Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,448 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Palina 6 godz., 18 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 4,396 z 4,410 (wszystkich: 4,449)
  • Autor
    Wpisy
  • #22114 Odpowiedź

Nowa

Cześć dziewczyny ja dziś druga beta hcg. Krwawie bardzo od wczoraj. Dziś na podpasce miałam bardzo sporego albo spora wątrobę z biało różowym glucikiem. Ja mogę podejrzewać co to i oby tak było ominęło by mnie leżenie w szpitalu i kolejne dni zwłoki.

#22129 Odpowiedź

Asia

Dziewczyny moja beta wyszla 3240,0 kuzwa nie wiem jak to czytac a powinnam byc w 8 tyg…

#22192 Odpowiedź

Andzia

Asia to jest dobra wiadomość. Beta wyszła ci niska. Trzymam kciuki…

#22200 Odpowiedź

Nowa

To znaczy że jesteś 3 _4 tydz ciąży albo już w niej nie jesteś bo się źle rozwija.

#22201 Odpowiedź

Dara

Dziewczyny zgłupiałam….
    30.07 miałam bete taką 1566,0 mIU/ml i było to w dniu kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży….
    W poniedziałek miałam kurację i dzisiaj byłam na becie wynik jest taki 1197,8 mIU/ml
    Czyli co ?
    Że się udało?

#22212 Odpowiedź

Andzia

Dara, sory, źle odczytałam. U ciebie Super. U mnie chyba będzie lipa… spadkowa to jest wspaniała wiadomość.

#22211 Odpowiedź

Andzia

Dara, nie mam pojęcia…mam nadzieję że tak bo mam identyczną prawie sytuację. Czekam wciąż na dzisiejszy wynik…dam znać jak będzie…

#22215 Odpowiedź

Monin

Z jakiej firmy przyjedzie kurier na stronie nic nie pisze

#22218 Odpowiedź

Andzia

Mam wynik… wczoraj beta powyżej 12000, dziś 8500…spada, kurde spada…

#22235 Odpowiedź

Asia

Andzia super to znaczyze sie udało😁😊😊😊😊

#22250 Odpowiedź

DaraDara

Ej ale wiecie co…W poniedziałek skończyłam kurację a dzisiaj teraz jakoś zaczął mnie boleć brzuch…Tak jak w pierwszy dzień okresu

#22258 Odpowiedź

DaraDara

Andzia czy Ciebie też boli brzuch ?

#22261 Odpowiedź

Andzia

Dziękuję Asia, ale i tak dla pewności jeszcze beta w piątek. Ale spadek z dnia na dzień o 4000 to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Data, Dara to też jest raczej dobra wiadomość bo ja tak miałam i właściwie to mam nadal. Kuracja zakończona w sobotę w nocy. Teraz znów mnie ciągnie jakby coś miało ze mnie wylecieć normalnie. Asia dawaj znać jak u ciebie.

#22272 Odpowiedź

Asia

Ja cały czas krwawie nosze podpaske bo wkładka to za mało brzuch czasami boli i wylatuja malusienkie skrzepy 😊

#22284 Odpowiedź

Andzia

Asia to trzymam mocno kciuki…

Oglądasz 15 wpisów - 4,396 z 4,410 (wszystkich: 4,449)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH