierdzi .U mnie byly takie jaja ze na usg dopochwowo nie bylo widac ciazy a przez brzuch byla :/ to byl szok …

• #12692 Odpowiedź

Lili

Chciałam pomoc i wyrazić swoją opinię. Jeśli nie wierzycie to trudno. I nie jestem żadna administratora a tym bardziej właścicielka tej strony. Czy bezpieczne nie wiem. Bezpiecznie pod tym względem że nie naciagaja ludzi. Tylko najpierw wysyłają a przy kurierze można spr co w przesyłce jest i wtedy zapłacić. Czy skuteczne?? Mam nadzieję że tak. Jutro po badaniu beta będę wiedziała

• #12695 Odpowiedź

Reba

Lola
    To myślisz żebym nie brała tego zestawu skoro u mnie już 8,5 tygodnia??

• #12696 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    Ale Ciebie też pobolewa brzuch po Ru?? Czy już mi się pomieszalo całkiem??

• #12697 Odpowiedź

Reba

Ja Bez kuracji i mam gorączkę 😣Fatalnie się czuje.

• #12698 Odpowiedź

Lola

Reba
    Na moje oko to ja bym wziela jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz ja tak cxy siak bym wziela . Ja jestem zdeterminowana chodzbym miala spod ziemi potem wziasc kase na 2 zestaw to i tak go kupie.Dziecku teraz mowie nie nie
    Moim zdaniem sprobuj .Jesli zarodek nie będzie mocny to i w 10 tyg wyleci

• #12699 Odpowiedź

Reba

Lola
    Podziwiam Cię. Też bym chciała być taka silna. Modlę się abyś się dostała we wtorek do tego dr takto mi posluzysz pomocą. Bo nie wiem anemia, choroba, do tego piszą że to można do 9 tyg ta kuracje. Fakt faktem jak się dowiedziałam o ciąży to dzwigalam, gorące kąpiele specjalnie brałam, skakalan na skakance i nic. Boję się że u mnie jest taki silny zarodek.

• #12700 Odpowiedź

Reba

Lola
    A ogólnie dużo krwi straciła?? I w nocy normalnie spalas?? Czy obudził Cię jakiś ból lub wyciakajaca krew??

• #12701 Odpowiedź

Lola

Reba
    Czy silna hmm moze bardziej zdeterminowana tak sadze 🙂 ja mam pare swoich chorób ale średnio na to zwazalam fakt ciut to nie madre ale musialam to zrobić. TY tez dasz rade :))

• #12702 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ale myślisz że jak będę sama w domu z dziećmi to dam radę?? Nie wykrwawie się jak dojdzie do krwawienia?? I co gorączkę monitorować często!?

• #12703 Odpowiedź

Lola

Reba
    Spalam ale cmilo mnie wstalam jakoś kolo 2 i poszlam.siusiu to skrzepy lecialy i teoche mnie zalalo potem rano to samo i w dzien leci sobie pomalu czasem krew jakby ze sluzem czasem sama i cmi lekko podbrzusze

• #12704 Odpowiedź

Lola

Reba
    Dasz rade ja tu bede bo dam znac czy mi sie udalo …mysle ,ze maz pomoze mimo wszystko jal będziesz sie meczyc ma chyba ludzkie uczucia? Ja jak zawsze mocno krwawie tak teraz to polowa z tego była nie martw sie na zapas bedzie dobrze

• #12705 Odpowiedź

Lola

Ja gorączkę chyba z 2 razy tylko mierzylam a tak to sama wiesz jak sie czujesz i cxy masz goraczke ,znasz swoj organizm 🙂

• #12708 Odpowiedź

Lola

Tola
    No właśnie ta Pani wydaje soe bardzo wiarygodna mi jak nir poszlo to od nich zamowie

• #12709 Odpowiedź

Tola

No właśnie też się nad tym zastanawiam tylko chcę się jeszcze raz do ginekologa udać czy aby na pewno jest jeszcze ciąża tylko jak myślisz 2 dni po kuracji mogę iść?

• #12710 Odpowiedź

Tola

No właśnie ALICJA666 a jak Ty się czujesz?

• #12711 Odpowiedź

Lola

Pisali ze tak ale kurde nie jestem pewna .Widzisz ja nir mam problemu bo.moj o wszystkim wie …

• #12712 Odpowiedź

Tola

No właśnie też nie jestem pewna

• #12713 Odpowiedź

Lola

Wejdz gdzies na forum napewno jest napisane 🙂 mnie znowu cmi podbrzusze ide sie zaraz kapac i chyba polezec.

• #12714 Odpowiedź

ALICJA666

Tola, ja juz dobrze

• #12715 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny jeśli nie krwawicie możecie śmiało iść do ginekoga, ja poszłam powiedziałam że miałam jakieś skurcze i chciałam sprawdzić czy jest ok

• #12716 Odpowiedź

Lola

Olka
    Ja teraz czuje sie jakbym miala normalny okres tylko takie malutkie skrzepiki sa to chyba sie oczyszcza jeszcze hmmm brzuch po kapieli mniej boli 🙂 wlasnie leze odpoczwam

• #12717 Odpowiedź

Olka

Lola mam dokładnie tak samo, lekkie krwawienie i troszkę skrzepow, w nocy bardzo bolał mnie brzuch, musiałam się wspomóc tabletkami. Ale dziś już okey 🙂

• #12718 Odpowiedź

Lola

Olka
    Ja wczoraj mialam takie bole z krzyza jak do prorodu masakra ale dalam rade bez niczego jako poszlo ale wczorajszy dzien trochę wyciety z zyciorysu .Chcialabym trochę szczescia by to sie udalo

• #12721 Odpowiedź

Tola

Olka i jak myślisz że się udało bo u mnie to prawie nic zero krwawienia

• #12722 Odpowiedź

Reba

Tola idź do lekarza tak jak Olka mówi żeby się sprawdzić. No takie gdybanie nic nie pomoże. A powiesz ze miałaś silny ból podbrzusza i troszkę poplamilas. A że wystraszylas się i dlatego przyszlas to skontrolować.

• #12723 Odpowiedź

Lola

Tola
    Lepiej isc niz zachodzic w glowe i.ciagle myslec … ja wstaje wlasnie zaraz u siebie zobacze co i jak

• #12724 Odpowiedź

Lola

Ja jeszcze troszke plamie jak przy koncowce okresu .Czuje sie dobrze i.nie jest mi nie dobrze 🙂

• #12725 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Jak tam co tam ?

• #12726 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, Ja jak siusiam to jeszcze widze krew, ale podpaska po nocy czysta.
    Jedno co powiem, ze po samopoczuciu od razu widze roznice

• #12729 Odpowiedź

Lola

http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php&p=6598740

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 miesięcy, 1 tydzień temu przez  admin.
  • #12734 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny u mnie to samo, dosłownie z dnia na dzień cycki opadły 🙄🙄😉 nadal krwawie, dziś nawet troszkę mocniej..
    Tola
    Jak miałaś słabe krwawienie to mogło się nie udać, ja miałam tak samo.. Najlepiej lekarz i to jak najszybciej będziesz wiedziała na czym stoisz..

• #12735 Odpowiedź

Olka

Reasumując z moich obserwacji, przy dwóch próbach z której jedna była nie udana, to różnica jest taka że jak dochodzi do poronienia, zdecydowanie mocniejszy ból brzucha, i przede wszystkim krwawienie jak przy miesiączce, i oczywiście wydalana tkanka, dosyć dużo skrzepow, oczywiście pisze z mojego doświadczenia czyli 8 tydzień, skrzepy dość duże, widziałam że to to bo patrzyłam, później obkurczanie macicy, u mnie mocny ból w dole brzucha, i cały czas krwawienie plus małe skrzepy.. Przy nie udanej próbie było to tylko kilka bolesnych skurczy, lekki ból brzucha i prawie zerowe krwawienie..

• #12736 Odpowiedź

Lola

U mnie jakby brzuch byl.miekszy ale moze to urojenia juz … chodz porownujac z ta strona bocian jak piszą o poronieniu to wszystko by sie zgadzalo …

• #12738 Odpowiedź

Lola

U mnoe tez skrzepy duze byly ale pierwszy raz jak cos polecialo to czułam jakbym mala pilke wydalila tylko czy to to bylo …noe wien nie zdążyłam zlapac bo uciekło nie bylam swiadoma ,ze to juz to moze byc .Potem mialam takie duze skrzepy i do dzis mam skrzepki i sluz .Teraz bylam siusiu to jakby sluz nie jest juz krwa czysta tylko ciut jasniejszy brzuch narazie nie boli .

• #12740 Odpowiedź

Olka

Hahah Lola padlam 😂 chyba zaraz wszystkie nas z tad wyrzuca 😂a wracając do tematu z tego co opisujesz to napewno Ci się udało 👍

• #12745 Odpowiedź

Reba

A po poronienie nie powinno się krwawic dobre kilka dni??

• #12746 Odpowiedź

Reba

Mam nadzieję że wam się udało. Ale żyć w takiej niepewności. Masakra… Oszalałabym chyba..

• #12747 Odpowiedź

Reba

Dziewczyny dajcie znać po wizycie u ginek

• #12748 Odpowiedź

Reba

Lola
    Jak jutro byś się dostała do dr to daj znać wcześniej to bym Ci napisała o co byś zapytała dr Oki??

• #12749 Odpowiedź

Lola

Reba
    Nie nie trzeba krwawic nie wiadomo ile to zalezy od organizmu .ok dam znac po 14 czy sie udalo wepchac w kolejke 🙂

• #12754 Odpowiedź

Lola

Olka
    Kurde powiem Ci ze mam taki metlik czy sie udalo ze masakra szok normalnie …

• #12755 Odpowiedź

Olka

Lola spokojnie, po przebiegu kuracji to raczej na 100% ale ja też dla pewności muszę jakoś to potwierdzić..

• #12756 Odpowiedź

ALICJA666

Ja juz dzis nid krwawie, delikatnie rozowe siku rano i pare ciemnych skrzepow. Czy to mozliwe, ze tak szybko mi przeszlo po obfitym krwawieniu?

• #12762 Odpowiedź

Reba

Dziewczyny ja czytałam teraz o poronienia h i jest poronienie zupełne. Ze wszystko z sb wydalilyscie na co u was wygląda. Takie poronienie jest zazwyczaj do 7 tyg i że szybko krwawienie ustępuje i macica szybkl wraca do normy. Więc pewnie będzie dobrze.

• #12763 Odpowiedź

Lola

Reba
    Zebys byla dobrym przepowiednia 🙂
    Bo ja ciagle mysle …

• #12766 Odpowiedź

Reba

Lola
    Napewno wam się udało właśnie pisałam z Panią z tej wcześniej wymienionej strony. I jestem pewna że wam się udało. Głowa do góry kovhana
    . PrY anemi nie jest wskazane mówi ta pani. Musi dojść do krwawienia bo taki cel jest tej kuracji.

• #12767 Odpowiedź

Lili

Jestem dzisiaj po drugim badaniu na beta hcg. Pierwszy tydzień temu to ponad 4600 a dzisiaj już 1200. Tendencja jest spadkowa. Jeszcze potwierdzenie usg i chyba wszystko poszło w dobrym kierunku.

• #12768 Odpowiedź

Lola

Reba
    Ja już mam taki metlik ze masakra nie wiem w co wierzyc :/

• #12770 Odpowiedź

Sonia

Lili kiedy robiłaś pierwsza betę po kuracji czy przed?

• #12771 Odpowiedź

Lili

Robiłam przed kuracja i po. W poniedziałek tydizne temu robiłam pierwsza betę, w czwartek przyjęłam tabsy, dzisiaj znowu beta

• #12779 Odpowiedź

Olka

Tak Tola po tym mnie ruszyło 🙂 Lola ja jeszcze krwawie, i małe skrzepy ale tak jakby końcówka miesiączki

• #12781 Odpowiedź

Lola

Olka
    Ja tez jeszcze krwawie i mam taki sluz i skrzepki malutkie ale jakos humor mi wrocil .dziwne nawet maz to widzi 🙂

• #12820 Odpowiedź

Misia

Reba ja bylam w 4 tygodniu.

• #12829 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Właśnie byłam dzisiaj u gin powiedział że to 6 tydzien i 2 dni..kuracje mogę zacząć dopiero w przyszłym tygodniu..trochę późno…Ale po rozmowie z p.Dorota do 12 tygodnia nawet mozna..

• #12830 Odpowiedź

Reba

Ja na początku to wgl myślałam że to forum to wielka ściema, że są postawione klientki, którym za to płacą. Ale trafiłam na Lole. Alicja666. Super kobitki i widać że życiowe. I po ich wpisach stwierdziłam. Ze to Real.

• #12831 Odpowiedź

Misia

Reba ja jestem tez real 100%.nie mam po co sciemniac.zadem w tym moj cel.

• #12832 Odpowiedź

Reba

Gigi. No właśnie też pytałam i to samo mi powiedziała. Na chwilę obecną mam problemy zdrowotne i dlatego jeszcze nie zdążyłam. Bo takto miałam na równo z Lola i Alicja666 kurowac się. Ale nie moglam😣😣

• #12833 Odpowiedź

Gigi

Ja tak samo myślałam że to podstawione konta…

• #12834 Odpowiedź

Misia

Gigi trzymam kciuki za powodzenie.

• #12835 Odpowiedź

Reba

Misia a u Ciebie było krwawienie i skrZepy??

• #12836 Odpowiedź

Reba

Gigi, a masz czyjeś wsparcie z bliskich osób??

• #12838 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Najpierw zadbaj o zdrowie…musisz mieć siły aby przez to przejść…poczujesz się lepiej i wtedy zadziałasz jak zdecydujesz…zdrowie w Twoim przypadku teraz najważniejsze jest

• #12839 Odpowiedź

Reba

Gigi. Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę??

• #12845 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Będę sama z dwójką dzieci…ostatni okres 24 styczeń…i powiem Tobie że nie mam końskie hemoglobiny i boję się krwawienia

• #12847 Odpowiedź

Reba

Gigi
    Ja mam dokładnie to samo. Morfologia do dupy. Anemia, teraz JesCE ostre przeziębienie.. Katar kaszel stany podgoraczkoqy. I też bym była sama z dziećmi. U mnie ostatnia miesiączka 10 styczen.

• #12848 Odpowiedź

Misia

Gigi trzymaj sie bo to przynajmniej w moim przypadku mile doświadczenie nie bylo…

• #12849 Odpowiedź

Reba

Gigi a już zamówiłam??

• #12850 Odpowiedź

Reba

Zamowilas??

• #12851 Odpowiedź

Reba

Gigi a masz jakieś objawy ciąży??

• #12852 Odpowiedź

Gigi

Dziękuję…nastawiam się że dam radę.. chociaż się boję…moje dziecko jest takie wrażliwe jak jestem chora..i dlatego będę musiała grać twardą…

• #12854 Odpowiedź

Gigi

Myślę też że inne kobiety są lub byly w jeszcze gorszych sytuacjach niż ja i dają radę…To też dodatkowo trzyma mnie przy nadzieji

• #12855 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Mam bóle migrenowe, bolace piersi A raczej sutki i nerw masakryczny

• #12856 Odpowiedź

Reba

Gigi
    To kiedy planujesz dokładnie wziąść?? Zamowilas już zestaw??

• #12857 Odpowiedź

Reba

Gigi
    Też skutki mam bardzo obolałe, ale ogólnie piersi też czuję że już nabrzmiewaja i w dodatku co chwilę latam na siu sianie.

• #12858 Odpowiedź

Lola

Dziewuchy ide sie polozyc , do jutra 🙂 3majta sie tam.zdrowo i badzmy dobrej mysli.

• #12859 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Zamówiłam dzisiaj…szczerze to już nie byłam pewna Ale dzięki dziewczynom z tego forum i Pani Dorocie znowu zaczęłam wierzyc

• #12860 Odpowiedź

Gigi

Reba
    Ja mogę tylko w tygodniu..weekendy odpadają.. więc jak tylko dostanę zestaw to biorę…najgorsze że do pracy muszę chodzić…

• #12861 Odpowiedź

ALICJA666

Dramat…

• #12862 Odpowiedź

ALICJA666

Widze, ze niezla rozmowa sie tu rozkrecila. Ja mysle, ze nas 1 wywala z tego forum Lola 😛
    a moj koment czeka na ich akceptacje, wiec raczej sie nie doczekam 😖😖 i nasze forum zaraz tez spalą 😞😞

• #12866 Odpowiedź

Oksanaa

I jak ?

• #12870 Odpowiedź

Pani P.

U mnie się udało 🙂

• #12879 Odpowiedź

Lola

Reba alicja666
    Co tam ? Ja nadal malo ale krwawie dolegliwości zadnych nie mam 🙂

• #12881 Odpowiedź

Lola

Reba alicja 666
    Jak tam wstalyscie ? Ja dalej krwawie a myslalam ,ze wczoraj sie konczylo …

• #12886 Odpowiedź

nonna

jest tu ktos ? 🙂

• #12888 Odpowiedź

ALICJA666

Oksanaaa, ale, ze co slyszymy?

• #12889 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, Reba, Olka, Gigi, jak tam?

• #12899 Odpowiedź

Lola

Reba alicja666
    Jak tam?

• #12934 Odpowiedź

Lola

Ej dopiero sie strona odwiesila od rana pisalam i nic Wyglada na to ze były jakies przeróbki i to dlatego .Do gina jade w piątek dzis nie ma miejsca a w czwartek go nie ma (cos pomylilam )jade w piątek na 17.30 dalej krwawie …

• #12939 Odpowiedź

Sonia

Lola cały dzień się wiesza

• #12940 Odpowiedź

Olka

Serwer przez nas przeciążony chyba 😂 u mnie ok, jeszcze krwawie, ale coraz mniej 🙂

• #12941 Odpowiedź

Sonia

Ja dopiero dziś bardziej krwawie + skrzepy a brałam w sobote.. Dziś zrobiłam betę i za tydzień powtórzę sprawdzić czy spada

• #12944 Odpowiedź

Lola

Sonia
    Ja tez jestem z soboty ostatnia dawka g 16 🙂

• #12951 Odpowiedź

Sonia

Lola wiem bo ja zaczęłam trochę po Tobie i Alicji. U mnie było z soboty na niedzielę 😉

• #12952 Odpowiedź

Lola

Sonia
    Aaa no.ok 😀 do piatku zwariuje :/ chcialabym juz miec to glowy 🙂

• #12954 Odpowiedź

Sonia

Ja czekam tydzień z beta bo niestety nie mam takiego zaufanego lekarza do którego mogłabym się udać. Mam nadzieje ze spadnie

• #12955 Odpowiedź

Sonia

Lola ja też zwariuje, ale bądźmy dobrej myśli że wszystko okej

• #12956 Odpowiedź

Lola

Sonia
    No ja lekarza mam ok ale wszystko prywatnie wizyta 130-150zl ide już 3 raz :/ takze masakra

• #12977 Odpowiedź

Lola

I.znowu sie blokuje moze zalozymy jakis swoj post ?

• #13023 Odpowiedź

Gigi

Hihihi….ale numer

• #13041 Odpowiedź

Gigi

Lola zobacz jak szybko spada liczba odp w poscie

• #13061 Odpowiedź

Tola

Olka a w którym Ty byłaś tygodniu?

• #13062 Odpowiedź

Lola

Reba
    Zyjesz Jak sie czujesz?

• #13063 Odpowiedź

Reba

Hey dziewczyny. Tak żyje żyje.. Dziś byłam na badaniach, jutro wyniki. Zobaczymy..uu szkoda że dopiero w piątek idziesz do ginek. Bo u mnie w czwartek zaczyna się 9 tydzień i nie wiem czy się uda. Czy nie będzie za późno. 9 tydz to już ponad 2 miechy.

• #13064 Odpowiedź

Reba

Lola ja Tez pisałam wczoraj i dzisiaj i niektóre komentarze nie były dodawane.

• #13065 Odpowiedź

Reba

Olka a Ty kiedy idziesz do ginek??

• #13066 Odpowiedź

Lola

Reba
    U mnie w piatek siw okaże czy nie bede powtarzać kuracji :/ Nadal lelko krwawie czasem taki dziwny sluz idzie jeszcze.

• #13067 Odpowiedź

Reba

A u was dziewczyny jak samopoczucie??

• #13068 Odpowiedź

Lola

Cos cisza zawialo .hop hop

• #13069 Odpowiedź

ALICJA666

Halo, halo, ja nic nie moglam napisac :/
    Ja mam takie troche ciemne plamki i mam takie mocniejsze skurcze brzucha :/ zakladacie jakis inny wątek?

• #13071 Odpowiedź

Lola

Tak myslalam zeby zalozyc czysty ale nie wiem czy umiem hahaha ;D bo do piatku chce byc i potem z reba zeby ja wspierac jak cos bo tobie sie chyba udalo “)

• #13072 Odpowiedź

Reba

Lola
    Kochana Tobie też napewno się udało. Nie martw się na zapas.

• #13074 Odpowiedź

Reba

Dziewczyny założyłam niby nowy temat:cisza. Cisza. Ale w nagłówku mi pisze ze zostanie niedługo dodany do serwisu. Ale się okaze he

• #13075 Odpowiedź

Reba

Tola a u CB jak tam?? Ruszyło się coś?? Będziesz działać jeszcze??

• #13076 Odpowiedź

Reba

Gigi

• #13083 Odpowiedź

Lola

O to zaraz szukamy watku 🙂

• #13085 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Masz skrzepki jeszcze?

• #13086 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, mam takie ciemne plamienie jeszcze, ale wymagajace podpaski. I mocne bole brzucha

• #13087 Odpowiedź

ALICJA666

A Ty Lola?

• #13088 Odpowiedź

Lola

Mnie cos kluje po lewej stronie ale tak lekko a tak to nic nie boli .Wlasmir tez mam takie male skrzepki i tez mam podpaske bo czasem cos plami.

• #13090 Odpowiedź

ALICJA666

Mnie tez cos kluje po lewej stronie wlasnie i mam skurcze do tego :/

• #13092 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Jakby sie udalo to chyba na weekend strzelam drinka 🙂

• #13095 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, ja znowu mam krawawienie. Olka, czy to normalne? Nie krwotok, ale swieza krew i taka ilosc widoczna

• #13098 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    A kiedy idziesz do ginek??

• #13099 Odpowiedź

Lola

Ja narazie nie krwawie ale mam sluz taki zrolowany jakby zluszczony…piatku przybywaj bo zawalu dostane :/

• #13101 Odpowiedź

Olka

Dziewczyny ja też nadal krwawie, ymmm taka jakby gesciejsza krew, ale to raczej normalne, do tygodnia może to trwać a nawet dwóch 🙄

• #13102 Odpowiedź

Olka

Krwawienie trwa dopóki macica się całkowicie nie oczyści, ale max do 14 dni, jeżeli dłużej to powinno pójść się do lekarza

• #13103 Odpowiedź

Lola

Olka
    Jakbym miala czekac 14dni na lekarzw chyba bym z niepewnosci oszalala 🙁

• #13105 Odpowiedź

Tereska

Ja już po. Pierwsze skurcze po ok. 1,5 h miałam. Nie było tak tragicznie. Ibuprom pomógł.

• #13110 Odpowiedź

Olka

Lola, no tak prawda 🙄 stanowczo za długo..

• #13113 Odpowiedź

Lola

Dobrze,ze moj piatek już po jutrze 😀 mowie Ci jak sie udalo , zaliczam monopol 😂

• #13114 Odpowiedź

ALICJA666

Ja ide 2 piatek 7:45. Mam dzis takie mocniejsze bole, ze juz Nurofen lyknelam :/ i tez jestem ciekawa jak to wyglada

• #13115 Odpowiedź

Olka

Lola
    ja też sobie odbije napewno chyba z pół litra odrazu chlapne 😂😂😂 Alicja666 to normalne te skurcze, nie martw się 🙂

• #13116 Odpowiedź

Lola

Olka
    Już nie chcialam tak lapczywie 😂😂
    Ale skoro mówisz to czemu nie 🙂

• #13117 Odpowiedź

Reba

To dziewczyny zaszaleja. A jakby że inaczej. Ja odebrałam wyniki. Narazie bez zmian. Anemia nadal trwa.

• #13118 Odpowiedź

Reba

Tereska. W którym tyg byłaś jak działałas??

• #13119 Odpowiedź

Reba

Olka Ty pierwsza kuracje w którym tyg robiłaś?? I po jakiej przerwie zrobiłaś drugi raz kuracje?? To musi być jakaś przerwa!?? Pisałam na tą Twoją stronę ale od około dwóch dni nie ma p. Dorotki. Niby maja się odezwać. Czas pokaże.

• #13120 Odpowiedź

ALICJA666

Ja sobie brwi funduje w weekend, wiec alko nie bedzie :/
    No nic, w pt sie wszystko dowiem

• #13121 Odpowiedź

Lola

Alicja tez bym sobie fundnela ale malek ubran zakupiłam ciut za duzo 😉 i.troche innych wydatków jest :/ jeszcze gin i w razie w na 2 kuracje trzymam 🙁

• #13123 Odpowiedź

Olka

Reba,
    pierwsza kuracja 5-6 tydz, druga robiłam po 2 tyg, musi być przerwa minimum tydzień

• #13124 Odpowiedź

Reba

Dziewczyny podjęłam ostateczna decyzje. Nie biore kuracji gdyż ta anemia do tego ta choroba. Jeszcze jak nie wypali to minimum tydzień trzeba odczekać to będzie już ponad 10 tydzień. Więc moim zdaniem to już za długa ciąża. Nie będę ryzykowala zdrowiem. Tymbardziej że mam 3 synkow, muszę dla nich żyć!! Praktycznie wszędzie pisze ze farmakologiczne można max do 9 tyg. Najbezpieczniej jest do 49 dni ciazy. Ze najmniej jest komplikacji a już w późniejszym okresie coraz więcej procent powikłań. Może i będę żałowała decyzji. Czas pokaże… Jestem zalamana
    Ale innego wyjścia nie Widze.zycze wam powodzenia Kochane
    Mam nadzieję że w piątek ginek. Dadzą wam dobre wieści. 3mam kciuki. Dajcie znać!!

• #13125 Odpowiedź

Reba

Gdybym wcześniej zaczęła szukać rozwiązania przez internet to może bym już była po. Napewno. A ja najpierw szukałam rozwiązania po lekarzach ale na darmo. Bo kasy na wizyty wydała u specjalistów a żaden nie okazał się ciut wyrozumiałościa.

• #13126 Odpowiedź

Reba

Zestaw mam cały czas w domu. Jak by któraś była zainteresowana to za grosze mogę oddać.

• #13127 Odpowiedź

Lola

Reba
    Jesli mi sie nie udalo to nie czekam 2 tyg zamawiam odrazu w piatek i podejrzewam ze na wtorek beda i biore od nowa . Badz tu z nami dam znac Ci co powiedzial w piatek Bardzo sie boje …

• #13128 Odpowiedź

Reba

Lola Kochana mimo mojej decyzji będę z wami napewno

• #13129 Odpowiedź

Reba

No nawet teraz czytałam wypowiedź jednego z lekarzy że max 8-9tydz dopuszcza się aborcji farmakologicznej krajach gdzie aborcja jest legalna przy fachowej pomoc y lekarskiej. A później już mechanicznie tylko.

• #13131 Odpowiedź

Reba

Mąż wspiera mnie psychicznie że damy sb radę itp choć nie znał moich zamiarów bo nigdy by się na to nie zgodził.. Ze względów medycznych i stan mojego zdrowia.

• #13132 Odpowiedź

Reba

Może i ktoś pomyśli o sroch z tej dziewczyny. Ale ciekawa jestem która by w 9 lub 10 tyg cudowala.jak by to było moje 1 dziecko to bez wahania bym się podjęła ale teraz jak mam rodzinę jak patrzę na dzieci… Nie mogę!! A nóż widelec coś by mi się stało.. Na własne życzenie.

• #13133 Odpowiedź

Reba

Jedynie jestem zła na siebie ze najpierw wierzyłam tym specjalistom lekarzom. Ze tyle czasu na to zmarnowalam. Bo już pies sral z kasą. Bo dodam że byłam u kilku i każda wizyta 120-160zl.plus badania.

• #13139 Odpowiedź

Olka

Reba, martwisz się o swoje zdrowie, masz dla kogo żyć, Twoja decyzja jest zrozumiała dla każdego.. Ja jeśli miałabym oparcie w facecie z którym stało się to co się stało też pewnie chciałabym innego rozwiązania.. ale niestety.

• #13140 Odpowiedź

Lola

Reba
    No wlasnie, to prawda …
    I tak jesteś twarda babka:)
    Później tak ttlko5 zabieg w klinice a to juz tez mega koszta :/ dlatego ja bylam.za aborcja powinna byc dostepna dla kobiet a nie szukanie po internecie i trucie soe nie wiadomo czym 🙁

• #13141 Odpowiedź

Olka

Lola właśnie, legalna aborcja zmieniła by bardzo dużo ale w tej naszej Polsce to chyba nie realne 🙄

• #13142 Odpowiedź

Reba

Olka, Lola
    Dzięki za wsparcie. Powiem wam szczerze niby postanowiłam ale kusi mnie cały czas. Choc wiem że to niebezpieczne. Ale muszę epostawic czoła sytuacji i jakoś to przetrwam. Tyle dobrego z tej sytuacji że poznałam was fajne d, iewczyny. Trochę się podzieliliśmy wspólnym życiem. Zawsze lżej na sercu he

• #13143 Odpowiedź

Reba

Lola. Gdyby mąż wiedział o wszystkim to nie martwił abym się o koszta. Bo było by nas na to stać. Ale on jest przeciwny farmakologicznej bo się martwi o mnie a jak ja bym się miała poddać mechanicznej to on by chyba na zawał padł. Wiesz co innego jak jestem z tym sama i że wspólnego konta by uciekał pieniądze od tak to już coś nie tak prawda?? Tymbardziej mówię już na lekarzy wydalam plus zestaw to trochę poszło. A Ilez można kręcić. 😣😣

• #13144 Odpowiedź

Reba

Też jestem za legalna aborcja. Każda kobieta powinna decydować o sb. Powinna mieć prawo wyboru. Ale tak jak Olka piszesz u nas to chyba nie realne😑😑

• #13146 Odpowiedź

Lola

Reba
    Napewno maz nie pomoze ?
    Moj stanowczo mowi nie kolejnemu , mowi ze 2 wystarczy trzeba odchowac i troche sie soba nacieszyc 🙂
    Tej aborcji w pl to nie dozyjemy :((

• #13148 Odpowiedź

Reba

Lola
    Daj spokój to nasze prawo.. Ahh szkoda się wypowiadać. Nie mąż nie zmieni zdania. Napewno. Za bardzo się boi o mnie!! Trudno. Po porodzie trzeba zwiększyć antykoncepcja i bd dobrze. Teraz na spokojnie sb rozmyslalam że dam radę!! Pewnie mi tak pisane jest i dlatego te choroby mi wyszły w tym a nie innym momencie. Ale cały czas jestem nadziei że Tb Lola się udało i Alicja666 i Oli… Trzymam za was kciuki.. Więc jestem tu cały czas i czekam na dobre wieści 😉😉

• #13149 Odpowiedź

Lola

U mnie jakby sie dowiedzieli poza mezem to by mnie zjedli … oj ciezko by bylo 🙂 ja juz plamie znowu na brazowo i sluz lekki .

• #13151 Odpowiedź

ALICJA666

U mnie tez nikt nic nie wie, tylko moj chlopak, ale mi sie wydaje, ze tego sie nie rozumie, az sie w tym nie jest 🙁 ja tez myslalam, ze tego nie zrobie, a jednak 🙁

• #13153 Odpowiedź

Lola

Alicja666
    Ale Ty nie masz dzieci jeszcze no nie?
    Ja mam dwoje i od zawsze wiedzialam ,ze na tym koniec:)

• #13204 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, nie mam i nawet nie jestem pewna czy w ogole je chce mieć :/
    Jutro Pisz co Ci lekarz powie, ja powiem, ze mialam skurcze i krew sie leje i dlatego przyszlam

• #13211 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Najpierw Ty daj znac bo masz na rano ja mam dopiero wieczorem 🙁 u mnie dzis gorzej wiecej krwi i sluzu i jakby skurcze male

• #13215 Odpowiedź

ALICJA666

U mnie wiecej krwi tez i pare skrzepow i caly czas mnie pobolewa brzuch i krzyż

• #13217 Odpowiedź

Lola

AlicjA
    Mnie tak kreci od krzyza do podbrzusza ,ze masakra :/

• #13218 Odpowiedź

Lola

Alicja tak tak napisze 🙂

• #13229 Odpowiedź

ALICJA666

Nie oczyscilo sie wszystko i zalecili lyzeczkowanie, ale ciazy brak

• #13233 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    O to super że ciąży nie ma. I co dostałaś skierowanie na lyzeczkowanke??

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 miesięcy temu przez  admin.
  • #13234 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    I zobacz ile skrzepow poszło z Ciebie. I jeszcze coś tam zostało.. Ja pierdziele taki wczesny etap ciąży i już ile tam się nagromadzilo tkanek.

• #13238 Odpowiedź

Lola

Reba
    Oczyszczenie nie zależy tylko od tabletek .Zalezy tez od organizmu i czy w macicy np nie ma tylo zgiecia bo wtedy jesy gorzej ale o tym sie glosno nir mowi … ciekawe co u mnoe bedzie

• #13239 Odpowiedź

Reba

Lola
    No ciekawa jestem bardzo.. Kurde żyje wami tak jak by mnie to dotyczyło..

• #13240 Odpowiedź

Lola

Reba
    Teraz to ja juz sie boje tak ,ze szok i to lyzeczkowanie no masakra 🙁 ja mam dość mocne tylo zgiecie :(( cholera oby bylo ok

• #13241 Odpowiedź

ALICJA666

Ja nie mam tylozgiecia. Jak nie pojde to do miesiaca sie samo oczysci, ale bede ktwawic.
    Boje sie narkozy na tyle, ze nie wiem czy pojde do szpitala. Daj znac Lola pozniej jak u Ciebie.

• #13242 Odpowiedź

Lola

Alcja
    Za to ja mam jak za dwie … ja w zyciu mialam dosc narkoz i kolejnej ni uja … najwyżej pojde gdzie indziej do gin żeby potwierdzić lyzeczkowanie czy jesy potrzebne .Ale najpierw modle sie zeby już tego tam nie byl9 i zabieg sie udal.

• #13243 Odpowiedź

Reba

Alicja666
    To nie przejmuj się. Najwyżej nie idź na to lyzeczkowanke i po miesiącu idź znów na wizytę i się dowiesz czy już wszystko się obczysvilo. Najważniejsze że to co Chcialas masz już za sobą.

• #13244 Odpowiedź

Reba

La
    Nie martw się na zapas. Już zakilka godz usłyszysz dobra nowinę.. U CB przebiegało jak u Alicji więc powinno być tak samo.

• #13245 Odpowiedź

Lola

Oby bo nie bardzo chciałabym jeszcze raz to samo przezywac :/ sobota wycieta z zyciorysu

• #13246 Odpowiedź

Reba

Ohh daj spokój Lola.. Powinni to zalegalizować i po problemie.

• #13247 Odpowiedź

Lola

Jasne ,ze tak najlepsze jesy to ze faceci maja najwiecej do powiedzenia Ci starzy chujce albo księża …to jest cala Polska

• #13252 Odpowiedź

Lola

Dziewczyny jade mam na chwile później ale jade juz powoli .3mac kciuki ✊✊✊

• #13253 Odpowiedź

Lola

Alicja 666 reba
    Udalo się,ale mam czas do poniedzialku żeby sie oczyścić jesli na scianie bedzie cxegos tam powyzej 1cm to ide na czyszczenie jesli ponizej 1cm to dalej sie samo oczysci .
    Alicja idziesz na czyszczenie ?

• #13254 Odpowiedź

Reba

Lola
    Super. Gratuluję. Cieszę się razem z Tb. A rozmawiałaś coś z dr??

• #13255 Odpowiedź

Lola

Reba
    Powiedział ze jakbyś wziela ruszyc by sie ruszylo bo to 12 tabletek tylko mówi ze to jest czyszczenie na 99% a z anemia to na wlasna odpowiedzialność jak to on twierdzi nie takie byly zdesperowane co czyscilem …
    Jestem zalamana tym czyszczeniem

• #13256 Odpowiedź

Reba

To powiedział że na 99%procent by się udało nawet w tym terminie co jestem?? No właśnie ta anemia jest przeciwskazaniem. U CB może się oczyścić do poniedziałku.

• #13257 Odpowiedź

Reba

Lola
    A nie mogłaś zapytać czy jakimiś tabletkami nie da rady się oczyścić?? Żeby ominąć lyzeczkowanke.

• #13258 Odpowiedź

ALICJA666

Ja mysle, powiedzialam mamie taka prawde jak lekarzowi i ona mi tez zaleca isc na to lyzeczkowanie, ale ja sie boje 🙁

• #13259 Odpowiedź

Lola

Można ale nie ma 100% pewnosci ze wsio wyleci i powiedział ze to stare najlepsze wyjscie

• #13260 Odpowiedź

Reba

Oj dziewczyny y ciężko doradzić. Ponoc sam zabieg trwa kilkanaście minut. Ale oczyścić się trzeba żeby do żadne j infekcji nie doszlop

• #13263 Odpowiedź

ALICJA666

No wlasnie 🙁

• #13273 Odpowiedź

Lola

Alicja
    Kiedy idziesz na zabieg?

• #13278 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Dostalam takich skurczy jak do pierwszego porodu chodze po ścianach normalnie szok .Przy tabletkach takich w polowie nir mialam jak teraz.

• #13282 Odpowiedź

ALICJA666

W poniedzialek bede dzwonic, zeby to ustalic. A co z Toba? Matko, co sie dzieje?! Mnie tez tak dzis brzuch boli 🙁

• #13283 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Ja mam badane po 7rano jak cos zeszło to nie beda czyscic a jak nie to czyszczenie ,odrazu zostaje w szpitalu.
    Nie wiem chuba sie oczyszcza boli no jak do porodu bole takie sluz jakny nitki i 3 skrzepki male mialam ok 2-3cm .wzielam ibuprom .Badz tu jak cos bedziemy w kontakcie do po zabiegu

• #13284 Odpowiedź

ALICJA666

Ok, czekam na info z rana, trzymaj sie kochana 😘

• #13285 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Tak napisze odrazu co i jak 3maj kicuki za mnie zeby moze nie czyscili mnie .😘

• #13295 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, jak tam?

• #13298 Odpowiedź

Ola123

Hej dziewczyny. Potrzebuje waszej pomocy. Wzięłam dzisiaj juz 2 dawkę leków i oprócz mocnego bólu wydaje mi się ze jajniki tez bolą nic nie krwawię..czy to ma tak wygladac ? Pomóżcie mi

• #13301 Odpowiedź

Reba

Ola 123
    A który tydz u CB??

• #13302 Odpowiedź

Reba

Lola Alicja666
    Mam nadzieję że się trzymacie jakoś. Lola może te skurcze miałaś bo się oczyszczalas. Mam nadzieję że Cię ominie lyzeczkowanke. Alicja a Ty jak nie musisz iść na zabieg to może poczekaj aż sama się oczyścisz. Bo czytałam na temat lyzeczkowania i to wcale takie bezpieczne nie jest.

• #13303 Odpowiedź

Ola123

U mnie 5 tydz..wczoraj po tej pierwszej juz miałam lekkie bóle i mdłości wiec myślałam że dzisiaj się uda..a pomimo skurczy jak na okres i biegunki nic się nie dzieje..za 30 min mam przyjąć ostatnia dawkę..boje się ze się nie uda 🙁

• #13304 Odpowiedź

Reba

Ola123
    A o której wzięłaś druga dawkę??

• #13305 Odpowiedź

Ola123

Rozpuszczały wam sie te tabletki całkowicie czy po prostu rozmiękczały?

• #13306 Odpowiedź

Lola

Alicja 666 reba
    U mnie od dwoch dni byl bol brzucha i wiecie co siedzialam plakalam nic nie pomagalo i dzis poszlam z tym bolem siku i wylecialo to co widzial chyba lekarz na usg i nagle przestało wszystko bolec.Nie ide jutro na to lyzeczkowanie chyba chciał mnie naciagnac okazuje się ze samo się oczyscilo pojjde do kontroli do innego lekarza.

• #13307 Odpowiedź

Ola123

Druga dawkę wzięłam 2h 30 mi temu

• #13308 Odpowiedź

Reba

Ola123
    To wczesna ciąża więc może Ci się uda. Ja to szczerze Ci powiem że kupiłam tu kuracje po długich przemyśleniach i czytałam tez o innych portalach ale to co tam ludzie dostawali to dramat także tu wygląda na to ze wszystko ok to i u Ciebie powinno być 🙂

• #13309 Odpowiedź

Lola

Ola 123
    Mnie ruszylo po 3 dawce lekko a 3h po3 dawce dopiero mocno i szly skrzepy i krew .Ja jestem tydzień po kuracji i jak widac jeszcze szlo .Wszystko zalezy od organizmu

• #13310 Odpowiedź

Reba

Dziewczynom się ładnie rozpuszczalny i mówiły że miały smak kredy. A u CB??

• #13311 Odpowiedź

Reba

Lola
    Jak się czujesz!?!

• #13312 Odpowiedź

Ola123

U mnie się rozmiękczały i to co zostało a zostało sporo połknęlam.

• #13313 Odpowiedź

Ola123

Na tą chwilę bóle ustały. Nie wiem co się dzieje

• #13314 Odpowiedź

Reba

Lola
    To pewnie się oczyscilas😁 pewnie idź do innego dr. Wydaje mi się że może to był kawałek łożyska czy coś. Ale fakt że usunęli się.

• #13315 Odpowiedź

Lola

Reba
    Teraz o niebo lepiej czuje luz w macicy a nie tj od dwoch dni jal cos szlo …
    Bez tabletek nie ma rozwarcia i trzeba bylo to jakby urodzic jak ja do bolu przyzwyczajona jestem po paru operacjach tak to byla masakra

• #13316 Odpowiedź

Lola

Reba
    Wyczytałam dzis ze oczyszcza sie 14dni po zabiegu takze u mnie to wlasnir chyba tyle trwa

• #13317 Odpowiedź

Reba

Lola
    Ja pierdziele. Dobrze ze dałaś radę i że to już jest za Tb.

• #13318 Odpowiedź

Reba

Lola.
    Pewnie tak jest u CB. Najgorsze ze tyle meczylas się w bólu. Dobrze ze wytrwalas i że nic Ci się nie stało… A jeszcze pewnie trudniej było Ci wydali z powodu tylo zagięcia.

• #13319 Odpowiedź

Reba

Ola123
    I co u CB?? Dzieje się coś??

• #13320 Odpowiedź

Eee

Doświadczone Dziewczyny poradzicie…masakra..boje się u mnie 4 tydzień. Czy na tak wczesnym etapie lepiej zadziałają? Co robić??

• #13321 Odpowiedź

Ola123

Dalej mam biegunkę. Za niedługo biorę 3 dawkę mam nadzieje ze ruszy w końcu. U was od razu było krwawienie czy też musiałyscie czekać ?

• #13322 Odpowiedź

Reba

Ola123
    A jak sikasz masz jakiś mocz zabarwiony chociaż??

• #13323 Odpowiedź

Ola123

Własnie wszystko jest norealne. Ale skurcze miałam przez pewien czas jak przy okresie

• #13325 Odpowiedź

Reba

Ola123
    Może i się rozkręci. Niektóre dziewczyny pisały że dopiero po 3 dawce po 2 lub kikku godzinach od ostatniej dawki. A niektóre pisały że miały bóle kilka plamek krwi a nawet jakiś skrzepik był ale mimo tego się nie udało.

• #13326 Odpowiedź

Reba

Ola123 pisz na bieżąco czy coś Cię ruszyło.

• #13327 Odpowiedź

Ola123

Reba
    Mam nadzieje ze się uda bo naprawdę już nie mam siły na to wszystko. Ostatnia dawkę wziąć pod język czy policzki jak wcześniej ?

• #13328 Odpowiedź

Reba

Ola123
    Może weź pod jezyk

• #13329 Odpowiedź

Reba

Ola123
    A jest ktoś z Toba czy sama jesteś??

• #13330 Odpowiedź

Lola

Reba
    Jak jesteś zdecydowana ze w razie w pojdziesz na lyzeczkowanie to zamow bo czas leci i plod silniejszy .A juz bys miala za soba

• #13331 Odpowiedź

Reba

Ola123
    Słuchaj jak Ci się nie uda to musisz ponownie powtórzyć kuracje bo masz czas

• #13332 Odpowiedź

Reba

Lola.
    Właśnie to lyzeczkowania jest niebezpieczne. Ponoc co 7 minut na świecie kobieta PrY lyzeczkowania umiera.

• #13333 Odpowiedź

Eee

Reba
    Dzięki za odpowiedź. A te strony co mi podałaś to pewne??

• #13334 Odpowiedź

Ola123

Jestem cały czas z chłopakiem. Właśnie wzięłam ostatnia dawkę. Teraz tylko czekać

• #13336 Odpowiedź

Reba

Eee
    Mówiły dziewczyny tu na forum że tak. Ogolnie już sama zdecyduj i tutaj i na stronie http://www.wszystko-o-aborcji.pl leki sa kompletne i zablistrowane. Tam tez sa dobre opinie.

• #13338 Odpowiedź

Lola

Ru jest oryginalna a to bardzo ważne gdzie indziej sprzedają podrobki, cytotec mialam oryginalny. U mnie sie udalo przerwać ciaze .

• #13339 Odpowiedź

Eee

A słyszała któraś z Was o stronie http://www.girlinneed.com ??? Macie jakieś opinie. Dziewczyny powiem Wam że już nie wiem w którą stronę mam wierzyć.. 😩

• #13340 Odpowiedź

Eee

Lola
    W którym byłaś tygodniu?? Może to od tego zależy…

• #13341 Odpowiedź

Lola

Ja bylam w 5 tygodniu wiec nie ma reguły

• #13342 Odpowiedź

ALICJA666

Ola123 ja zaczelam krwawic po 1 dawce juz, ale organizm nie oczyscil sie do konca.
    Ja sie boje tego lyzeczkowania, ale bolj mnie caly czas brzuch 🙁
    Lola, a w szpitalu bylas?

• #13345 Odpowiedź

ALICJA666

Mi sie te tabletki do konca nie rozpuszczaly ale Pani doktor z tej strony mowila ze tak ma być wówczas resztki należy polknac i wszystko ok!

• #13346 Odpowiedź

Ola123

Minęła h od ostatniej dawki dostałam strasznych dreszczy i bolą mnie jajniki krwawienia nadal brak.

• #13347 Odpowiedź

ALICJA666

Ola, ja caly czas mialam goraczke i biegunke, ale dziwne, ze nie masz krwawienia

• #13348 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Jutro mialam jechac zobaczyc cxy to co zalegalo sie oczyszcza ale jak widac poszlo oczyscilo sie bol byl ale trzeba było wytrzymać lepsze to nic powikłania po lyzeczkowaniu:/
    Dziś gadalam z kolezanka byla 2 razy na lyzeczkowaniu poronila samoistnie akuray ona bardzo by chciala dzidzie a nie jest dane jej u mowi ze caly czas cos tam jej się dziwnego dzieje po tym zabegu mechanicznym a u mnie po tabletkach wszystko ok

• #13349 Odpowiedź

Ola123

Dlatego zaczynam się martwić bo wszystko czuję jak należy a ono się nie pojawia 🙁 nwm co zrobić teraz

• #13350 Odpowiedź

Lola

Ola123
    Spokojnie ja po ostatniej dawce prawie nic nie mialam dopiero ok 3 h później sie rozkrecilo

• #13352 Odpowiedź

Ola123

Dziewczyny chyba się udało jest krew !! Pierwszy skrzep poleciał

• #13353 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, masakra 🙁 ciekawe co to u mnie bedzie :/

• #13354 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Jezcze takie malutkie ida ze mnie .No ale tak dzis czytalam ze do 14 dni tak.moze byc.Jade jeszcze do innego sie zbadac i zobaczę co ten powie tylko mowil zebym skonczyla krwawic to zbadamy wszystko- co dwie glowy to nie jedna.Ten moj gin jakos szybko podjal decycje o lyzeczkowaniu a nie dal sie oczyscic do konca i to mnie tchnelo na zbadanie sie u kogos nowego.

• #13355 Odpowiedź

Reba

Ola123
    I co u Ciebie?? Wylatuje skrZepy??

• #13356 Odpowiedź

Lola

Reba
    Jaka decyzja u Ciebie ?

• #13357 Odpowiedź

Ola123

Reba
    Wszystko juz okej tylko gorączki dostałam teraz ale leci prawidłowo wiec jestem dobrej myśli.

• #13358 Odpowiedź

Reba

Lola
    Mysle i myślę. Niby chce mieć toż głowy a załącza mi się instynkt macierzyński

• #13359 Odpowiedź

Reba

Lola. Nie wiem czy to hormony czy co. Jestem w rozsypce.

• #13360 Odpowiedź

Reba

Ola123
    A skrzepow dużo?? A krwi dużo leci??

• #13361 Odpowiedź

Ola123

Reba teraz się rozkręciło i duzo mi już ich wyleciało..na szczęście nie czuje juz bólu a goraczka tez schodzi pomału. Mam nadzieje ze się udało

• #13362 Odpowiedź

Reba

Ola123
    To pewnie się udało. Bo ponoć boli dopóki nie wydalisz. A jak już wyleci to co miało wylecieć to od razu lżej i bólu mniej. Super że poszło zgodnie z planem, choć niepokojące były objawy.

• #13363 Odpowiedź

Ola123

Reba dzięki za wsparcie jutro będę się odzywać co i jak 🙂

• #13365 Odpowiedź

Lola

Reba
    A Ty zamawiasz te drugie ?

• #13368 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, to idziesz do jeszcze innego lekarza? Moze ja tez tak powinnam?

• #13373 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    Blad ktory zrobilysmy polega na tym ze po zabiegu 14 dni sie macica oczyszcza i to trzeba przetrwac i dopiero isc do gina bo tak to kazdy.powie lyzeczkowanie bo wiadomo ze jest za krotki okres odczekany do oczyszczenia. Tak ja czekam jak przestane plamin i pojde 🙂 jak juz nie jestem w ciazy to jestem spokojna. I nie prawda jest,ze po lyzeczkowaniu tyle ludzi umiera jal pisala reba wczoraj dzownilam do znajomej poloznej.Wczpraj to co “urodzilam ” byla tak dziwne …

• #13378 Odpowiedź

Sonia

Hej dziewczyny też jestem ponad tydzień od kuracji. Cały zeszły tydzień było krwawienie + skrzepy..ból brzucha do wytrzymania. Teraz już tylko plamienie. Jutro jadę sprawdzić betę czy spadła.
    Ola byłam w tym samym tyg. i po tabletkach nic dopiero dzień później puściło bardzo

• #13390 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, to ja tez odczekam i pojde jeszcze raz, ale misialam sie upewnic, ze w ciazy nie jestem

• #13398 Odpowiedź

Lola

Alicja666
    O tak.to najwazniejsze 🙂 ja teraz tez czekam 🙂 jakbyś chciala pogadać na priv daj znac.”)

• #13429 Odpowiedź

Aga

Cześć Dziewczyny,
    Potrzebuje porady…
    Zamówiłam tabletki, najprawdopodobniej będą jutro. Niestety, mój Facet chce tego dziecka, ja nie… To nie jest dobry czas.
    Chcę zażyć tabletki w momencie gdy On będzie w domu i powiedzieć, że to widocznie samoistnie… czy to się uda?

• #13432 Odpowiedź

Lola

Aga
    Uda bo nie pozna ,ze wzielas 🙂
    Poronienie wygalda tj samoistne.

• #13433 Odpowiedź

Aga

Lola,

Czy wystarczy jeśli w piątek wieczór wezmę tabletkę, a po 24 następne i potem kolejne? Będę w stanie iść do pracy w poniedziałek?

• #13441 Odpowiedź

Lola

Aga
    Tak.myślę,ze tak 🙂 jak mozesz to wez rano ru i po 24h kolejne 3xpo4tabl w odstepie ok 3.5h lepiej kuracje lub w dzien takie jest moje zdanie .Ja robilam w dzien w nocy normalnie spalam 🙂 a oczyszczam sie do dzis 10dni

• #13442 Odpowiedź

Lola

Aga
    Ta ru możesz wziasc nawet w pracy bo po.niej nic nie powinn0 sie dziac takiego takze spokojnie

• #13444 Odpowiedź

Aga

Zaczynam się bać, bardzo źle znoszę okres, a co dopiero to.. Ale co ma być to będzie.
    Dziękuję za pomoc ☺

• #13446 Odpowiedź

ALICJA666

Lola, jak sie zgadamy na priv?

• #13447 Odpowiedź

ALICJA666

Aga, ja dalam rade, moj chlopak byl w szoku, ze tak lajtowo to przeszlo

• #13450 Odpowiedź

Aga

Alicja666,
    Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

• #13451 Odpowiedź

Lola

Alicja 666
    No właśnie mysle 😂 ja dalej sie oczyszczam leci trochę i schodza male skrzepki

• #13452 Odpowiedź

ALICJA666

Aga, jak cos to pisz, bedziemy pomagac.
    Lola, to mysl, bo tu postow nie mozna kasowac, wiec mozemy sie jakims mailem wymienic 🙂

• #13454 Odpowiedź

Lola

Jutro podam Ci meila 🙂

• #13464 Odpowiedź

Dzasta k

Hej, powiedzcie jadlyscie coś podczas kuracji ?

• #13469 Odpowiedź

ALICJA666

Ja jadlam duzo, bo caly czas mialam biegunke.

Lola, oki, ciekawe co z Reba

• #13470 Odpowiedź

Lola

Alicja
    Wypadl mi dzis z glowy meil jutro go ogarne :/ no rebe wcielo …

• #13472 Odpowiedź

Dzasta k

Boję się dziewczyny…Jak z piciem ?długo Was leczymy te skurcze i dolegliwości z tym związane?

• #13475 Odpowiedź

Lola

Dzasta
    Będzie dobrze ja mam to za soba już 10dni 🙂 ja pilam i jadlam po 2 dawce .Ze skurczami to roznie ogolnie mialam jak na okres mozr tylko bardziej szly z krzyza potem plamilam i wydalalam to po 3 dawce potem tylko krwawilam i male skrzepki mialam caly tydzień. Dzis juz prawie nie plamie a czuje sie super 🙂 Obawialam się strasznie ale już po wszystkim i nawet wysłałam maila do strony z podziękowaniami 🙂

• #13478 Odpowiedź

Dzasta k

Ja mam podobną sytuację jak pisała tu Reba ,też mam już 3dzieci więc wiem z jakim bólem może to się wiązać,jestem w 6tc jutro zaczynam o 13 tabletki, nie wiem jak rozegrać to z ginekolog Nie mówiłam jej o swoich zamiarach

• #13479 Odpowiedź

ALICJA666

Ja pilam, ale biegu ka byla silna :/ja jeszcze plamie, tez po 10 dniach

• #13481 Odpowiedź

Karola

Dziewczyny z jakiej strony zamawialyscie tabletki? Jeden zestaw mu przyszedł wszystkie obiawy poronienia miałam dzisiaj lekarz stwierdzik że to a5t i 3d ☹️

• #13482 Odpowiedź

Karola

Strasznie się boję że kolejny też nie zadziała nie mogę urodzić tego dziecka ☹️☹️

• #13483 Odpowiedź

Karola

Zamówiłam tabletki z tej strony w poniedziałek jak myślicie kiedy będą? Chciałabym mieć to już za sobą żeby nie było za późno mam nadzieję że zadzialaja

• #13486 Odpowiedź

Lola

Zamowione w pon do poludnia juz powinnas miec w srode

• #13487 Odpowiedź

Lola

Ale ogolnie zawsze możesz zadzwonić zapytać z tego co jest napisane to w ciągu 2 dni roboczych jest na pewno

• #13488 Odpowiedź

Karola

Podobno bez ru też da się pornić. Czy na was zadziałały?

• #13489 Odpowiedź

Karola

Ja zamierzam pierwszą wziąć w piątek następne w sobotę bo narzeczony ma wolne a mam 4 miesięczna córeczkę. Strasznie się boję. Jak było u was? Bez powikłań?

• #13491 Odpowiedź

Lola

Bez ru da sie poronic ale ono zatrzymuje wzrost plodu więc jak nie uda sie tabsami to musisz powtorzyc kuracje po ok 14 dniach bo moze byc uszkodzony plod . Postepuj według instrukcji i będzie dobrze.

• #13492 Odpowiedź

Karola

Rozumiem a możesz mi opowiedzieć o samym zabiegu? Jak to wyglądało, na co się przygotowywać?

• #13493 Odpowiedź

Karola

Lola czy ty miałaś tabletki z tej strony? Zadziałały na Ciebie?

• #13494 Odpowiedź

Karola

Po jakim czasie udać się do lekarza, czy może sprawdzalyscie to w inny sposób.?

• #13498 Odpowiedź

Lola

Tak mialam z tej strony moja sytuacje masz opisana wczoraj cofnij watek 🙂 do lekarza mozesz isc po paru dniach spr czy sie udalo bo test ciazowy robi sie po 3 tyg od zabiegu

• #13499 Odpowiedź

Karola

Kurier dzwonił będzie około 14 więc jutro na 1000 % zaczynam mam nadzieję że tym razem się uda

• #13500 Odpowiedź

Karola

A jak wyglądały twoje tabletki? Chciałabym pewna że dobre mi dostarczono

• #13501 Odpowiedź

Lola

Cytotec musi byc opisany i firma pfizer i żeby nie było ruskich napisow i 12 sztuk w blistrze. do tego ru486 jedna tabletka. Na pewno dostaniesz dobry zestaw:)