Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,448 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Palina 6 godz., 8 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,426 z 4,440 (wszystkich: 4,449)
  • Autor
    Wpisy
  • #22675 Odpowiedź

Sylwia

Ola ja też cały czas krwawię,dziewczyny pisały ,że to normalne.Jestem dobrej myśli,a Ty się nie martw na pewno się udało 🙂

#22676 Odpowiedź

Jd

Ja jestem już po kuracji,ale nie wiem czy się udało. Cały czas bardzo bolało mnie w prawym boku chyba z tydzien zanim wzięłam tabletki. W środę ból to już był nie do zniesienia. W czwartek zauważyłam brązowe plamienia. Jeszcze tydzień wcześniej też coś takiego zaobserwowalam i okazało się, że ciąża. W sobotę zaczęłam kuracje. Ból brzucha i dreszcze. Zero krwawienia. Poszłam do łazienki i było trochę jak się podtarlam. Wzięłam pozostałe nic sie nie ruszyło nie krwawilam. Na następny dzień wylatywala bardzo ciemna krew. A do dziś plamie na bordowo. Skapo. Co to znaczy? Myślicie że muszę powtórzyć kuracje? Był to niecały 3 tydzień. Nawet nie było 3 tygodnie minęły od ostatniej miesiączki.

#22682 Odpowiedź

Sylwia

Jd wydaje mi się,że skąpo przez wczesny okres ciąży.Najlepiej gdybyś udała się do ginekologa za kilka dni albo zrobiła betę ,zobaczysz co i jak .

#22717 Odpowiedź

Kasia

Witam Was. W jaki sposób sobie pomóc (by zminimalizować ból skurczy) podczas kuracji ? Panicznie się boję, że nie dam rady tego wytrzymać…

#22718 Odpowiedź

Sisi

Hej Kasia.Spokojnie,przygotuj sobie coś przeciwbólowego np.Ibuprom,uwierz,że też byłam przygotowana na najgorszy ból ,a był do wytrzymania (kurację robiłam wczoraj )

#22719 Odpowiedź

Kasia

Strasznie się boję… kurację mam od tygodnia w domu, wczoraj byłam u lekarza i potwierdził 6 tydzień ciąży. Panicznie się boję ! Ile to dni mniej więcej może trwać?

#22726 Odpowiedź

Ola

Ola
    Czy któraś z was miomo tego że krwawila podczas kuracji i po dalej była w ciąży? Nie udało się przerwać? Wczoraj o 23 wzięłam ostatnia dawkę, krwawie jak przy mocnym okresie brzuch trochę boli, ale skrzepow nie było, miałam okropna biegunkę już po 1 dawce i nie byłam w stanie zobaczyć czy coś ze mnie innego wypadło… Boję się że nie wyszło

#22804 Odpowiedź

Nikt

Gdzie znajdę instrukcje jak zażywać tabletki?

#22854 Odpowiedź

Sisi

Kasia i jak u Ciebie zaczęłaś już kurację ? Ja w Poniedziałek o 22 wzięłam ostatnie 4 tabletki i do dzisiaj krwawienie jak przy okresie,a poza tym nic innego się nie dzieje.Byłam 4-5 tydzień.Trzymam kciuki za Ciebie 🙂 Ola na pewno wszystko się udało ,nie zamartwiaj się 🙂

#22855 Odpowiedź

Kasia

Sisi planuję na 23.08 -ciągle walczę z myślami co mam zrobić. Pierw jak mężowi powiedziałam o kuracji – to się nie zgodził. Po kilku dniach wróciłam do rozmowy to powiedział, że uszanuje każdą moją decyzję- nieważne jaka ona będzie. Mam taki mętlik w głowie, a jeszcze nie daj Boże coś się źle powiedzie i będą jakieś komplikacje …. jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów.

#22872 Odpowiedź

Ola

Sisi, ja do dziś krwawie dosyć mocno dziś coś za mnie wyleciało sama nie wiem co to było… Brzuch mnie boli… Stresuje się mocno. W piątek pójdę do lekarza boję się że jakieś komplikacje mogą wyniknąć.. Tylko co pow lekarzowi…

#22888 Odpowiedź

Sisi

Ola kochana nie martw się ,czytałam o tym na prawdę wiele,moja koleżanka również brała te tabletki i mówiła,że macica musi się obczyscic,więc spokojne.Ja brałam tego samego dnia co Ty,ostatnia dawka o 22 ,wczoraj bolał mnie brzuch ,dziś już nie,ale nadal krwawię.Dla własnego spokoju wybierz się do lekarza i powiedz np.że spóźniał Ci się okres,a później dostałaś dość obfitego krwawienia ,ja chyba też się wybiorę.W ciąży miałam straszne bóle brzucha,pleców i piersi i wszystko ustało,myślę,że się udało .

#22890 Odpowiedź

Sisi

Kasia doskonale Cię rozumiem ,również miałam mętlik w głowie,ale niestety nie mogę sobie jak na razie pozwolić na drugie dziecko dlatego zaryzykowałam.Kochana,a Ty przemyśl to sobie wszystko dobrze,masz jeszcze trochę czasu do 23.Jeśli będziesz chciała pogadać pisz śmiało.Ściskam !

#23042 Odpowiedź

Kasia

Sisi … Bardzo dziękuję za dobre słowo i wsparcie. Będę się meldować na bieżąco. Ściskam i dziękuję

#23118 Odpowiedź

Aggi

Dziewczyny, zamówiłam tabletki mają byc dzisiaj. To chyba 4/5 tydzień. Czy jest tu jakaś z Was która robiła kurację i wie że się udało? Proszę napiszcie o Waszych doświadczeniach.

Oglądasz 15 wpisów - 4,426 z 4,440 (wszystkich: 4,449)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH