Tabletki poronne Forum Przebieg kuracji Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 4,494 odpowiedzi, i ma 11 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Agu 4 godz., 24 minut temu.

Oglądasz 15 wpisów - 1,696 z 1,710 (wszystkich: 4,495)
  • Autor
    Wpisy
  • #16735 Odpowiedź

Anix

Sensimilla Ty to masz dobrze masz to juz za sobą teraz pewnie poplam sz pare dni i tyle a nocka jak? Znosna czy meczyly Cie te skurcze jeszcze?

#16741 Odpowiedź

Pati

Cześć jestem w 4 tygodniu w piątek zaczynam jutro mają być tabletki

#16744 Odpowiedź

Anix

Ja tez mam jutro dostać przesyłke zalezy o której przyjdzie jak w miare wczesnie to zaczynam jutro jak poznym popołudniem to zaczne w piatek.Zmartwiona odezwij sie udala sie u Ciebie kuracja? Bo ostatnio co pisalas to ze nic wiele sie nie dzieje?

#16745 Odpowiedź

Ania

Oto moja historia. Musiałam to zrobić w prawie czwartym tygodniu. Po pierwszej tabletce o 6-tej rano poszłam do pracy. W zasadzie nic się nie działo. Trochę w głowie się zakręciło 2 razy. Może ze stresu jaki towarzyszył całej tej sprawie. Po 24h dokładnie o 6-tej wzięłam pod język 4 tabletki. Bardzo szybko się rozpuściły po ok. 10 minutach. Położyłam się do łóżka. Pierwsze plamienie rozpoczęło się po 3,5h. Pierwsze 4h były bezbolesne. Po drugiej dawce zaczęło boleć. Umiarkowanie. Krwawienie się nasilało. Po 3-ciej dawce bolało bardzo. Ibuprofen w dawce 400mg nie pomógł. Musiałam zażyć ketonal 100mg. Dopiero wtedy pomogło. Intensywne krwawienie i ból falujący utrzymywały się przez 3 dni. Trzeciego dnia wydaliłam galaretowatą strukturę wielkości ok. 8mm-1cm. Ból zaczął ustępować. Dzisiaj jestem 6 dni po. Piersi już nie bolą. Brzuch też nie. Krwawienie się utrzymuje i określam je jako umiarkowane. Jeszcze ginekolog i chyba koniec tego koszmaru. Trzymajcie się dziewczyny!

#16746 Odpowiedź

Asii

Ja rowniez zaczynam w piatek a tak sie boje jak cholera mam stracha ze sie nie uda

#16747 Odpowiedź

Ania

Arthrotec to nie to samo co cytotec. W tym pierwszym substancją dodatkową jest diklofenak. Ten drugi jest bez diclofenaku. Dawka dobowa diklofenaku to ok. 100, 150mg. Tak więc zakładając, że zażywamy Arthrotec forte czyli 0,075mg diclofenaku w jednej tabletce razy 12 daje nam to 0,9g. Czyli dziewięciokrotnie przekroczoną dawkę dobową. A my zażywamy ją w 12 godzin. Czym grozi przedawkowanie? Odsyłam do internetu. Ja bym Arthrotecu nie zażyła nigdy. Jestem po Cytotecu.

#16748 Odpowiedź

Anix

Ania powiem Ci ze jestem w szoku ze w tak wczesnym tyg ciazy az tak ciezko to przeszlas no ale widać kazdy organizm jest inny i kazda inaczej bedzie przechodzic ta kuracje.

#16750 Odpowiedź

Pati

Asii Anix to będziemy razem to przechodzily ja chce wziąść w piątek o 7 rano i isc do pracy mam nadzieję że będzie ok te najgorsze dni biorę na weekend mam nadzieję że w poniedziałek pójdę normalnie do pracy ewentualnie powiem że mam biegunkę i wezmę wolne jestem już tak zestresowana że już dziś miałam biegunkę heh zawsze z nerwów tak mam najbardziej się boję że się nie uda ból chyba mnie aż tak nie przeraża jak właśnie to niepowodzenie

#16751 Odpowiedź

Anix

Pati to witaj w klubie ja tez mam mega stres glownie wlasnie obawiam sie o rezultat ale z tego co czytalam to wiele dziewczyn podobnie myślało a wszystko poszlo ok.fajnie przynajmniej ze bedziemy w podobnym czasie razem to przechodzily bedziemy posac jak przebiega i sie wspierać nawzajem, marze o tym zeby juz bylo po i mam nadzieje ze przy tak wczesnych tyg powinno byc w miare ok ak tez mi ginekolog moj mowil ze zarodek nie jest na tyle jeszczw mocno zagn iezdzony w macicy a to tez ma znaczenie.Wiec bądźmy dobrej mysli.

#16752 Odpowiedź

Likka

Anix tak po 4 dniach już poszłam do ginekologa powiedziałam że mam bolesny okres i krwawie obficie UE zrobił usg i było wszystko ok

#16753 Odpowiedź

Pati

Anix miejmy nadzieję że wszystko się uda też marzę żeby było już po … niepotrzebny ten stres echh dziewczyny w tym 2 dniu można coś zjeść między dawkami?

#16754 Odpowiedź

Anix

Likka dzieki za informacje pewnie jak sie wszystko uda to tez będe chciala tak po 4-5 dniach isc na kontrol.Pati tak miedzy tymi dawkami co 4 godz mozna nornalnie jesc i pic tylko podczas rozpuszczania tych tabletek nie wolno.Kwestia tylko czy bedziesz miala apetyt bo to jak mdlosci występują to raczej odrzuca od jedzenia pic wiadomo trzeba ale jesc ja mysle lekkostrawnie a moze nie bedzie az tak zle jak sie nakrecamy? Czas pokaze juz niedlugo byleby wytrwac do konca.

#16757 Odpowiedź

Asii

Ja to sie tak denerwuje Anix Pati ze nic nie moge przelknac rowniez sie boje niepowodzenia bo ja to mam pecha na celego 🙁 zawsze pod górke

#16758 Odpowiedź

Amy

Anix, możesz napisać coś więcej o swojej sytuacji, jesteś już po kuracji? W którym tc obecnie jesteś (kiedy om), bo wczesniej coś czytałam że jak się dowiedziałaś to byłaś w 3 tyg. Czemu od razu nie wzięłaś mifegestu, gin powiedział że są jakieś przeciwskazania?

#16759 Odpowiedź

Asii

Anix Pati a w ktorym wy tygodniu ?

Oglądasz 15 wpisów - 1,696 z 1,710 (wszystkich: 4,495)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane:

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH