Z powodu koronawirusa wysyłki na terenie europy są opóźnione.

Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Otagowano: 

Temat zawiera 5,301 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Gyal 4 dni, 16 godz. temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1,711 z 1,725 (wszystkich: 5,302)
  • Autor
    Wpisy
  • #16763 Odpowiedź

Anix

Ja teraz w 4 tyg a nie wzielam bo nie wiem czy doczytałas kurde przyszly mi tabletki ale jak sprawdzalam przy kurierze to sie okazało ze sa tylko dwie te pojedyncze zamiast tej jednej i 12 cytotec tak ze pechozol teraz wlasnie czekam na druga przesyłkę i dlatego tak to schodzi.jutro powinnam miec juz na bank i zaczynam.jak bylam tydz temu na usg to byl tylko widoczny malutki pecherzyk ciążowy i gin byl oczywiscie przeciw ale moqi moja decyzja i jezeli jestem pewna to zrobic to jak najszybciej póki wczesne stadium ciazy podobno lagodniejszy przebieg wiec zobaczymy.a jezeli chodzi o przeciwskazania to chcialam wykluczyc ciaze pozamaciczna a tak ro slyszalam ze anemia problem z krzepliwoscia krwi tak to raczej nie ma innych.taka kuracja farmakologiczna jest bapewno bezpieczniejsza niz mechaniczna zreszta w szpitalu tez podobnie wywoluja skurcze jezeli sie np ojaze ze płód obumarl tyle ze tam daja tabletki dopochwowo i mniejsze dawki tez mi moj gin mówił ze wystąpi mocniejsze krwawienie ze skrzepami nic wiele wiecej nie powinno sie dziać.

#16764 Odpowiedź

Pati

Anix o matko A to pech z tymi tabletkami dobrze że speawdzilas A kurier ma tam zaznaczone że mozna zajrzeć przed zaplata tak? U mnie kurierzy są czasem okropni i się burzą jak się chce otwierać bo czasu nie ma A teraz to się faktycznie boję żeby nie było pomyłki z tym jedzeniem to prawda ja już mam żołądek ścisniety A co dopiero w trakcie
    Ja mojemu gin nie mówiłam nic o tabletach jak zaczęłam temat co mozna by z tym zrobić to powiedział że na Slowacji jak chcę A on nie może się wypowiadac nawet ma ten temat A chodzę prywatnie także po wszystkim pójdę na kontrolę i powiem po prostu że zaczęłam krwawic i tyle
    Asii ja dziś bylam u gina dokładnie 4tyg i 1dzien

#16765 Odpowiedź

Sensimilla

Zasnęłam padnięta po całym dniu, nie obudziłam się ani raz więc raczej mocnych skurczów nie było 🙂

#16766 Odpowiedź

Amy

Anix a ta co jest pojedyncza, to otrzymałaś ją w blistrze (pod jaką nazwą) czy luzem?

#16767 Odpowiedź

Sensimilla

Ja dostałam jedną luzem, bez nazwy w dodatku w transporcie się pokruszyła (zapakowana jak zwykła tabletka dość duża, wielkości duomoxu).

#16768 Odpowiedź

Pati

O nie to skąd wiadomo że tabletka jest oryginalna?? Przecież pisze że są w blistrze zapakowane coraz bardziej się stresuje ta przesyłka co jutro dostanę 😞

#16769 Odpowiedź

Anix

Pati u mnie tez jak zapytalam to pierwsze co wspomnial o Słowacji ale potem zaczelam temat z tabletkami na poczatku nie chcial sie wypowiadać wogóle ale ootem zaczął gadać właśnie hakie sa objawy ich zazycia ogolnie byl przeciwny ale jak zapytalam czy do kontroli moge przyjść to mowi jak najbardziej ze pelna dyskrecja ale on reki do tego nie przylozy bo chcialam zeby mnie na szpital wziął i tam zaaplikowal leki ale nawet mowy nie bylo.mam do niego zaufanie wiec do kontroli tez pojde i bedzie juz wiedzial co jest grane wiec bez zbednych pytan mnie przebada a potem musze chyba spirale zalozyc chociaz bylam przeciwna ale teraz to bez tego to juz po tym stresie meza do siebie nie dopuszcze;)i ja bede dokladnie tak jak Ty poczatek 4 tyg.Sensimilla to dobrze ze chociaż nocke przespalas bez ekscesow teraz to juz masz z góreczki.Amy ta tabletka byla orginalna w blistrze tyle ze o mało zawalu nie dostałam jak luknelam do srodka koperty a tam dwie takie same pojedyncze a tamtych brak.Mam nadzieje ze jutro przyjda juz w komplecie.

#16770 Odpowiedź

Anix

Sensimilla kurcze to Jestes mega odważna ja to bym chyba takiej nie polknela bo bym schizowala z jakiego one sa zrodla moje maja przyjsc oryginalnie zapakowane jak mi sie uda to wam wkleje zdiecie

#16771 Odpowiedź

Anix

I Patii ja mialam zaznaczone przy przesylce w formularzu ze przed jej przyjeciem moge zajrzec do środka tylko pod tym warunkiem zamówiłam i oczywiscie za pobraniem

#16773 Odpowiedź

Pati

A łatwo tą paczkę otworzyć w kopercie przychodzi? Bo wiecie tu stres żeby jak najszybciej schować tą paczkę A tu jeszcze się szamotac z oteieraniem ja będę w pracy odbierać i wiadomo chciałabym jak najszybciej to zalatwic

#16772 Odpowiedź

Sensimilla

Ja byłam bardziej spanikowana ciążą niż tabletką, narzeczony ze mną był.. I niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na dziecko akurat teraz.. pół roku temu byśmy obydwoje skakali z radości, że zaszłam w ciążę w końcu.. Ale teraz to był najgorszy możliwy moment, mamy za dużo problemów w tym momencie, mniejszych i większych.. więc tabletka była najmniejszym z nich..

#16774 Odpowiedź

Anix

Sensimilla to pewnie jak i my wszystkie czemu tak jest ze jak sie chce to nie ma a jak dojladnie na odwrót to wtedy bez problemu zalapuje ehhh zycie…a co do otwarcia przesylki to zrob to w miare dyskretnie nie wyjmujac niczego na wierzch wiadomo.zajrzyj poprostu do koperty i juz bedziesz widziala ze sa tam te tabletki tzn jedna osobno i drugi blister 12 szt.

#16777 Odpowiedź

Amy

Dziewczyny proszę dajcie znać jakie te pojedyncze tabletki wam przyszły… bo jak luzem to też bym się obawiała…

#16780 Odpowiedź

Anix

Amy tak jak pisalam zarowno te pojedyncze jak i Te 12 szt cytotecu maja mi przyjsc w blistrze.nie wiem z jakiej stronki Sensimilla zamawiala ze przyszly jej luzem ale widać tez orginalne skoro kuracja sie powiodła.Ty zamawialas z tej strony 9 tygodni?

#16781 Odpowiedź

M1234

Dziewczyny, które już są po, albo w trakcie, jak było po tej 1szej, dużej tabletce? Właśnie jem śniadanie i się zastanawiam czy zaczynać tak późno rano, czy nie lepiej nor jutro o 6?

Oglądasz 15 wpisów - 1,711 z 1,725 (wszystkich: 5,302)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH