Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,448 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Palina 6 godz., 13 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,411 z 4,425 (wszystkich: 4,449)
  • Autor
    Wpisy
  • #22321 Odpowiedź

9tygodni.pl
    Opiekun forum

W związku z dużą ilością zapytań informujemy, że skuteczność terapii tabletkami poronnymi które oferujemy wynosi ponad 90%. Aby uniknąć nieprawidłowej oceny sytuacji, należy mieć świadomość następujących faktów:

W 97% aborcji ciało kobiety jest w stanie wydalić naturalnie resztki tkanki bez żadnej interwencji lekarskiej. Jest bardzo ważne, abyś zrozumiała, że aborcja jest procesem trwającym w czasie. Może trochę potrwać zanim macica oczyści się i aborcja będzie całkowita. Jest normalne, że krwawienie i wydalanie skrzepów może trwać od 1 do 3 tygodni lub nawet dłużej. Ciało każdej kobiety jest inne.

Wykonując badanie USG możesz sprawdzić czy ciąża została przerwana nawet już po kilku dniach od aborcji, ale najlepiej jest poczekać z badaniem 10 dni od zakończenia kuracji, gdyż tylko 23% aborcji jest całkowitych po 7 dniach.

Test ciążowy możesz wykonać dopiero po 3 tygodniach od aborcji, ponieważ przed upływem tego czasu hormony ciążowe nadal będą obecne w Twoim ciele i test mógłby dawać niemiarodajny, fałszywie pozytywny wynik.

Niektórzy lekarze zalecają zabieg łyżeczkowania po aborcji, ale jeśli nic Cię nie boli, nie masz gorączki czy objawów zakażenia, lepiej jest poczekać aż twoje ciało oczyści się naturalnie.

#22337 Odpowiedź

Ewcia

Hej dziewczyny, jak odczucia ? Mam sie czego bac?
    Chce zaczac kuracje w sobote.

#22351 Odpowiedź

Jd

Mam takie pytanie. Jutro biorę pierwsza tabletkę, a w sobotę najgorsze. Jakie środki przeciwbólowe moge użyć. Mam panadol extra, ibuprom Max. Czy mogę je wziąć gdyby ból był niedozniesienia?

#22402 Odpowiedź

Asia

Beta spada więc chyba się udało 😁😁😁😁

#22413 Odpowiedź

Andzia

Asia, bardzo się cieszę i trzymam za nas kciuki…a jak wyniki? Tzn. o ile spadła?

#22425 Odpowiedź

Asia

Andzia. O polowe spadło 😁

#22518 Odpowiedź

Kama

W piątek o 17 wzięłam pierwszą pojedynczą tabletkę.
    W sobotę po 24h wzięłam pod język 4 tabletki (w smaku jak styropian, konsystencja pudrowego cukierka)
    Po 30min pojawiły się delikatne skurcze i zaczęłam krwawic z upływem czasu ból narasta ale był do zniesienia. W między czasie wymiotowalam. (Skurcze i bóle takie jak podczas miesiączki)
    30 minut przed kolejną dawką bol był nie do wytrzymania, przeniosłem się do wanny- nie pomogło.
    Pojechałam z partnerem do szpitala, mówiąc, że dostałam bardzo silnej miesiączki, na poczekalni przeciekłam następnie zastrzyk z lekami przeciwbólowymi i rozkorczowymi.
    W drodze do domu myślałam że już za późno, wchodząc do domu po schodach mocno krwawiłam aż po mnie ciekło.
    Pod prysznicem wyleciał ze mnie zarodek…

Odczucia mieszane ulga szczęście ale i też taki ból psychiczny?

#22497 Odpowiedź

DaraDara

Robiłam w piątek bete i jest 372,8 mIU/ml
    Spadła bardzo bo miałam 1566,0 mIU/ml. Więc chyba się wszystko udało.. Cały czas wydalam takie gluty więc bez podpaski nie mogę się nigdzie ruszyć A mija tydzień od kuracji.
    Dzisiaj trochę brzuch mnie boli taki ból ciągnący

#22575 Odpowiedź

Asia

Hej dziewczyny. Czy w 13 tyg tez jest możliwość zadziałania tabletek ?

#22580 Odpowiedź

Kamila

Witam dziewczyny jestem w 5 tyg ciazy zarodek rozwija się powoli za 3 tyg lekarz kazał mi przyjść by potwierdzić czy wszystko się dobrze rozwija. Czy mimo to mogę zacząć działać z tabletkami czy lepiej poczekać?

#22593 Odpowiedź

Niepewna

Hej dziewczyny.
    Ja mam pytanie troche inne niż temat. Współzyłam z facetem dwa dni przed spodziewaną miesiaczką w lipcu. Dostałam jej tak jak powinnam. Od tego czasu nie Współzyłam już. Teraz w sierpniu miesiaczka spóźnia mi się 4 dzień. Czy to może być ciąża? Nie mam żadnych objawów, oprócz bólu podbrzusza takiego jak na miesiaczke. Dziewczyny, strasznie boję się że mogę być w ciąży. Poradzcie. Bardzo proszę.

#22618 Odpowiedź

Ola

Cześć, godzinę temu wzięłam pierwsza dawkę pod język. Mam okropne dreszcze aż mnie trzęsie czy to normalne?

#22619 Odpowiedź

Sylwia

Ola to normalne,ja o 14 pierwsze cztery pod język i również silne dreszcze,lekki ból brzucha.Pisz jak u Ciebie .

#22670 Odpowiedź

Ola

Sylwia cały czas krwawie a ty?

#22671 Odpowiedź

Ola

Kiedy najlepiej udać się do lekarza by sprawdzić czy się udało? Ta niepewność mnie dobija

Oglądasz 15 wpisów - 4,411 z 4,425 (wszystkich: 4,449)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH